Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel II.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
A szitu a következo, mint kiderült az aláírásainkat Gombaszögi vitte be a rendszerbe, mivel HK elfelejtette és nem jött rá, hogy ezért nem tudja bevinni a jan 3ai jegyeinket többszöri próbálkozás után sem a Neptunba. A jan 3ai vizsgát HKnak kell felvinni a Neptunba, - Gombaszögi próbálta neki nem engedi a cucc- , ha el nem felejti, ezért mindenki aki megy HKhoz jegyetbeiratni figyelmeztesse erre, különben nem adhatjuk le az indexet, a TOn, ugyanis elzavarnak, hiába van bent jól az indexben minden, ha nem klappol a Neptunnal... Rolling Eyes


A gáz nem is itt van, hanem ott, hogy HK a VKsok aláírását átszignózta V.18ra, vagy akkorra , amikor az aláírást megszerezte Smile És ugye GI pedig 01.03-at vitt fel a rendszerbe. A jegyeket jó helyre írta, csak az aláírással lesz kavar sajnos...De HKnak csak lesz annyi esze , hogy átjavítgatja a neptunban a dátumokat az aláírásnál, vagy nem tudom... de nagyon pipa leszek, ha emiatt megint várhatok rá 1.5 órát...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
A gáz nem is itt van, hanem ott, hogy HK a VKsok aláírását átszignózta V.18ra, vagy akkorra , amikor az aláírást megszerezte Smile És ugye GI pedig 01.03-at vitt fel a rendszerbe. A jegyeket jó helyre írta, csak az aláírással lesz kavar sajnos...De HKnak csak lesz annyi esze , hogy átjavítgatja a neptunban a dátumokat az aláírásnál, vagy nem tudom... de nagyon pipa leszek, ha emiatt megint várhatok rá 1.5 órát...

Tutira a fejemet rá, hogy nem fogja átírni magától, hacsak nem szól neki valaki errol. Én már nem megyek be emiatt HKval smúzolni, viszont 2 ezer pénzt se akarnék emiatt fizetni a TOnak a nem egyezés miatt... Valaki megy még be hozzá?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a dátumot kb. már 1 éve nem nézik a TO-n. szóval nem fontos hogy az indexbe meg a neptunon ugyanazok a dátumok legyenek.
viszont azt nem hiszem el hogy még mindig nem volt képes beírni a 3.-ai vizsgát. az a nagyobb probléma hogy az nincs bent.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 22:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én se értem, a francért nem lehet beírni a jegyet. Az, hogy nem ért a neptunhoz, az rendben van, de akkor legalább adjon le egy listát és írassa be a neptunosokkal... Megint mi rohangálhatunk emiatt is...

De már megszokhattuk volna, hogy HK-val mindig van valami...

UI: egyébként a másik legjobb, hogy azok, akiknek meglett HKnál a jegy szv2-bol még az elso 3ai vizsgán (+pár szóbelisnek 17én), azóta nem tudnak feljelentkezni szv3ra meg szigóra, mert ugye addig nem lehet míg nincs bent jegy... arról meg nem is beszélek, hogy fel se tudnak jelentkezni mert a másik kurzus 0/0 fo kapacitással indult...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dzsizusz írta:
a dátumot kb. már 1 éve nem nézik a TO-n. szóval nem fontos hogy az indexbe meg a neptunon ugyanazok a dátumok legyenek.
viszont azt nem hiszem el hogy még mindig nem volt képes beírni a 3.-ai vizsgát. az a nagyobb probléma hogy az nincs bent.


Igen én is így emléxem...hát nem tudom, majd megpróbálom leadni indexet és meglátjuk gond lesz -e ...

