Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Üzleti tervezés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 06 Szombat 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nektek milyen hosszú lett az üzleti tervetek ?

Én aggódok a zh miatt is, 100 oldalas dokumentum ? Még puskába se lehet átvarázsolni Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 06 Szombat 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

saco írta:
Nektek milyen hosszú lett az üzleti tervetek ?

Én aggódok a zh miatt is, 100 oldalas dokumentum ? Még puskába se lehet átvarázsolni Smile


borítóval, tartalomjegyzékkel együtt 11 oldal (és ebben van még egy 1 oldalas tervtáblázat is Smile )

ami a doksit illeti, az tényleg 107 oldal, bár szvsz a 86. oldal után már csak kvázi függelékek vannak (a különböző üzleti terv-típusok milyen fejezetekből épülnek fel). tény, puskát gyártani az egészből nehéz...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 06 Szombat 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor én elégedett lehetek a 19 oldalammal Smile

hm én nem is tudtam h ki kell nyomtatni :/ ezekszerint ki kell ? Borítót is ? Drága ez a tantárgy ...

De most komolyan.. Tanultok erre ? mert nincs nagy kedvem 100 oldalt elolvasni :/ Hétfőn írunk zh-t ? Mit mondott róla ? Sajna az órákat általában átalszom Sad
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 06 Szombat 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

saco írta:
akkor én elégedett lehetek a 19 oldalammal Smile

hm én nem is tudtam h ki kell nyomtatni :/ ezekszerint ki kell ? Borítót is ? Drága ez a tantárgy ...

De most komolyan.. Tanultok erre ? mert nincs nagy kedvem 100 oldalt elolvasni :/ Hétfőn írunk zh-t ? Mit mondott róla ? Sajna az órákat általában átalszom Sad


nem muszáj kinyomtatni, el is küldheted neki emailben (i.pomazi_kukacc_chello_pontt_hu), én is ezt tettem. viszont választ nem küldött, de szinte biztos, hogy megkapta (a controlling zh is úgy kezdődött, hogy felolvasta, kiktől kapott gyakorlati példákat emailben és nekik sem küldött megerősítést, hogy megkapta a feladatokat...)

a zh... nos, én nemrég fejeztem be a jegyzet átolvasását, holnap még egyszer nekimegyek, aztán ennyi. ez a tárgy úgyis nagyobbrészt mese és megfelelő alapismeretekkel és logikával szvsz bárki meg tudja írni, szinte 0 felkészüléssel is...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 07 Vasárnap 23:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a 47. oldalig jutottam, többre nincs erőm ...
Így sem emlékszem semmire, szal nemtom ennek is mi értelme volt Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 19 Péntek 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ma beszéltem Lakyné Pomázi Ildikó tanárnővel. azt kérte, tegyem közzé, hogy az üzleti tervezés megajánlott jegyek (ezek itt) csak a zh-eredmények alapján lettek kialakítva. ez azoknak fontos, akik abban reménykedtek, hogy a beadott üzleti tervük majd felhúzza a zh-juk eredményét. ennek oka pedig az, hogy (amint azt tudjuk) a tanárnő nem tudott órát tartani hétfőn és ebből kifolyólag elmaradt a beadott feladatok korábban ígért szóbeli értékelése.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 19 Péntek 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
ma beszéltem Lakyné Pomázi Ildikó tanárnővel. azt kérte, tegyem közzé, hogy az üzleti tervezés megajánlott jegyek (ezek itt) csak a zh-eredmények alapján lettek kialakítva. ez azoknak fontos, akik abban reménykedtek, hogy a beadott üzleti tervük majd felhúzza a zh-juk eredményét. ennek oka pedig az, hogy (amint azt tudjuk) a tanárnő nem tudott órát tartani hétfőn és ebből kifolyólag elmaradt a beadott feladatok korábban ígért szóbeli értékelése.


