Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Páratlan páros
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
Amugy egyenlore az tunik "hivatalosnak", hogy paratlan het van, mert a piackutatas tanar kivetelevel mindenki igy tudta, es eszerint tartotta az orakat (legalabbis azokat, amik nekem eddig voltak). Rolling Eyes


Hol olvastad ezt a "hivatalos" verziót?

Áruld el kérlek, szeretném én is elolvasni!

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A GTI szobeli tajekoztatasa szerint paratlan het van, a tanaraiknak is ezt mondtak.

Kulker ismeretekbol, uzleti tervezesbol, projekt menedzsmentbol is paratlan het volt most, es kergazdbol is az lett volna, ha a piackutatas tanarno nem szabalyozza le a kergazd tanarnot.

Te meg szvsz juss tul azon, hogy ezen a foiskolan a szabalyok szamitanak valamit is egyaltalan es lehet alapozni rajuk Wink

Itt az van, ami a gyakorlatban tortenik, de ebbol a hetbol mar sehogy sem lesz paros het (igaz teljesen paratlan sem) (bar mar en is elvesztettem a fonalat)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

es a hivatalosat eppen azert irtam "" koze, mert termeszetesen nem hivatalos, de a GTI mindenkit igy tajekoztatott SZOBAN....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baffia írta:
Emberek!

Milyen egyikszes meg kétikszes hetekrõl beszéltek itt????

1. A neptunban tudtommal PÁROS és PÁRATLAN hetek vannak, ikszeket én nem látok.
2. Minek kellett itt utánanézni? Egyenlõre két HIVATALOS, az iskola vezetõsége által kiadott és aláírt közleményrõl tudok, ami érinti a jelenlegi páros-páratlan mizériát, az egyik a TVSZ 8. pragrafusa, a másik az õsszel kiadott rektori utasítás, mindkettõ egyértelmûen PÁROSnak minõsíti a jelenleg folyó hetet!

Kapott valaki ezen kívül HIVATALOS értesítést, amirõl én lemaradtam?? (Írásban, természetesen)

Akkor mire jó ez a tök felesleges pánikkeltés, hogy én ezt hallottam innen, ezt meg onnan, stb... ?

Bárki, tanár és hallgató egyaránt, aki itt vitába száll a páros hét kérdésében, mutasson má' legyen szíves egy ÍRÁST, mielõtt megszólal!

Légbõl kapott hírekkel ne terheljük már egymást, légyszi!
Remélem a tanári karhoz is eljut kérésem...

Köszönöm!


ki pánikol? Smile
Amit mondasz az morálisan és jogilag helytálló (morálisan, mert tényleg írásban kéne közölniük, és jogilag, mert valóban ez van leírva), ám de facto nem így mûködnek a dolgok.

Tökéletes példa erre az, hogy hétfõn meg azért maradt el órám, mert páratlannak lett véve az adott hét...és ezt nem más, mint Bácsi Rózsa mondta (nem, írásba nem adta Smile ). Ha gondolod elviheted hozzá a TVSZ-t...
Én vizsgákért hajlandó vagyok rá, de egy rohadt dátum "párosság" miatt... ezzel max 2 órámat tudják elbarmolni, viszont ha belemegyek a csínybe akkor meg sokkal többet.

1 hét és kialakul...csak kicsit snassz.

Ha megkérded, akkor biztos megjelent írásban...csak még technikai okok miatt nem tudták kihírdetni Razz

Amúgy tényleg úgy tûnik, hogy csak a piackutatás tanár kavart be, mert ha jól tippelem õ óraadó...namármost félfüllel én azt hallottam, hogy ez egy értekezleten ki lett hírdetve a tanárok között...amin õ feltehetõleg nem volt ott.