De addig le se lehet adni amíg nincs bent az elso jegy... ááá
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 22:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én szerdán beiratom vizsgán az indexbe a jegyemet, nagyon remélem, h beírja az egyest is, aztán leadom a TO-n. engem nem érdekel hogy mit szerencsétlenkedik HK vagy mit nem. ha meg 2000Ft lesz mert nem jó, akkor 2000Ft. nem igazán érdekel. nekem megér annyit hogy ne kelljen futkosni meg idegeskedni azért, hogy most mi van
:@
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dzsizusz írta:
én szerdán beiratom vizsgán az indexbe a jegyemet, nagyon remélem, h beírja az egyest is, aztán leadom a TO-n. engem nem érdekel hogy mit szerencsétlenkedik HK vagy mit nem. ha meg 2000Ft lesz mert nem jó, akkor 2000Ft. nem igazán érdekel. nekem megér annyit hogy ne kelljen futkosni meg idegeskedni azért, hogy most mi van
:@


Az a vicces, hogy mindenki szól neki, hogy írja be, meg mikor lesz fent, stb. Még fel is van neki írva a papírkájára, hogy NEPTUN!!!, de ahogy mondta annyi ideje sincs, hogy egyen... a mai szigósoknak még a dogáit se javította ki, vagy mi volt... mert nekik se volt neptunon és hiába jöttek be jegyet beíratni, elküldte oket, hogy még vagy nincs neptunon vagy nincs kijavítva, de nagyon idegesek voltak ok is lévén csütörtök mingyá itt van... senki se tudta készüljön -e vagy sem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 22:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tiszta röhej az egész..........most hogy jelentkezek be szv 3 ra....arrol nem is beszélve h nincs hely az elsö kurzusra a másodikat hagyjuk mert elkap a sírogörcs vagy röhögo...végül is mindegy....ja és holnap mennék indexet leadni és utána huzni el messzire....de persze lehet keresztbe tesznek nekem a T O n mert nem egyeznek a dolgaim.....na erre varj gombot!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg ez nem is annak gond, aki pesti, hanem aki pl Szegedrol utazott be, hogy beiratja jegyet és leadja indexet...aztán nem tudta, mert nincs beírva vagy esetleg még kijavítva se a dogája. Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

legújabb neptun üzenet, hogy csak annak írják be a jegyet aki viszi az igazolást hogy be van fizetve az IV

de hogyis kell azt kinyomtatni?
meg egyyeltalán nem egyszerübb, ha o nyomtatná ki a névsort, azon elvilag rajta van. az még HK-nak is ment.
na mind1. ha valaki kitalálná, azért szóljon
thx
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
tiszta röhej az egész..........most hogy jelentkezek be szv 3 ra....arrol nem is beszélve h nincs hely az elsö kurzusra a másodikat hagyjuk mert elkap a sírogörcs vagy röhögo...végül is mindegy....ja és holnap mennék indexet leadni és utána huzni el messzire....de persze lehet keresztbe tesznek nekem a T O n mert nem egyeznek a dolgaim.....na erre varj gombot!


Hát ja, ma egy csajt elküldtek, hogy amíg nincs beírva mindene le se merje adni indexét, mert nem veszik be . Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dzsizusz írta:
legújabb neptun üzenet, hogy csak annak írják be a jegyet aki viszi az igazolást hogy be van fizetve az IV

de hogyis kell azt kinyomtatni?
meg egyyeltalán nem egyszerübb, ha o nyomtatná ki a névsort, azon elvilag rajta van. az még HK-nak is ment.
na mind1. ha valaki kitalálná, azért szóljon
thx


Na ez az üzenet engem elkerült.... bepostolnád plz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyébként bemész a pénzügyekhez, megnézed a befizetést, és ha "bovebb"-be bemész , nyomsz egy printscreent azt kinyomod a képet. Mást nem tudok, de bazz ezt is jókor találja ki... és mikor gondolta hogy bevigyük? 25én a "?" idopontban lévo indexbeírásra???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most az a bibi h nincs befizetve a 2 ropi? Vagy miva? nekem nem küldtek üzit!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 22:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
most az a bibi h nincs befizetve a 2 ropi? Vagy miva? nekem nem küldtek üzit!!


Én se kaptam üzit, de én perkáltam rendjén mindig... tehát lehet ezért nem kaptam? De szeretem , amikor kavarnak... komolyan szerintem letörik a keze, és ezért nem írja be , már nagyon elegem van... Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
21 / 24 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.