Tudom, hogy a tanárnő balesetet szenvedett és így csúnya dolog ilyet kérdezni, de akkor mikor lesz eredmény, megbeszélés, jegybeírás? Vagy ezt nem említette?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 19 Péntek 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
Tudom, hogy a tanárnő balesetet szenvedett és így csúnya dolog ilyet kérdezni, de akkor mikor lesz eredmény, megbeszélés, jegybeírás? Vagy ezt nem említette?


erről nem volt szó. a szavaiból én úgy vettem ki, hogy mivel az utolsó óra elmaradt, ezért nem lesz szóbeli értékelés. a jegyeket ma írta be (a controllingot mindenkinek, mert ugye az gyakjegy, de nekem egy füst alatt az üzleti tervet is.) két dolgot tudok javasolni:

1. ha jó a megajánlott jegy, akkor írsz neki emailt és megvan a jegyed.

2. ha nem jó (mert pl. Te pont azok közé tartozol, akik a beadott üzleti tervvel szeretnének a zh-jegynél kicsit jobbat, vagy csak általában egy jobb jegyet, mert nem jó, amit a zh-ra akart adni) akkor meg azért írj neki, hogy mikor-hol lehet tárgyalni vele egy, a megajánlottnál jobb jegyről.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 19 Péntek 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
bbence írta:
Tudom, hogy a tanárnő balesetet szenvedett és így csúnya dolog ilyet kérdezni, de akkor mikor lesz eredmény, megbeszélés, jegybeírás? Vagy ezt nem említette?


erről nem volt szó. a szavaiból én úgy vettem ki, hogy mivel az utolsó óra elmaradt, ezért nem lesz szóbeli értékelés. a jegyeket ma írta be (a controllingot mindenkinek, mert ugye az gyakjegy, de nekem egy füst alatt az üzleti tervet is.) két dolgot tudok javasolni:

1. ha jó a megajánlott jegy, akkor írsz neki emailt és megvan a jegyed.

2. ha nem jó (mert pl. Te pont azok közé tartozol, akik a beadott üzleti tervvel szeretnének a zh-jegynél kicsit jobbat, vagy csak általában egy jobb jegyet, mert nem jó, amit a zh-ra akart adni) akkor meg azért írj neki, hogy mikor-hol lehet tárgyalni vele egy, a megajánlottnál jobb jegyről.


Végülis jó a jegy (4-es), meg már írtam is neki, hogy elfogadom, úgyhogy mindegy. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 07 Kedd 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello! Tudja vki hogy a pénteki üzleti tervezés óra most eloadás lesz vagy gyakorlat?
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bolgi



Csatlakozott: 2006.01.23. Hétfő 19:06
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 08 Szerda 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Megtudná valaki mondani, hogy mijen számonkérés várható üzleti tervbol?

Kell csinálni valami házidolgozatot?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 08 Szerda 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bolgi írta:
Sziasztok

Megtudná valaki mondani, hogy mijen számonkérés várható üzleti tervbol?

Kell csinálni valami házidolgozatot?


házidolgozat van, az üzleti terv 1 vagy 2 fejezetét kell kidolgozni egy fiktív (vagy létezo) cég számára (az, hogy 1 vagy 2 attól függ, hogy mennyire terjedelmes az adott fejezet) ~15 oldal már elég szokott lenni.

plusz lesz még egy zh (tavaly az utolsó elotti héten volt), amin a tanárno a leadott/kiadott anyagból kérdez (fontos! nem csak abból, amirol beszélt, a Letöltéseknél kint lévo teljes anyag kell). a 107 oldaltól meg nem kell megrémülni, tavaly is egész normális jegyek születtek Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 17 Hétfő 22:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felvehetném még valahogy a tágyat úgy, hogy ne használjam el a méltányosságimat?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 19 Szerda 01:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

próbálj meg beszélni Pomázival, ha o el tudja intézni akkor talán, egyébként idén már nem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 19 Szerda 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
próbálj meg beszélni Pomázival, ha o el tudja intézni akkor talán, egyébként idén már nem.


Pomázi kicsoda? Aki az óraadó? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.