Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel II.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 23:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elnézést mindenkitol elnéztem Confused
pénzügy2-bol küldte az uzenetet csiszarik tanárno. tantárgy nem volt megadva, csak a név volt ott és nekem már eleve a számvitelre áll rá az agyam. Confused Confused

sorry még egyszer

túl sok új tanár nekem ez ahhoz hogy fejben tartsam ki mit tanít.
nekem mindig HK marad a számvitel Pappné meg a pü.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd 08:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én tegnap próbáltam leadni az indexet, de nem engedték, mert ugya szarul van fent a cucc. Erre mondom neki, hogy én beszéltem mindkét tanárnovel többet nem tehetek az ügy érdekében, elvileg majd felkerül az egyes is, ha meg nem akkor fizetek 2e pénzt, csak vegye el, hogy ne kelljen bemennem újra, de nem azt nem lehet, mert ha végül nem kerül neptunba, akkor nem tud átlagot számolni, akkor majd nem mehetek államvizsgázni... Mondom mivan? Ez hülye, ha nem kerül fel a neptunba, akkor húzza ki az indexbol az egyest, na nem azt se lehet. Anyám, akkor mit lehet? Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd 08:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én azt hallottam hogy Schmuck B a Neptun rendszergazda, biztos meg lehet vele beszélni ha mást nem hogy irja be azt a hülye 1est... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Byus



Csatlakozott: 2006.03.27. Hétfő 20:20
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Ugye Csiszárik tanárno küldte a neptunban, h mindenki fizessen IV díjat, ha ismételt vizsgát tett, különben nincs jegybeírás.
Na most én ismételt vizsgát tettem pü2-bol, és szv2-bol is, merthogy ez már a sokadik tárgyfelvételem, viszont ebben a félévben pü2-bol az elso alkalommal sikerült a vizsgám (ergo: nincs IV), szv2-bol most megyek 2.szorra (1 vizsga, 1 IV).
Ilyenkor mi van?
Az összes vizsga számát nézik, ami volt az adott tárgyból, vagy csak az adott félévben tett vizsgák számát?
Nem mindegy, és nem akarom, hogy emiatt csússzak el valamelyikbol is.

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd 09:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyzsolt23 írta:
Én azt hallottam hogy Schmuck B a Neptun rendszergazda, biztos meg lehet vele beszélni ha mást nem hogy irja be azt a hülye 1est... Confused


Ez így ebben a formában nem teljesen igaz. Mármint, Schuck Balázs biztos nem fog és nem is írhat be neked számvitel jegyet. A NIK -es tantárgyaknál persze más a helyzet ahol o a tantárgy felelos. De hogy számvitelbol o beírhat, azt nehezen tudnám elhinni.
_________________
スプーンがない
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd 09:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Byus írta:

Az összes vizsga számát nézik, ami volt az adott tárgyból, vagy csak az adott félévben tett vizsgák számát?


Csak adott félévit, kiegészítve azzal, hogy az elso IV díjmentes ha jól tudom
_________________
スプーンがない
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd 09:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

uh mennyi kérédés! szal tényleg akkor miva ha másodszorra vetted fel a tárgyat , de elsore átmentél belöle, na ezért most kell fizetni vagy sem? (szumma 4. vizsga volt)

?

Ja amugy Schmuk nem ir be szv-t sztem sem!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd 09:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
szal tényleg akkor miva ha másodszorra vetted fel a tárgyat , de elsore átmentél belöle, na ezért most kell fizetni vagy sem? (szumma 4. vizsga volt)


Szerintem nem kell. Sot ha elsore átmentél még az IV gondolata se merül fel. Az lényegtelen hogy hanyadik tárgyfelvétel. Adott félévi vizsgák száma számít.
_________________
スプーンがない
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd 09:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudtommal mostmár nem...minden tárgyból folyamatosan számolják a vizsgákat, tehát ha elso felvételnél 3X voltál, másodiknál meg elsore is sikerült, attól még azért is fizetni kell.
(Pl. vizsgakurzuson már minden vizsgáért fizetni kell...leszámítva, ha csak az aláírást csináltad meg elozo félévben, de nem mentél vizsgázni)

Itt az idézet a JUTTÉR-ból:
"(3) A TVSZ-ben meghatározott ugyanabból a tantárgyból tett 3. illetve további vizsgákért a hallgató ismétlo javítóvizsgadíjat fizet, amelynek alkalmankénti összege 2000 Ft. "
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rudolf írta:

Szerintem nem kell. Sot ha elsore átmentél még az IV gondolata se merül fel. Az lényegtelen hogy hanyadik tárgyfelvétel. Adott félévi vizsgák száma számít.


