Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel II.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
czinka



Csatlakozott: 2005.01.16. Vasárnap 15:14
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 08 Kedd 19:56    Hozzászólás témája: Számvitel II. Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

HK tanárnõ beteg, ezért a héten a a gyakok elmaradnak. Crying or Very sad
Rossz hír, hogy márc. 19-én szombaton megtartja az elõadást, és a gyakokat is akkor szeretné bepótolni. Hogy ezt pontosan hogy gondolja, azt nem tudom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 02 Hétfő 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mikor lesznek vizsgák? mit mondot??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 04 Szerda 19:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

számvitel 2.zhban nem lesz benne az értékpapír kategoria? ki mitt hallott? mi lesz mi nem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
czinka



Csatlakozott: 2005.01.16. Vasárnap 15:14
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 04 Szerda 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én úgy tudom, hogy a zh-ban a következõk lesznek:
- Követelések
- Pénzeszközök
- Aktív és passzív idõbeli elhatárolások
- Saját tõke
Ezeken belül bármi lehet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 09:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

czinka írta:
Én úgy tudom, hogy a zh-ban a következõk lesznek:
- Követelések
- Pénzeszközök
- Aktív és passzív idõbeli elhatárolások
- Saját tõke
Ezeken belül bármi lehet.

köszi szépen akkor ezeket nézem át.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Készletek is lesznek... Nehogy baj legyen!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

En csak a Keszletek, Penzeszkozok, A-P id. elhatarolasok, Sajat toke temakoroket irtam fel amikor lediktalta oket utolso gyakorlat utan, Koveteleseket nem mondott....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 06 Péntek 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha valaki tud valami konkrétumot a ZH-val kapcsolatban, ne tarts magában. Mert állítólag az egyik gyakorlaton elhangzott némi információ a ZH mibenléte felõl.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 07 Szombat 00:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, a keddin. Akkor felsorolta, hogy mibõl lesz:
Készletek, követelések, pénzeszközök, idõbeli elhatárolások (MINDKETTÕ!!)és saját tõke. Ja és névsor szerint felezõdünk. Kovács Alízzal bezárólag írja az elsõ csoport!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 07 Szombat 09:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!
Azt nem mondta esetleg, hogy milyen jellegû feladatok várhatók, pl. hogy megint ilyen egyfeladatos, kontírozós játék lesz, vagy most lesz más is?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tuti5



Csatlakozott: 2005.01.29. Szombat 22:26
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 08 Vasárnap 19:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZiasztok!

Egyetlen kérdésem lenne....szóval az elsõ zhmat a szintemhez mérhetõen a lehetõ legjobban írtam meg és szerintem most is annyira felkészült vagyok hogy elég közel állok ahoz h ez is null pontos lesz...Sad Valaki nem tudja véletlenül hogy mikor lesz a pót zh idõpontja ja és ha ez is null pontos lesz, akkor HK egyáltalán enged e pótzházni??:)valamint lesz e hátrányom???

Köszike:!! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
czinka



Csatlakozott: 2005.01.16. Vasárnap 15:14
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 09 Hétfő 00:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Régebben azt mondta a tanárnõ, hogy a pót zh az elsõ vizsgaidõpont elõtt lesz, tehát május 25. 12:00-tól. Hogy ez még áll-e, nem tudom. Rolling Eyes
Még ha null pontos zh-t is írsz, akkor is mehetsz pótolni, és tuti, hogy annyi bukott delikvens között, nem fog emlékezni az elõzõ eredményedre. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 09 Hétfő 07:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pót zh és elsõ vizsgaalkalom május 26. Zh 13-tõl, vizsga 14-tõl.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 12 Csütörtök 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jol emlekszem, hogy azt mondta, hogy a mai fel2-es ZH kiosztas utan aki hataron van az rogton szobelizik is?

Amugy valaki nem tudja hova kell menni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 12 Csütörtök 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://gazdinfo.hu/index.php?page=news_tartalom_full&menu=news_menu&idf=518
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 24 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.