Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Termelésmenedzsment
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 07 Csütörtök 13:09    Hozzászólás témája: Termelésmenedzsment Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Mit mondott a tanárnõ, mi lesz a zh-ban?
Van esetleg valakinek anyaga?
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 08 Péntek 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!


Annyit mondott, hogy 10 perces zh lesz, ergo max 1-2 kérdést, esetleg kisebb feladatot adhat ennyi idõ alatt!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 14 Csütörtök 18:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Aki nem írta volna meg a zht, vagy nem sikerült volna min. kettesre (ugye, azt mindenki érzi), az jövõ héten hétfõn (04.25) írja, az aláírásért.
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 12 Csütörtök 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Most hallottam azt a fantasztikus hírt, hogy volt elõvizsga. Megszeretném köszönni, hogy voltatok oly kedvesek, hogy nem szóltatok mindenkinek.
Nem lett volna nagy dolog beírni ide két szót: "hétfõn elõvizsga"!

De mindegy, legyetek büszkék magatokra, hogy már megvan a termelés vizsgátok, sokkal elõbbre jutottatok, úgy érzitek? (emberségben is? Rolling Eyes )

A kérdéseket legalább elárulnátok, azoknak akik mennek vizsgázni? Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 12 Csütörtök 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mit idegeskedsz?
Azoknak volt elõvizsga, akik bejártak órára, és õk ugyebár tudtak is róla. Én is tudtam róla egyébként, pedig nem jártam be. Majd vizsgán megoldjuk!

Az egyetlen normális mondatod az utolsó lett volna, ha beleírtál volna egy "légyszívest"!

Tehát aki volt vizsgázni, és itt beszámolna róla, hogy milyen volt, annak megköszönnénk!
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 12 Csütörtök 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem idegeskedek a vizsga felõl, csak az dühített föl, hogy az évfolyamtól elvárható lenne szerintem, hogy összefogjon és tájékoztassa a többieket a dolgokról.

De egyesek nem így gondolják, és ezt nagyon sajnálom, mert akkor nem igazi az összetartás, pedig egy fõiskolán szerintem ennek így kellene mûködnie!!

Ez persze csak annak a bizonyos évfolyamtársaknak szól! Nem az egész évfolyamra vonatkozik, mert igenis vannak lelkiismeretes emberek köztük!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 16 Hétfő 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ebben az esteben Merkur mellé állok. Jellemzõ a diákok összetartására, hogy nem képesek szólni. Simán elképzelem h valaki csak azért sem szól mert ha Õ bejárt órára akkor szívják meg a lógosok. Az fel sem merül valakiben h valaki azért nem jár be mert mondjuk dolgozik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 16 Hétfő 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vagy esetleg olyan órája van ugyanakkor, amire azért fontosabb bejárni (már csak a pofavizit miatt is) pl. számvitel...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 16 Hétfő 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na egy kis OFF:

Amit mondtok az igaz, DE!
Én kb tudom, hogy hány ember mozgatja az egész oldalt/információ áramlást... mielõtt bárki-bárkit felelõsségre kíván vonni, vizsgálja meg legyen szíves, hogy milyen jogalapja van rá. Rolling Eyes

Én lehetnék a legpipább amikor pl velem szemben lép meg valaki egy ilyet...és van is rá példa
De tenni ellene én is csak azt tudom, hogy mégjobban megnyomom a saját munkámat, hátha elszégyelli magát a másik...kényszeríteni nincs jogom.
Ez van. Ha javítani akartok az állapotokon, tegyetek érte!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19 Csütörtök 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne mondja senki h nem teszek érte a mai vizsga B csoportjának kérdései:
1. TIR fázisai
2.JIT
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19 Csütörtök 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocs véletlenül leokéztam
3. Végleges kapacitás terhelés
4. TIR inputjai és outputjai
5. Igénymenedzsment
6. Feladat (olyan mint a hólapátos csak rövidebb változatban)

Pusizni lehet bár azért nem olyan egyzserû, folyamatosan mászkál de legalább olva közben. Aki ügyes annak helyben kijavítja.
A kérdésrk más csoprtban is elõfordulnak ill. fordulhatnak. Elvileg mindenki a környékemen valami más csoportban volt. Exclamation
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19 Csütörtök 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wlaszi fentebb nem arra gondoltam h a portál feladata a tájékoztatás és számon sem akartam kérni. De simán lehetett volna szólni egyébként is mondjuk amikor összetalálkozunk folyosón. Na mind 1 a téma számomra is lezárva mivel egvan a vizsga 3asra. Very Happy
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19 Csütörtök 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én az A csoportot írtam.

- Milyen gyártási rendszereket ismersz?
-MRP feladata?
-Kapacitás tervezés miért fontos?
-Soroljon fel néhány un pioritási szabályt?
Egy feladatvolt ami nem nehéz.

Sajna az egyik kérdésre már nem emlékszem.

Mindenkinek sok sikert!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19 Csütörtök 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

C csoport:

-JIT alapelemei
-termeléstervezés 2 stratégiájának elõnye és hátránya
-hatékony gyártásirányítás célja
-MRP tervezõk feladatai
-ütemezési problémák
+1 feladat
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 20 Péntek 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah csak gyünek itt a feladatsorok.
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.