Ez így nem igaz! A BSc-sek bejövetelével módosult a TVSZ ezen szakasza, mégpedig úgy, hogy az ránk is érvényes.
A kavar ott van, hogy honnan kell számolni az elso tárgyfelvételt. Mert ugye ez nekünk akár évekkel korábban is megtörténhetett. Szóval, hogy ne szívjunk akkorát, nekünk a mostani TVSZ hatálybalépésétol számított elso vizsga az "elso". Függetlenül attól, hogy az a teljes idoszakot vizsgálva hányadik. De onnantól fogva köv félévben ugyanúgy nem nullázódik mint a BSc-seknek.

Másképp megfogalmazva: az abszolút elso IV ingyenes lett, viszont az 5-800Ft-os pótokat felváltotta a standard 2000pénzes nem olyan vicces összeg.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Rudolf írta:

Szerintem nem kell. Sot ha elsore átmentél még az IV gondolata se merül fel. Az lényegtelen hogy hanyadik tárgyfelvétel. Adott félévi vizsgák száma számít.


Ez így nem igaz! A BSc-sek bejövetelével módosult a TVSZ ezen szakasza, mégpedig úgy, hogy az ránk is érvényes.
A kavar ott van, hogy honnan kell számolni az elso tárgyfelvételt. Mert ugye ez nekünk akár évekkel korábban is megtörténhetett. Szóval, hogy ne szívjunk akkorát, nekünk a mostani TVSZ hatálybalépésétol számított elso vizsga az "elso". Függetlenül attól, hogy az a teljes idoszakot vizsgálva hányadik. De onnantól fogva köv félévben ugyanúgy nem nullázódik mint a BSc-seknek.

Másképp megfogalmazva: az abszolút elso IV ingyenes lett, viszont az 5-800Ft-os pótokat felváltotta a standard 2000pénzes nem olyan vicces összeg.


Hoppá! Akkor sry az elozokért, nem láttam még az új tvsz -t. Ezek után az lenne a minimum ha a TO (vagy neadjisten egy script ?) kiírná a pü -i tételeket minden embernek, hogy tudja, hogy kell e fizetnie vagy sem, és ha igen mennyit. Mert ezek után elég nehéz nyomon követni.
_________________
スプーンがない
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rudolf írta:


Hoppá! Akkor sry az elozokért, nem láttam még az új tvsz -t. Ezek után az lenne a minimum ha a TO (vagy neadjisten egy script ?) kiírná a pü -i tételeket minden embernek, hogy tudja, hogy kell e fizetnie vagy sem, és ha igen mennyit. Mert ezek után elég nehéz nyomon követni.


Ezt valamilyen szinten írja a neptun...csakhogy, ha bemész a pénzügyek/tétel kiírásba, és megnézed az IV díjakat, akkor ha ott az adott tárgyakat lepörgeted nem jelenik meg semmi összeg, kivéve, ahol már többször voltál vizsgázni. Én így voltam a szv2-vel, folyamatosan kint volt a 2ezer ft, hogy befizetendo... Utána ugye hiába írod ki a tételt, és hiába fizeted be, ugyan úgy ott marad az IV-nél, hogy fizetned kell, tehát semmi nem mutatja, hogy Te azóta még nem voltál vizsgázni, és hogy befizettél egy vizsgára IVt, vagy voltál de jegyed nincs még bent. Ha egyszer bekerül a 2000res IV díj onnan ki nem törlöd még befizetéssel sem... pedig valahogy azért jelezhetné, hogy be van fizetve (úgy értem ne csak ott, hogy a befizetett tételeknél bemész a "bovebb"-be), hanem ott az IV díjas kiírásnál is jelezhetné, hogy legalább arra az idoszakra nem lenne ott összeg.

Na de ez már annyira nagy kívánság lenne, hogy ilyen úgy se lesz

Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most belegondolva, ha ez így muködne ahogy leírtam, akkor nem lehetne addig vizsgázni, amíg az elozo jegy nincs beírva valamibol...

De akkor is nem értem miért nem lehet beírni egy jegyet 3 hét alatt??

Mert még most sincs bent a szvitel elso vizsga jegy....

Komolyan majd odaadom HKnak az indexem, hogy mostmár akkor adja le O, mert a TO meg én is rá várunk, szóval mostmár iparkodjon...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Szóval, hogy ne szívjunk akkorát, nekünk a mostani TVSZ hatálybalépésétol számított elso vizsga az "elso". Függetlenül attól, hogy az a teljes idoszakot vizsgálva hányadik.


Mikor lépett hatályba ez a TVSZ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha jól emlékszem 2006 szeptemberében, amikor jöttek az elso BSc-s gólyák
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
22 / 24 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.