Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel II.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
ha jól emlékszem 2006 szeptemberében, amikor jöttek az elso BSc-s gólyák


Köszi, akkor perkálhatok sajna 4k-t Confused de legalább megvan az szv2 Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyzsolt23 írta:
Köszi, akkor perkálhatok sajna 4k-t Confused de legalább megvan az szv2 Razz


Ingyé' van, hidd el! A III-ért a dupláját is megadnám simán
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 23 Szerda 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudjátok véletlenül, hogy számvitel III-ból meg lesz e nyitva a neptunba az eddig 0/0-ás gyakhely?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 23 Szerda 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

magától szerintem max nagyon sokára. Szólni kell...ha meg megtette már valaki, akkor a választ kopizza be ide .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 23 Szerda 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fefinho írta:
nem tudjátok véletlenül, hogy számvitel III-ból meg lesz e nyitva a neptunba az eddig 0/0-ás gyakhely?


Ma voltam bent... elvileg GI-nek ír valaki majd emailt, de szóltunk neki személyesen is.

5 és fél óra alatt még azt is elértük, hogy bevigyék nekunk TO-n a január 3ai vizsgajegyet, persze ehhez is egy külön kérvényt kellett írni, és GI-t is beszervezni, mert máskülönben sose lett volna meg...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 23 Szerda 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most ez komoly? Mert nekem semmi nincs bent! Vagy egyenként kell bemenni órákat könyörögni, h mindenkinek egyenként beirják a jegyét!
A TEREMBURÁJÁT MÁR! Nem hiszem el komolyan! Ez is csak itt van!...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 23 Szerda 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérvényt??? Megorülök, ezek nem normálisak, egy fél órát könyörögtem a TOn és elzavartak, Végh Norberttel is beszéltem, nem hiszem el, hogy a végén mégis a TO írta be a jegyet. Akkor most mindenki egyesével cipelje magával GIt és írjon kérvényt, hogy leadhassa az indexét? Röhej.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 23 Szerda 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi is a TOn kezdtük 9 után, kb. negyed 10kor. Elzavartak, keressük meg GI-t , mert o az intézetigazgató-helyettes, ha nem is mint tanár, de mint IGH intézkednie kell...(itt már a néni is ki volt akadva, hogy a 2 tanár nem tud megegyezni egymás között, mint az oviban...kb. ez jött le a szavaiból, és persze nem GIre értette) OK. Elmentünk Végh Norbihoz, szintén elmondta, sajnálja de nem tudnak mit csinálni, irány GI.

Elmentünk GIhez, vártunk cirka 3 órát, megjött, szegény már rosszul lett mikor meglátott minket, de azért széles vigyorral közöltünk, hogy mi a bajunk. Mondta, hogy lejön a TOra velünk és akkor elintézik mostmár... Lementünk, persze kajaszünet volt ... utána mondta hogy azért írjunk már egy levelet az intézetigazgatónak, hogy nyoma legyen mostmár ennek a fél napos hercehurcának. Megírtuk, elvittük neki lecsekkolni, megnézte, hozzáírt valamit, és végül a TO-n balra beírták nekünk az O kiegészítésére a jegyeinket... Kivéve azoknak nem írták be, akiknek a második jegye nem GI jegye, mert ott csak HK írhatja be...végül nem értettük meg miért (valami olyasmi, hogy HK leveszi a fejét akkor, ha a 2eseket beírja... elégtelent beír, de mást nem), de már fél siker volt, hogy párunknak beírták.

Így végül fél3 körül sikerült leadni az indexet. Végülis a lényeg , hogy leadtuk, de már a nemlétezom is kivolt...

A kurzusszám megemelését is mondtuk GI-nek, és írtak is neki levelet ezügyben, meg lesz emelve a létszám.

Úgyhogy szép kis procedúra volt, de sikeres.

