Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Bev.inf.ell.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13 Hétfő 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A bevinf kreditekkel valami kavarc van, mert a neptunban 2 kr az indexemben 4 kr és gondolom azt sem csak úgy kitaláltam vhonnan. Átlagszámításnál akkor 2 kr számolunk?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13 Hétfő 16:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

En azt hasznaltam, mert gondolom a most neptunban szereplo adat a mervado (mivel ev elejen sebtiben vittek fel a tantargyat, es gondolom elszurtak a krediterteket, es termeszetesen azt irtuk be, mert akkor az volt fent neptunon)

Mar csak azert is az a mervado szerintem, mert amikor beviszed a nyilatkozattal az indexet, a TO-s lehivja az osszkredit szamot es atlagot _automatikusan_ es osszeveti azzal amit neked kellett manualisan kiszamolni a nyilatkozathoz (amit nem ertek miert kell, ha nekik lejon automatice), az pedig gondolom a neptunban szereplo erteket veszi alapul Rolling Eyes

Igaz, a papirt, meg az indexet ugysem tudom meg leadni Varnai tanarneni jovoltabol
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 05 Vasárnap 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezzel a hozzászólással megnyitom a topik 2006 tavaszi szekcióját Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Lehet már tudni melyik héten van Bev.inf ell és melyik héten termelésmenedzsment?Vagy üti egymást a kettő mert nem 2hetente lennének?
Egyáltalán a bev.inf.ell Óbudán lesz?Vagy hol és milyen teremben?
PLEASE ha vki tud vmit világosítson már fel!!!

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiscsillag írta:
Sziasztok!

Lehet már tudni melyik héten van Bev.inf ell és melyik héten termelésmenedzsment?Vagy üti egymást a kettő mert nem 2hetente lennének?
Egyáltalán a bev.inf.ell Óbudán lesz?Vagy hol és milyen teremben?
PLEASE ha vki tud vmit világosítson már fel!!!

Köszi


Tutkó Óbudán lesz. Az a ******* ***** **** annyira rugalmas és diákcentrikus, hogy szerintem KIZÁRÓLAG a szobájával szomszédos teremben lehet előadást tartani, lehetőleg úgy, hogy a nappalis, estis és távos NIK-esekkel együtt adja le az órát (minek mondja el többször ugyebár? ). De, hogy ne kelljen sokfelé figyelnie, ezért tutkó, hogy vmi nikes tárgy III. részét fogja magyarázni, az, hogy nem voltál az I-II.-őn, az részletkérdés Razz
"gazdaságis gyerek" vagy és kész. Megdöglesz Razz No nem a keménységtől...a saját ereidet fogod felvágni Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 19 Vasárnap 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

S.O.S. Egy olyan kérdésem lenne,hogy tudja-e valaki hogy lehet a wordbe úgy oldalszámot kiiratni hogy :oldalszám/összoldalszámot mutasson????
Emiatt nem tudom elküldeni a tanárnak a kiselőadás anyagunkat. Sad
Előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 19 Vasárnap 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiscsillag írta:
Sziasztok!

S.O.S. Egy olyan kérdésem lenne,hogy tudja-e valaki hogy lehet a wordbe úgy oldalszámot kiiratni hogy :oldalszám/összoldalszámot mutasson????
Emiatt nem tudom elküldeni a tanárnak a kiselőadás anyagunkat. Sad
Előre is köszönöm!


Nézet->Élőfej és élőláb (kiválasztod az élőlábat a "váltás az élőfej és az élőláb között" ikonnal)->"oldalszám beszúrása"(első ikon) / (per jel) "oldalak száma"(második ikon) =>Bezárás
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 19 Vasárnap 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
kiscsillag írta:
Sziasztok!

S.O.S. Egy olyan kérdésem lenne,hogy tudja-e valaki hogy lehet a wordbe úgy oldalszámot kiiratni hogy :oldalszám/összoldalszámot mutasson????
Emiatt nem tudom elküldeni a tanárnak a kiselőadás anyagunkat. Sad
Előre is köszönöm!


Nézet->Élőfej és élőláb (kiválasztod az élőlábat a "váltás az élőfej és az élőláb között" ikonnal)->"oldalszám beszúrása"(első ikon) / (per jel) "oldalak száma"(második ikon) =>Bezárás



Köszi!:)Sikerült!!Nem is volt olyan bonyolult mint gondoltam!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
blody22



Csatlakozott: 2006.04.24. Hétfő 20:02
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 24 Hétfő 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni, hogy aki nem csinált kiselőadást annak milyen lehetősége van jegyet szerezni bevinfből?
Lesz zh? És ha igen mikor?

Köszi a segítséget!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 24 Hétfő 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

blody22 írta:
Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni, hogy aki nem csinált kiselőadást annak milyen lehetősége van jegyet szerezni bevinfből?
Lesz zh? És ha igen mikor?

Köszi a segítséget!


Akkor minden bizonnyal kell zht írnod. De keresd meg a tanárt emailen és kérdezz rá. A ZH időpontjáról semmit nem tudok, lévén nekem (elvileg) nem kell a kisea miatt. Az email címei: szenes kukac richter pont hu vagy szenes pont katalin kukac nik pont bmf pont hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 19 Hétfő 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Neptunból:
Tárgy vizsga, jegy
Küldő Szenes Katalin, Dr. - ET0UXB
Küldés ideje 2006.06.19. 10:16:26

Kedves Hallgatók,
Az a 6 ember, akinek nincs még végleges jegye, OKVETLEN jöjjön ma 15-17h-ig ide, a szobámba, ha nem is jelentkeztek vizsgára.
Maguk miatt eddig a többi lezáratlan vizsgalapot sem intéztük, de azt ma megcsináljuk, holnapra viheti mindenki az indexét a tanulmányira, akinek már beírtam a jegyet.
Akinek jegybeírás kell, és engem nem talál, Tick igazgató úr asszisztensénél, B.Kiss Judit asszonynál hagyhatja az indexét, reggel 1/2 9 és d.u. 1/2 4 között, III. em.
üdv. SZK


Szerdán du. 3h körül (cca. ...Question ) bent lesz a tanárnő,
akit érint feltétlen keresse meg / egyeztessen!

Cím: 1034. Budapest, Bécsi út 96/B 3.17
Telefon: 219-6556
e-mail: szenes . katalin @ nik . bmf . hu

Ez főoldalra is kimehetne, hogy az érintettekhez talán nagyobb eséllyel eljusson.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 19 Hétfő 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:

Ez főoldalra is kimehetne, hogy az érintettekhez talán nagyobb eséllyel eljusson.


Ez emailben is elmehetne, van, hogy a modok sem olvasnak el minden hozzászólást ami eseleg nem érinti őket... .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 06 Kedd 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudja valaki mikor lesz? És hol?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
leberur



Csatlakozott: 2004.09.24. Péntek 12:20
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 06 Kedd 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hétfonként 16:20-tól Óbudán az F07-ben. Tegnap már meg volt tartva az elso kiváló eloadás...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 06 Kedd 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

röviden összefoglalnád hogy mirol volt szó?
követelmények ilyesmi....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 4 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.