No de végszónak legyen annyi, hogy aki pánikol emiatt az megérdemli. Inkább legyen itt minden infó, semmint, hogy semmi se, és csak bámuljunk ki a fejünkbõl. Ezek a szóbeli infók sokat jelentettek már nem egyszer .)
SZVSZ
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez egy olyan iskola hogyha a GTI vagy Bácsi Rózsa vagy Láhm Szilvi vagy a portás vagy akárki eldönti hogy holnap kedd lesz akkor csütörtökön kedd lesz és pont. Smile Hiába a Gergely naptár 400 éve, itt ilyen apróságokkal nem foglalkoznak. Ez van szerintem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 17:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:

Te meg szvsz juss tul azon, hogy ezen a foiskolan a szabalyok szamitanak valamit is egyaltalan es lehet alapozni rajuk

Ezt azért nem kéne mégse, úgy gondolom!
Vagy pedig ránk nézve se legyen kötelezõ egy írott szabály se, akkor belemegyek! Smile

zu írta:
Itt az van, ami a gyakorlatban tortenik, de ebbol a hetbol mar sehogy sem lesz paros het (igaz teljesen paratlan sem) (bar mar en is elvesztettem a fonalat)

Igen, a gyakorlatban pontosan a fonal elvesztés folyik éppen, aminek a vesztesei megint mi leszünk, erre mérget vehetsz! Nekem ez a nap páros hét szerint volt megtartva, Neked páratlan szerint (majdnem). Ez szerintem azért nem jó így teljesen...

Persze, tudom szerintetek se, nem Veletek vitatkozok, csak azt mondom, hogy bárki a szájára veszi ezután a hetek párosságát, attól kérjétek számon az írott hivatkozási alapot!

Mert a papír számít... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baffia írta:

Mert a papír számít... Smile


az csak 1 helyen számít ebben az intézményben:
(ez csak a magas labda miatt volt...meg mert vizsgaidõszakban a papírmanók folyton összegyûjtötték, amikor tényleg kellett volna Smile )


A hozzászólás legutóbb wlaszi által 2005 Feb. 09 Szerda 17:45-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
alf



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:39
Hozzászólások: 51

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is a GTI-ben mondták, hogy most páratlan hét szerint mennek az órák.
Az x-ek a a titkárság tulajdonában lévõ nyomtatott órarenden vannak, ezek a neptunban valóban páros-páratlanként szerepelnek.
(Szóval, ez nem csak "úgy" hallottam valakitõl, akinek az ismerõse hallotta az unokatestvérének az évfolyamtársától... Smile)
És hogy ezt mivel indokolták? Azzal, hogy a regisztrációs hét 0. hétnek számít, és a jelenlegi az elsõ tanítási hét, tehát ez páratlan.
És õk is megerõsítették, hogy a piackutatás tanárnõ nem csak a heteket nézte el, hanem félre is tájékoztatták. Az órarend szerint, amit a tanár kapott, minden héten tartania kellene piackutatás elõadást.
Nagyobb felfordulás már nem lesz, remélem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:


Tökéletes példa erre az, hogy hétfõn meg azért maradt el órám, mert páratlannak lett véve az adott hét...és ezt nem más, mint Bácsi Rózsa mondta (nem, írásba nem adta Smile ). Ha gondolod elviheted hozzá a TVSZ-t...
Én vizsgákért hajlandó vagyok rá, de egy rohadt dátum "párosság" miatt... ezzel max 2 órámat tudják elbarmolni, viszont ha belemegyek a csínybe akkor meg sokkal többet.

1 hét és kialakul...csak kicsit snassz.

Ha megkérded, akkor biztos megjelent írásban...csak még technikai okok miatt nem tudták kihírdetni Razz

Amúgy tényleg úgy tûnik, hogy csak a piackutatás tanár kavart be, mert ha jól tippelem õ óraadó...namármost félfüllel én azt hallottam, hogy ez egy értekezleten ki lett hírdetve a tanárok között...amin õ feltehetõleg nem volt ott.


Hát azt gondolom, hogy itt mindenki jól járni nem fog, ez már biztos!

Akinek a páratlan héthez stimmelt az órarendje, és párosat tartottak, az most nyilván morcos, akinek meg pároshoz stimmel, és a mai páros órák után jövõ héten megfordítanak mindent, az meg a jövõ héten lesz morcos...

A technikai problémák nem jogosítanak senkit a szabályok felrúgására.

Aztán hadd említsem mégegyszer: Nekünk ma KÉT tanár is páros hét szerint tartott órát, ezért kell védenem újdonsült piackutatás tanárnõnket (... és a pletykák megelõzése végett: nem azért, mert együtt járok vele síelni... Wink )

Én meg a másik fülemmel azt hallottam, hogy az ominózus értekezleten ott volt, és qrvára nem tudta senki, hogy milyen héttel kezdenek...

Question

És most állunk itt, széttárt karokkal...

Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alf írta:
Nekem is a GTI-ben mondták, hogy most páratlan hét szerint mennek az órák.
Az x-ek a a titkárság tulajdonában lévõ nyomtatott órarenden vannak, ezek a neptunban valóban páros-páratlanként szerepelnek.
(Szóval, ez nem csak "úgy" hallottam valakitõl, akinek az ismerõse hallotta az unokatestvérének az évfolyamtársától... Smile)
És hogy ezt mivel indokolták? Azzal, hogy a regisztrációs hét 0. hétnek számít, és a jelenlegi az elsõ tanítási hét, tehát ez páratlan.
És õk is megerõsítették, hogy a piackutatás tanárnõ nem csak a heteket nézte el, hanem félre is tájékoztatták. Az órarend szerint, amit a tanár kapott, minden héten tartania kellene piackutatás elõadást.
Nagyobb felfordulás már nem lesz, remélem...


Ezt én elhiszem Neked, ne érts félre, nem Veled akarok kötekedni!

Csak hát néhány apróság, ugye:
Az, hogy milyen órarend van a titkárság tulajdonában, az egy dolog.
Hogy hanyadik hétnek vélik a regisztrációs hetet, az egy másik dolog.
Hogy mi van beírva neptunba, az egy harmadik dolog.
És hogy ezek a dolgok köszönõviszonyban nincsenek egymással, az meg a negyedik dolog.... Sad

Javaslom, hogy ezentúl az indexünkbe mi magunk írjuk be az osztályzatokat, én azt hallottam, hogy ez okirathamisítás, de nem vagyok benne biztos, az is lehet, hogy nem az. És a tandíjat pedig gondolom bolgár levában is fizethetem ezentúl, de talán barterezni is lehet majd!
Eljött a kánaán!!!!







Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével



és tényleg nem az...csak ha más nevében alá is írod a jegyet Razz

Egyébként azt tudom javasolni, hogy írjatok 1 listát amit szerintetek kifogásolni lehet...küldjétek el. Én meg összesítve lerakom az asztalra (fognak szeretni, érzem Smile ), szerintem ha elérünk egy kritikus mennyiséget, akkor kénytelenek lesznek foglalkozni a dologgal, hogy legközelebb már ne fordulhasson elõ az adott visszásság. És jó poziciójú ügyeket könnyebben végrehajt a hök...(szvsz)
Valamilyen határidõket/ellenõrzésekeet beiktaatva biztos lehet egy rendszert kialakítani...de ha csak itt magunkban füstölgünk, attól még nem fog változni semmi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az egy dolog, mi van leírva a TVSZ-ben + minden másban! Az számít, hogy is van mindez a gyakorlatban!

Márpedig a gyakorlatban a GTI tanárai páratlan (nem tudom, hány X-es) hét szerint tartják óráikat!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 00:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

drfuji írta:
Az egy dolog, mi van leírva a TVSZ-ben + minden másban! Az számít, hogy is van mindez a gyakorlatban!

Márpedig a gyakorlatban a GTI tanárai páratlan (nem tudom, hány X-es) hét szerint tartják óráikat!


Kivéve persze azokat a tanárokat, akik a PÁROS hét szerint tartják az óráikat!


Márpedig a gyakorlatban a GTI tanárai VAGY a páros, VAGY a páratlan hét szerint tartják az óráikat!


Egyébként tényleg tök felesleges idõpocsékolás itt mindenkinek ötvenszer elmondania a saját kis véleményét, mert ettõl még semmi sem fog változni, és akinek ez valóban sérelmes - pl. nekem valójában tök mindegy, milyen hét van, csak egységes legyen a dolog - az nem fog orvoslást kapni a bajára...

Tehát csatlakozom az elõttem szóló kollégához: Akinek kínja van, az biggyessze oda a nevét a listára, és egységesen lépjünk fel ez ügyben!

Ettõ függetlenül aztán lehet itt diskurálni arról, hogy ki szerint helyes dolog fejet hajtani az önkényes döntések elõtt, és ki szerint nem annyira...
(Végül is az anarchia nem rossz dolog, csak az a kérdés, hogy melyik oldalon vagy... )


Lényeg, hogy akinek tényleg sérelmes ez, az kapjon valamiféle jogorvoslatot, aztán ráérünk az elvi dolgokon csámcsogni!

Tehát: Kinek mi fáj???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.