Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Külker
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

smash85: Ricsi 1 azaz 1 alkalommal tartotta ezt a tárgyat...máskülönben mindig Emesés óra volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Mért nem engedi felvenni a pótot? Beizetése annak hogy mukszik?
De amúgy bakker...NEM VIZSGÁS TÁÁÁRGY....Mit képzel?


Pénzügyek/tétel kiirás/szolgáltatás jogcím/aláírás pótlás/külker kiválaszt
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

apropó: fel lett tolva egy 15 oldalas anyag noodleey-nak köszönhetoen...(ha rossz ot verjétek érte! )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
apropó: fel lett tolva egy 15 oldalas anyag noodleey-nak köszönhetoen...(ha rossz ot verjétek érte! )


Na.... majd én meg Téged:P
Hozzád vágok egy kokemény pizzát :p
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wlaszi: Ott a pont... az az egy alkalom, de akkor mindenki boldog volt Smile

Az a lényeg, hogy kell készülni egy napot, amit a szakinfo készülésbol veszek el Sad

Elnézést kére a kérdésért, valaki világosítson fel, mert nem olvasok üziket mostanság.
Nem lehet jelentkezni erre a pótra, amíg nem fizetem be a pót díjat? Már kiírttam egy aláirás pótló 2000 Ft-t.
Csak az a bibi, hogy 1800 Ft maradt a számlámon, tandíj és szakdoga pótleadás és csak ma este indítottamel az utalást. Szóval nem tudom mikor jön meg a neptunra, de nem akarok 200 Ft miatt lecsúszni a jelentkezésrol, mert az vérciki. Na majd holnap TO, biztos ami biztos.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elvileg úgy van ahogy mondod, de hogy a neptun ebbol mit valósít meg perpillanat, passzolom...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 22:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Neptun üzibol idézet:

"Tisztelt Hallgatók!

Amennyiben a következo üzenetet látják az aláíráspótló vizsgára jelentkezés során, -
"A vizsga jelentkezési feltétel nem teljesül!" ?, a következo lehetoségek állhatnak fent.

Aláíráspótló vizsgára történo jelentkezésnek 2 feltétele van:
- a 2000 Ft aláíráspótló díj befizetése a tárgyra,
- aláírás megtagadva bejegyzés adott tárgyból az aktuális félévre."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jelentkezni pedig vizsga elotti nap déli 12ig lehet.

A pénz pedig utalva kb 3-4 nap sztem míg átér.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
lasger



Csatlakozott: 2006.11.25. Szombat 17:01
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 22:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Ricsi honlapján fent van egy-két dia amit vetítgetett...igaz a jegyzet elég korrektnek tunik...

http://turul.banki.hu/~ricsi/K%FClker/

2Külkerb.ppt
3Külkerb.ppt
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lasger írta:
A Ricsi honlapján fent van egy-két dia amit vetítgetett...igaz a jegyzet elég korrektnek tunik...

http://turul.banki.hu/~ricsi/K%FClker/

2Külkerb.ppt
3Külkerb.ppt


Hm? Smile) Nem Ricsi tartja a tárgyat.

Ja látom Smile amit illesztett hasznos, benne van a jegyzetbe ami felkerült, kivéve a Bécsi Konvenció, viszont azt kérdezte a dogában Emese, szóval azt is tanuljátok hozzá. Bár csak 4 pontos volt Smile


A hozzászólás legutóbb noodleey által 2008 Máj. 14 Szerda 22:39-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...azok a diák megérnek egy misét én azt éloben is hallottam, szerintem arra ne alapozzon senki. De ez csak szvsz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
...azok a diák megérnek egy misét én azt éloben is hallottam, szerintem arra ne alapozzon senki. De ez csak szvsz.


Jóaz, benne van a fullos jegyzetbe, csak a Bécsi Konvenció-t tanuljátok hozzá Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15 Csütörtök 09:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wlaszi. A félévközi jegyet megoldhatta volna mondjuk két ZHval hogy ne legyen ilyen kemény. Pont azt mondom, hogy félévközi, azt úgy tesz, sot azt is mondta, hogy vizsgás...hát nem.
Az a jó, hogy ma este tudok majd utalni, vagy holnap...és hétvégén nem tudom mennyire megy a bankok közti utalás...hétfon délig meg jelentkezni kell...Na akkor mi van??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15 Csütörtök 09:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tiszta vicc , mé nem lehet adni rá egy görbületet, aztán menjen mindenki a dolgára , de nem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15 Csütörtök 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Wlaszi. A félévközi jegyet megoldhatta volna mondjuk két ZHval hogy ne legyen ilyen kemény. Pont azt mondom, hogy félévközi, azt úgy tesz, sot azt is mondta, hogy vizsgás...hát nem.
Az a jó, hogy ma este tudok majd utalni, vagy holnap...és hétvégén nem tudom mennyire megy a bankok közti utalás...hétfon délig meg jelentkezni kell...Na akkor mi van??

Az necces, mert hétvége nem számít bankközi napnak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
16 / 19 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.