Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Információs Rendszerek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 31 Csütörtök 08:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Passz, mert az elozo átlagjegy egyest sem írták be, gondoltam ezt is azért nem írják be, mert az összesített jegy nem éri el a kettes szintet. És akkor gondolom menni kell a köv. vizsgaidopontra pótolni...
Tudom nem ide tartozik, de egy kérdés. Úgyvan hogyha nincs meg a 15kredit akkor bsc-re kell átmenni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 31 Csütörtök 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dyna írta:
Passz, mert az elozo átlagjegy egyest sem írták be, gondoltam ezt is azért nem írják be, mert az összesített jegy nem éri el a kettes szintet. És akkor gondolom menni kell a köv. vizsgaidopontra pótolni...
Tudom nem ide tartozik, de egy kérdés. Úgyvan hogyha nincs meg a 15kredit akkor bsc-re kell átmenni?


Muszáj beírniuk, különben nem tudnál jelentkezni a köv vizsgára, hogy javíts. Nem lehet, hogy valamilyen pénztartozásod van?

a 15 kredites szabály megszünt, nincs. Pláne, hogy az anno csak fizetési kötelezettséget jelentett...Hol hallottál te ilyet? (itt minden lehetséges, szóval nem tudom kizárni, hogy hoztak volna ilyen rendeletet, de erosen kétlem)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 31 Csütörtök 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem hallottam sehol, magamtól gondoltam. De akkor jó, hogy nincs ilyen Smile
Köszi a választ
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 31 Csütörtök 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dyna írta:
Passz, mert az elozo átlagjegy egyest sem írták be, gondoltam ezt is azért nem írják be, mert az összesített jegy nem éri el a kettes szintet. És akkor gondolom menni kell a köv. vizsgaidopontra pótolni...
Tudom nem ide tartozik, de egy kérdés. Úgyvan hogyha nincs meg a 15kredit akkor bsc-re kell átmenni?


Azért nem írták be az átlag egyest, mert az aláírásod a gyakjegybol származott.

Nem tudtam, hogy elsore mentél vizsgázni. De ha nem lenne meg, akkor be kell írni a karót is .

És ha a második se, akkor a második karót is, meg a 3ikat is neadjisten.

Minden vizsgaként tett jegyet beírnak, akár karó, akár jobb Smile

Az elso 2 zhból megajánlott jegyet lehetett kapni.

Mivel átlagban nem lehet megajánlott egyest kapni, meg sokra nem mennél vele, ezért nem lett beírva Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 01 Péntek 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi de már megoldodott Smile 2est kaptam
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 02 Szombat 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dyna írta:
Köszi de már megoldodott Smile 2est kaptam


grat Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.