Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
L.C.C.I. Nyelvvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 09 Szerda 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
Nézem ezeket a tételeket, sztem nem teljes körű.
Felhívtam őket, azt mondták, küldenek e-mailben anyagot. Ha megérkezik, küldöm rögtön ide!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 09 Szerda 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:
Hali!
Nézem ezeket a tételeket, sztem nem teljes körű.
Felhívtam őket, azt mondták, küldenek e-mailben anyagot. Ha megérkezik, küldöm rögtön ide!


A tegnapi file-ba raktam bele, legyen minden egy helyen elv mentén...

Kalappal!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 09 Szerda 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Segítenétek egy picit?
Az írásbelihez felsorolt feladat típusok közül a 3.at nem értem igazán, valaki meg tudná mondani, hogy ez mi is pontosan? Főleg ez az igaz/hamis rész benne. Köszi

• 3. feladat – komplex szövegértési feladat (30 pont).
Megadott 250-300 szavas cikkpéldány alapján a vizsgázó feladata, hogy igaz/hamis állításokat saját szavaival maximum 6 szóban alátámasszon. A feladat további részekből is állhat, például az adott cikkpéldányból listát vagy feljegyzést kell készíteni. A megadott cikk témája például egy vállalati sikertörténet, egy szolgáltatás leírása vagy egy kutatómunka elemzése stb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10 Csütörtök 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
cattish írta:
Hali!
Nézem ezeket a tételeket, sztem nem teljes körű.
Felhívtam őket, azt mondták, küldenek e-mailben anyagot. Ha megérkezik, küldöm rögtön ide!


A tegnapi file-ba raktam bele, legyen minden egy helyen elv mentén...

Kalappal!


Köszönjük!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 11 Péntek 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én még az akkreditálás előtt voltam 2004 júniusában. Akkor én azt az infót kaptam hogy nem kell semmit sem csinálnom, mert a suli automatikusan elfogadja (van egy közép C-m is, lehet hogy ezért?) Most viszont ahogy olvasgattam, kicsit megijedtem, hogy mégis kell valamit fizetnem hogy elfogadják?

Egy másik kérdés, tartanak LCCI-ra felkészítő órákat. Nekünk anno Fehérné még tartott, de most nem tudom mi zajlik a nyelvi tanszék körül. Tudna vki infót adni róla?

Előre is köszi, és sok sikert mindenkinek!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 11 Péntek 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

melibaba írta:
Sziasztok!

Én még az akkreditálás előtt voltam 2004 júniusában. Akkor én azt az infót kaptam hogy nem kell semmit sem csinálnom, mert a suli automatikusan elfogadja (van egy közép C-m is, lehet hogy ezért?) Most viszont ahogy olvasgattam, kicsit megijedtem, hogy mégis kell valamit fizetnem hogy elfogadják?


Ha akkreditáció előtti LCCI-od van, de van hozzá sima közép C-d, akkor nincs miért aggódnod. Csak annyit kell tenned, hogy a nyelvvizsgák fénymásolatát leadod a TO-n (ha ez esetleg kimaradt volna). Fizetned tehát semmit nem kell!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 12 Szombat 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A közép C fénymásolatát még annak idején leadtam, az LCCI-ról viszont csak egy papírt kaptam. Azzal nem csináltam semmit, mert mivel a sulin keresztül mentem, ők kapták meg az eredményeket is, így gondoltam regisztrálták is. Vagy túl sok jót nézek ki belőlük?? Rolling Eyes Hallottam h az újonnan vizsgázók már keénykötésben kapják meg a bizonyítványt... Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 12 Szombat 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, túl sokat néztél ki ebből a suliból. Smile

Úgyhogy az LCCI-os papírról (nekem is csak ilyen formában van meg ...) is kell egy fénymásolatot csinálnod és leadnod a TO-n. Nem mondták, hogy kell, de inkább mellékeltem hozzá az értékelő lapot is, nehogy mán' emiatt is leszedjék a fejemet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 13 Vasárnap 22:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tud valaki segíteni abban, hogy pontosan milyen szóbeli tételekből lehetett húzni a szeptemberi vizsgán. Konkrétan azaz 5 tétel érdekelne, amiből lehetett választani.
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 14 Hétfő 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 13 Vasárnap 22:35 Hozzászólás témája:
Sziasztok!
Tud valaki segíteni abban, hogy pontosan milyen szóbeli tételekből lehetett húzni a szeptemberi vizsgán. Konkrétan azaz 5 tétel érdekelne, amiből lehetett választani.
Köszi


Sztem itt nincsen erről szó. Amikor valaki stz írja h a kidolgozott szóbeli tételek akkor az eddig előfordult tételekről van szó. Értsd. ezekből szoktak nagy szeretettel válaogatni a vizsgáztatók. Az h most éppen melyik öt lesz pontosan azt nem tudja senki mert a vizsgán bontják fel a borítékot.
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 14 Hétfő 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Az 5 tétel:
Use of cars
Internet
Night and day shopping
Turism
Wages and saleries.

Ezek voltak mellesleg Júniusban is.

Sok sikert!
Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 14 Hétfő 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Valaki meg megtudná mondani, hogy mi volt a wages and saleriesnek a szituációja.

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 15 Kedd 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Conte írta:
Idézet:
Szia!

Az 5 tétel:
Use of cars
Internet
Night and day shopping
Turism
Wages and saleries.

Ezek voltak mellesleg Júniusban is.

Sok sikert!
Very Happy


Nah akkor megint én voltam alultájékozatatva, remélem senkire nem hoztam a parát.
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 17 Csütörtök 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Afelől érdeklődnék, hogy ki mennyire informált a szóbeli tételekkel kapcsolatban.
Tudom ez titkos, meg aznap bontják fel Cool stb. de egyes vélemények szerint, ha nem is mondják ki 100 %-ra de néha lehet sejteni, hogy ismétlődnek e a témák vagy sem.
Szóval ha hallottatok esetleg vmit, például az angol tanárnőtől, akkor légyszives osszátok meg!! Jol jönne egy kis segítség - égi jel- vagy valami hasonló, mert már nagy a para!!!!

Köszi!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 17 Csütörtök 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Conte ai Internet alatt ezt érted----->The importance of the Internet in business
A tourism alatt meg ezt ------>The promotion of tourism on your country
??????
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.