Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Külker
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15 Csütörtök 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

napi 2 alkalommal írnak jóvá a bankok, reggel 9 meg este 6 asszem, szóval arra még van esély, hogy kimenjen, meg beérkezzen. Kérdés az, hogy elég-e a hétvége az átéréshez.
Nekem általában gyorsan átér mindenem (CIB), de ha gyorsítani akarsz, akkor plusz zséért küldheted az utalást GIRO/VIBER-en keresztül...bár én sosem próbáltam, elvileg mennie kell.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sin Arcain



Csatlakozott: 2008.01.12. Szombat 12:41
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Otthon

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15 Csütörtök 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A VIBER-ért vmi 10000 Ft-os egyszeri átutalási költséget kell fizetni... szóval jól gondolja meg az, aki arra szánja rá magát.

Egyébként meg úgy tudom, hogy a delutáni 4 határidovel érdemes mindenkinek feladni az átutalást.. mert akkor nézik utoljára.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15 Csütörtök 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sin Arcain írta:
A VIBER-ért vmi 10000 Ft-os egyszeri átutalási költséget kell fizetni... szóval jól gondolja meg az, aki arra szánja rá magát.

Egyébként meg úgy tudom, hogy a delutáni 4 határidovel érdemes mindenkinek feladni az átutalást.. mert akkor nézik utoljára.


Nekem már olyan is volt, hogy este fél8kor jött sms, hogy jóváírtak valami pénzt a számlámon Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15 Csütörtök 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Sin Arcain írta:
A VIBER-ért vmi 10000 Ft-os egyszeri átutalási költséget kell fizetni... szóval jól gondolja meg az, aki arra szánja rá magát.

Egyébként meg úgy tudom, hogy a delutáni 4 határidovel érdemes mindenkinek feladni az átutalást.. mert akkor nézik utoljára.


Nekem már olyan is volt, hogy este fél8kor jött sms, hogy jóváírtak valami pénzt a számlámon Smile

a bank részérol nem is este 8h-kor írták jóvá... Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15 Csütörtök 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:
noodleey írta:
Sin Arcain írta:
A VIBER-ért vmi 10000 Ft-os egyszeri átutalási költséget kell fizetni... szóval jól gondolja meg az, aki arra szánja rá magát.

Egyébként meg úgy tudom, hogy a delutáni 4 határidovel érdemes mindenkinek feladni az átutalást.. mert akkor nézik utoljára.


Nekem már olyan is volt, hogy este fél8kor jött sms, hogy jóváírtak valami pénzt a számlámon Smile

a bank részérol nem is este 8h-kor írták jóvá... Razz


Hátja, azért írtam alapban h legalabb 3-4 nap kell hozzá. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 17 Szombat 00:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az igen, 42 ember az aláíráspóton.... 84 ezer Ft.... Gyanús volt már elso perctol a 100 fos limit, hát íme, okkal volt az úgy...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 17 Szombat 01:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
Az igen, 42 ember az aláíráspóton.... 84 ezer Ft.... Gyanús volt már elso perctol a 100 fos limit, hát íme, okkal volt az úgy...


Kaszál a suli megint... , mindig van valami, ami hozza a konyhára a pénzt Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 17 Szombat 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey!
A külkeres 15 oldalas anyagod elég? Vagy mást is tanuljunk ha át akarunk menni...
Amúgy köszi szépen, hogy összefoglaltad nekünk, hogy szépen egyben legyen Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 17 Szombat 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OFF:
...halkan jegyzem meg (immáron sokadszor), hogy az IV díjak nem szolgálják a suli érdekét, az elvileg visszafolyik a hallgatókhoz (keressetek meg egy éppkézláb hököst - tudom ez most oximoron volt - és az tutkó elmagyarázza). Ha mindenáron valami "szépet" szeretnétek feltételezni a suliról akkor az max a kreditújrafelvétel illetve az esetleges pótfélév alaptandíja lehet.

De ez az iv díj dolog nem állja meg a helyét....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 18 Vasárnap 00:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
noodleey!
A külkeres 15 oldalas anyagod elég? Vagy mást is tanuljunk ha át akarunk menni...
Amúgy köszi szépen, hogy összefoglaltad nekünk, hogy szépen egyben legyen Smile


Hát figy, egy 4esre elég volt Smile

És a bécsi konvenciót még tanuld meg, mert az kimaradt az eloadásból, de a zhban benne volt... valaki illesztett egy régi Ricsis anyagot, ott benne van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 19 Hétfő 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

( A külker zh meglévo kérdései frissültek, akit érint húzza le újból. )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 20 Kedd 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiváncsi leszek, hogy hány ember bukik (ha bukik) a mai aláíráspóton...

Azért szép szám ez a hatvanvalahány ember...134 fo közel fele...több, mint 120 ropi...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 20 Kedd 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pabber írta:
Kiváncsi leszek, hogy hány ember bukik (ha bukik) a mai aláíráspóton...

Azért szép szám ez a hatvanvalahány ember...134 fo közel fele...több, mint 120 ropi...


52 ember volt végül, nem?

Nagyon nehéz volt?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 21 Szerda 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
52 ember volt végül, nem?

Nagyon nehéz volt?


Ugyan olyan nehézségu volt. De 52 csak ahányan be tudták addig fizetni. 60 valahányan tényleg voltunk. Ennyit arról, hogy nem buktatta meg a felét... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Elijah



Csatlakozott: 2008.01.31. Csütörtök 14:59
Hozzászólások: 23

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 24 Szombat 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha a pót-zhm sem sikerül, két egyes lesz benn? Mert nem tom, hogy még nincs eredmény, vagy már van, csak bukta.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
17 / 19 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.