Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel II.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 29 Vasárnap 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tud vki vmit a holnapról? Hánykor lesz benn a tanár, ilyesmik...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tuti5



Csatlakozott: 2005.01.29. Szombat 22:26
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30 Hétfő 00:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elvileg HK a holnapi nap folyamán 10 órára ígérte a dolgok kijavítását, legalábbis a pót zh javítását.... ha esetleg valaki tud valami újat akkor azt ossza meg itt mert HK-nál semmi sem lehetetlen!Köszönöm Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
liz_y



Csatlakozott: 2004.06.25. Péntek 22:15
Hozzászólások: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30 Hétfő 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Akinek nem sikerült számvitelbõl az aláírása, az írjon egy emilt a nevével és elérhetõségével erre a címre:

aliz_kovacs@yahoo.de

Nem ígérek semmit, de ha elég ember "összegyûlik", akkor esetleg ki lehet harcolni még egy aláíráspótot... :?

Ha tudsz vkit, akinek nem sikerült, az õ nevét is elküldheted. Az a lényeg elõször, h kiderüljön hány embert érint... Jó lenne, ha aktivizálnátok magatokat, a ti érdeketek... Aki lemarad a listáról, utólag hiába akar majd bármit is tenni...

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30 Hétfő 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Láttam a neptunban, hogy az aláírásokat már beírta HK, tud valaki a vizsgajegyekrõl valamit? Azért is lennék kíváncsi, mert a neptunban jelentkeztem a köv. vizsgára, és a nevem mellett 1/0 van, többieknél pedig 1/1. Ez azt jelenti, hogy talán sikerült a vizsga? Kicsit még reménykedhetek?

Én nem emlékszem, hogy HK mondott volna valami idõpontot, hogy mikorra javítja ki a vizsgát, ha tudtok valami biztatót, akkor légyszi... Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30 Hétfő 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha a neptun tudna arrol, hogy sikerult a vizsgad, akkor a jegyed is bent lenne.

Amugy szornyen elfoglalt volt ma is, mikor bent voltunk, ugyhogy szerintem meg 1-2 napig nem nagyon lesznek eredmenyek, de ha lesznek, szerintem fel napon belul neptunba is felkerulnek (illetve ahogy azt megszokhattuk, az ajtajan pedig a szobelis lista)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30 Hétfő 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

olyan lehet, hogy a neptunban már megvan az aláírásom, de esetleg még szóbeliznem kell (az aláírásért)?
vagy a határon lévõ aláíráspótlókat nem szóbelizteti, hanem automatikusan letiltja/átengedi?

(igazából költõi kérdés, úgy tûnik muszáj lesz bemennem holnap, hogy megnézzem, rajta vagyok-e a szóbelizõk listáján)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30 Hétfő 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nincs olyan szóbelis... Vagy átmentél vagy nem... Rolling Eyes
(legalábbis ma még nem volt)

AKINEK NEM LETT MEG AZ ALÁÍRÁSA, KÜLDJÖN 1 MAILT A NEVÉVEL A KÖVETKEZÕ CÍMRE:

aliz_kovacs@yahoo.de
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30 Hétfő 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi, akkor megnyugodtam.

aláíráspótpótlás ügyben meg sok sikert, bár egyszer voltam ilyen helyzetben (még a hagyományos képzésben, nem kreditesben - pontosan két éve), és ahhoz vmilyen kérelmet kellett volna írnom (amibõl a tanulmányaid során csak egyet használhatsz fel), és hk nagyon húzta a száját még a dolog lehetõségére is... (mondván, hogy akkor még egy feladatsort össze kell állítania, meg mégis mikor írnám meg, stb, stb)
(végül annyiban maradt a dolog, nem bíztam benne, hogy néhány nap múlva jobban meg tudnám írni)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31 Kedd 09:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Tud valaki valamit arról, hogy mikor kell annak szóbeliznie, aki 26.-án vizsgázott? Nekem még mindig nincs jegy a neptunba, a többieknek igen, akkor ez valószínû azt jelenti,nem? Question

Elõre is köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31 Kedd 09:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez egy tegnapi levlistás levélben jött:

Idézet:
HK ajtaján a következõ infók voltak ma kiírva:
- jegybeírás:
06. 16. 15-16h
23. 15-16 h
- szóbeli:
06. 09. 11-12 h
16. 11-12 h
A szóbeli résznél volt 4 név, de azt már nem írtam fel. Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 03 Péntek 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vki esetleg emlékszik, h milyen feladatok voltak a vizsgán, és meg is osztaná velünk?! Szerintem sokan örülnénk neki! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 03 Péntek 22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

melibaba írta:
Vki esetleg emlékszik, h milyen feladatok voltak a vizsgán, és meg is osztaná velünk?! Szerintem sokan örülnénk neki! Very Happy


nekem a kov. feladatok remlenek (azt, hogy melyik csoport, ne kerdezzetek...):

1. kamatozo kotveny vasarlas nevertek feletti aron - vasarlas konyvelese, eredmenyhatas, kamatok konyvelese, ertekesites, stb. (10 pont)

2. devizaertekeles (5 pont)

3. merlegosszeallitas - egy a4-es oldalnyi tetel, a merleg szerinti eredmenyt ki kellett szamolni a vegen... (10 pont)

4. harom kifejtos elmelet (csokkent erteku keszlet, tarsadalombiztositasi kotelezettseg, a harmadikra nem emlekszem...) (10 pont)

DE: menet kozben derult ki (miutan felhivtuk ra a figyelmet...), hogy a tarsadalombiztositasi kotelezettseg "veletlenul" maradt benne, vegre is az kotelezettseg, amit attolt a 3. felevre... allitolag emiatt a kerdes miatt senkit nem ert hatrany...

5. 5 db igaz-hamis indoklassal (itt is volt olyan, ami sztem siman a kotelezettsegek koze tartozott, de azt mondta, hogy ezeket azert tudnunk kene... Confused ) (10 pont)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 10 Péntek 09:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Milyen feladatok voltak tegnap vizsgán? Emlékszik vki rá? Jó lenne, ha megírná, ezzel is segítene a többieknek.

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 10 Péntek 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A feher vizsgalapon a kovetkezok voltak:

1. Vegyes finanszirozasu beruhazas kontirozasa, egyenleg felvitele a 161-es szamlara - 10 pont

2. Devizabetetszamla, 6 esemeny kontirozasa - 10 pont

3. Kifejtosok:
- Behajthatatlan koveteles
- Jegyzett, de meg be nem fizetett toke
- 10 pont

4. Igaz/hamis (nagy reszukkel mar talalkoztam a ZH-kban) - 10 pont
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
liz_y



Csatlakozott: 2004.06.25. Péntek 22:15
Hozzászólások: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13 Hétfő 19:45    Hozzászólás témája: Aláíráspót Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tud vki vmit a június 9-i aláíráspót eredményekrõl? Csak nekem nem változott meg a dátum, és nem került le az L betû, vagy senkinek??? :?
Volt bent vki? Lesz szóbeli is esetleg?

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 24 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.