Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Államvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 33, 34, 35  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 22 Csütörtök 23:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, ha már így lehet választani, én is vmi marketinges tételt szeretnék...SmileSmile

Kiss Mariann tűnt a legnormálisabbnak, legrendesebbnek!!!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 23 Péntek 11:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

drfuji írta:
Ja, ha már így lehet választani, én is vmi marketinges tételt szeretnék...SmileSmile

Kiss Mariann tűnt a legnormálisabbnak, legrendesebbnek!!!


Szerintem minden tanár nagyon rendes volt, Pappné is. Marketing tételnek én is jobban örülnék, de csak azért, mert könnyebb megtanulni. Smile

EGy kérdés, nálunk szakközépbe az volt a szokás, hogy ilyenkor virágot, vagy valami más szimbólikus ajándékot adtunk a tanároknak, akik vizsgáztattak minket, meg az elnöknek is. Államvizsgánál ez nem szokás???

Ja és még egy: Mi volt a mai konzultáción Holyinkánál? Az nem tűnt fel senkinek, hogy a vizsgabizottságokban nincs egyetlen egy infó tanár sem? Vagy az evidens, hogy valaki tőlük is lesz?

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 23 Péntek 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idi írta:
[...]
Ja és még egy: Mi volt a mai konzultáción Holyinkánál? Az nem tűnt fel senkinek, hogy a vizsgabizottságokban nincs egyetlen egy infó tanár sem? Vagy az evidens, hogy valaki tőlük is lesz?

Köszi


fodi0405 írta:
[...]
Kiss Mariann, Pappné, Lehotai, Holyinka, elnök Késedi, jegyző Borbély Emese
[...]


szvsz Holyinka eléggé infós tanár Wink
csöndben azért azt is megemlíteném, hogy pár hete beszéltem Schmuckkal. akkor kaján mosollyal az arcán mondta, hogy lehet, hogy majd ő jön hozzánk államvizsgára... persze itt már ő sem olyan véreskezű, mint általában, de (állítása szerint) vett már el puskát államvizsgán is...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fodi0405



Csatlakozott: 2004.12.12. Vasárnap 13:33
Hozzászólások: 72

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 23 Péntek 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai konzultáción átbeszéltünk már tételt, fogalmakat. Szerdán nem a Holyinka lesz, hanem Szőllösi. Ennyi röviden. Very Happy

Én is marketingest fogok húzni!!!!!!
_________________
Edit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 23 Péntek 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát, az hogy nem Holyinka lesz bent, egyáltalán nem nyugtatott meg, sőt....

Tudtok valamit a 29-es tétel ügyében. Ha nem lesz kivéve, akkor Ti mit tanultok meg, mert szerintem ami a kidolgozott tételekben van, az nem igazán jó oda.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 23 Péntek 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dzsinbin írta:
Hát, az hogy nem Holyinka lesz bent, egyáltalán nem nyugtatott meg, sőt....

Tudtok valamit a 29-es tétel ügyében. Ha nem lesz kivéve, akkor Ti mit tanultok meg, mert szerintem ami a kidolgozott tételekben van, az nem igazán jó oda.


De kedden Holyinka lesz bent!
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 23 Péntek 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OK, hülye vagyok! Smile))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 23 Péntek 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ti milyen aktuális eseményeket mondtok majd a pénzügyi tételekhez??
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 24 Szombat 08:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tavaly az egyik társaság vitt magával pezsgőt, amit a végén a tanárokkal együtt ittak meg. Szerintem nem volt ellenvetése senkinek.


Ugye, meglepődtetek konzultáción a hozzáállástól? Hát még államvizsgán hogy meg fogtok lepődni!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 24 Szombat 08:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jó lenne ha nem lenne semmi gond és mindenki simán átmenne!

ha vinnénk pezsgőt, akkor azt hol tudnánk behűteni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 24 Szombat 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Deko írta:

ha vinnénk pezsgőt, akkor azt hol tudnánk behűteni?


szvsz az FHÖK irodájában (földszint, férfi budi mellett balra) lévő hűtőbe be lehetne kunyerálni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 24 Szombat 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Deko írta:

ha vinnénk pezsgőt, akkor azt hol tudnánk behűteni?


szvsz az FHÖK irodájában (földszint, férfi budi mellett balra) lévő hűtőbe be lehetne kunyerálni...


A FHÖK-ből az F mit jelent?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 24 Szombat 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:

A FHÖK-ből az F mit jelent?


Újabb gratuláció a hallgatói önkormányzatnak, hogy több év alatt nem sikerült elmagyaráznia a tagjainak (a hallgatóknak), hogy mi is ez az egész, és miként épül fel...stb. Így aztán lehet ám hatékonynak lenni...ehh.

alulról elkezdve a struktúrát:

hallgatók->tankörtitkárok->kari önkormányzatok->főiskolai önkormányzat

Tehát a válasz, mint kiderül a sorból: a kari hallgatói önkormányzatok összefogószerve, a bmf velük tárgyal ha kell az aláírásuk, a karok meg a kari hökökkel...

De tovább nem ragozom, ha majd errejár vmi hökmaister, akkor ő elmondja korrektebben...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 24 Szombat 23:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha jól vettem ki az egyik hozzászólásból, info konzultáción nem történt semmi különös??? Szerdán komolyan a Szőllősi lesz?? Ő a szemüveges körszakálas??? Aki ismeri, milyen ember? Sokkal rosszabb, mint a Holyinka??? Ugye, nem....
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 25 Vasárnap 08:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

drfuji írta:
Ha jól vettem ki az egyik hozzászólásból, info konzultáción nem történt semmi különös??? Szerdán komolyan a Szőllősi lesz?? Ő a szemüveges körszakálas??? Aki ismeri, milyen ember? Sokkal rosszabb, mint a Holyinka??? Ugye, nem....


Akire Te gondolsz az a Schmuck Balázs. A Szőllősi a másik! Szerintem rendes ő is! Meg mi érdeke lenne szívatni titeket szerdán?
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
14 / 35 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 33, 34, 35  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.