Azt meg már meg sem említem, hogy HK pénteken kora du-ra íratta ki a jegybeírását, tehát ha valaki a héten le akarta volna adni a TOn az indexet (esetleg péntek reggel...) akkor ne nagyon számítson rá, hogy sikerülni fog, mert nem hiszem h HK addig beírja a jegyet (azaz elképzelheto, hogy csoda történik )

De nyugi, még jövohéten is le lehet adni az idexet és még tárgyat is lehet felvenni Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 24 Csütörtök 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Mi is a TOn kezdtük 9 után, kb. negyed 10kor. Elzavartak, keressük meg GI-t , mert o az intézetigazgató-helyettes, ha nem is mint tanár, de mint IGH intézkednie kell...(itt már a néni is ki volt akadva, hogy a 2 tanár nem tud megegyezni egymás között, mint az oviban...kb. ez jött le a szavaiból, és persze nem GIre értette) OK. Elmentünk Végh Norbihoz, szintén elmondta, sajnálja de nem tudnak mit csinálni, irány GI.

Elmentünk GIhez, vártunk cirka 3 órát, megjött, szegény már rosszul lett mikor meglátott minket, de azért széles vigyorral közöltünk, hogy mi a bajunk. Mondta, hogy lejön a TOra velünk és akkor elintézik mostmár... Lementünk, persze kajaszünet volt ... utána mondta hogy azért írjunk már egy levelet az intézetigazgatónak, hogy nyoma legyen mostmár ennek a fél napos hercehurcának. Megírtuk, elvittük neki lecsekkolni, megnézte, hozzáírt valamit, és végül a TO-n balra beírták nekünk az O kiegészítésére a jegyeinket... Kivéve azoknak nem írták be, akiknek a második jegye nem GI jegye, mert ott csak HK írhatja be...végül nem értettük meg miért (valami olyasmi, hogy HK leveszi a fejét akkor, ha a 2eseket beírja... elégtelent beír, de mást nem), de már fél siker volt, hogy párunknak beírták.

Így végül fél3 körül sikerült leadni az indexet. Végülis a lényeg , hogy leadtuk, de már a nemlétezom is kivolt...

A kurzusszám megemelését is mondtuk GI-nek, és írtak is neki levelet ezügyben, meg lesz emelve a létszám.

Úgyhogy szép kis procedúra volt, de sikeres.

Azt meg már meg sem említem, hogy HK pénteken kora du-ra íratta ki a jegybeírását, tehát ha valaki a héten le akarta volna adni a TOn az indexet (esetleg péntek reggel...) akkor ne nagyon számítson rá, hogy sikerülni fog, mert nem hiszem h HK addig beírja a jegyet (azaz elképzelheto, hogy csoda történik )

De nyugi, még jövohéten is le lehet adni az idexet és még tárgyat is lehet felvenni Wink



Basszus ezen az este nem tudtam eldönteni h sírjak vagy nevessek.....ilyen nincs...persze nekem azota se beirva semmi. Tegnap telefonon beprobálkoztam a TO-n, ott gyorsan tovább passzoltak vhova (nem tudom ki az illeto, de életembe nem hallottam róla -vmi tanulmányi felelos), akit fel hivtam kb tizedjére sikerrel, elregéltem tisztességesen a problémám, erre kb 5 perc "szózat" után kinyögte hogy irjak neki egy mailt h legyen nyoma, amit majd eccer megnéz, s a napi 50 email között egyszer megprobál rá válaszolni! Ja és a durva h hozzátette: ezentul ha vmi bajunk van neki irjunk nyugodtan

Halleluja.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 24 Csütörtök 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még az volt a jó, amikor már arra vártunk, hogy beírják a jegyet a kérvények után, hogy mellettünk egy menedzseres is elkezdi, hogy neki az a problémája, hogy nem írták be neki a jegyet és nem tud se tárgyat felvenni, se leadni az indexet... Hát akkor már nem csak mi, hanem aki beírta is szakadt a röhögéstol. Smile))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 24 Csütörtök 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hy!

23-i vizsgázok közül van már valakinek eredménye?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 24 Csütörtök 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyelore semmi... tehát vagy szóbelizünk, vagy még nem írta be...

(jó ez az idegölo várakozás...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 24 Csütörtök 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jah...csak most nem tudom, hogy merjek-e elmenni kocsmázni Wink
Egyébként vicc nélkül: eléggé piszkálja már a csoröm, h mi van Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
garbo



Csatlakozott: 2008.01.24. Csütörtök 19:46
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 24 Csütörtök 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is 23-án vizsgáztam és nálam sincs semmi eredmény...jó lenne, ha történne már vmi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 24 Csütörtök 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Benn vannak a jegyek...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
23 / 24 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.