Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szabadon választott informatikai tárgy V.!!!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez csucs, erre mar nem tudok mit mondani

Akinek ma kesobb meg lesz oraja annak meg erdekes lehet

A KC tenyleg a Kiscelli, de szoltak nekunk, hogy megsem ott lesz (felhivtak a portast), hanem menjunk at a Nagyszombatba, mert ott lesz az udvaron.
Atmentunk szepen kb fel9re, majd ott kozoltek, hogy Kerinf labor nem is lesz az utso par hetig, addig csak VIR.

Szoval a -10 fokban szepen megkirandultattak jopar ember kora reggel oda-vissza a varoson feleslegesen (remelem senki sem jott videkrol, akinek csak kerinfoja van)

Most mar tenyleg ehhez lenne kedvem:
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen, valami gyanús volt nekem, mert ma reggel észrevettem hogy a VIR és a kerinfó laborok egy az egyben ugyanakkor és ugyanabban a teremben lesznek (azért csak most, mert nekem csak az utóbbi van, így értelemszerûen nem is foglalkoztam a másikkal), de nem tudtam mit gondoljak.
hát ezt biztos nem. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azért a magic miatt még mindig érdekelne, hogy a kiscelliben egyáltalán van labor? tehát lett volna hol megtartani, "csak" utólag átrakták a nagyszombat utcába, vagy elírás az egész, és eredetileg is a nagyszombat utcába szánták? vagy ez megint csak akkor és ott fog kiderülni? Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem leginkabb akkor es ott szoktak kiderulni a dolgok, hacsak a NIK telefonon meg nem tudja mondani.

Amugy a Kiscelliben tenyleg van labor, csak nem a fobejaraton kell bemenni, hanem a Becsi uthoz kozelebb eso kapun (ahol a Neptun terem es a jegyzetbolt is van).

Szerintem azert raktak at utolag a Nagyszombat utcaba ezt is, mert megiscsak volt ott szabad terem, es a tanaroknak igy kenyelmesebb, mint atkirandulni egy ora kedveert a Kiscellibe
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kifli írta:
azért a magic miatt még mindig érdekelne, hogy a kiscelliben egyáltalán van labor? tehát lett volna hol megtartani, "csak" utólag átrakták a nagyszombat utcába, vagy elírás az egész, és eredetileg is a nagyszombat utcába szánták? vagy ez megint csak akkor és ott fog kiderülni? Shocked


Eddig azt hittem, hogy legalább ennek a MAGIC tárgynak az idõpontjával és a helyével nincs kavarás, amióta felkerült a gazdinfóra, de most elbizonytalanítottál.

Vannak olyan hírek is hogy a Nagyszombatban lesz??

Ti hova mentek és Hányra? L00-ás tankörben vagyok, ami ugye nem is 1-es, de nem is 2-es. Értelem szerûen talán erre vonatkozik az 1-es, de tuti, hogy aki gyakorlatilag is az 1-esben van (L01) az majd üti az asztalt, hogy neki az 1-es idõpont tetszik és õ a NEPTUN szerint ott is van.

Szóval,
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lesz ma Magic???
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szorri, de csak azt tudtam egy az egyben kiírni amit nekem megüzentek. Annyira azért nem voltam képben (lévén bevinfo-s vagyok), hogy a tárgyhoz milyen kurzusszámok vannak a neptunon...
Tehát az kurzus1-2-t Õk mondták, az értelmezéséhez nem tudok tanácsot adni Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kate



Csatlakozott: 2005.02.05. Szombat 17:11
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai Magic elmarad Smile. Ha minden igaz, lehet, hogy a jövõ heti is. Holnap Holyinka ezt majd megmondja!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez az infó honnan származik? (csak, hogy kiírjam-e hírbe)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kate



Csatlakozott: 2005.02.05. Szombat 17:11
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elmentülnk megkérdezni Schmuck Balázst (NIK neptunos és tanársegéd) és Szõllõsi Sanyit és õ elkezdett telefonálni. Mivel nem érték utol, õk mondták, hogy ne jöjjünk be, õk majd szólnak a Nádasynak.
Ja és még azt is hozzátették, hogy az elsõ héten amúgy sem nagyon szokták megtartani a gyakszit. Ezt kb. 10 ember hallotta még rajtam kívül.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos volt aki vidékrõl ment ma be reggel 8-ra a Kiscellibe!!! Végül is nem sokat, csupán 4 órát utaztam ma a semmiért! Evil or Very Mad

Legalább egy rohadt üzenetet kiírhattak volna a neptunba, hogy ker-i infóra ma ne menjen senki, mert nem lesz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dolphin



Csatlakozott: 2008.05.21. Szerda 10:47
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 18 Szerda 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki tud segíteni, hogy miért nem tudok szaabadon választható infos tárgyat felvenni?
Konkrétan meg sem jelenik a neptunban sem sap sem más:S
Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 18 Szerda 23:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dolphin írta:
Valaki tud segíteni, hogy miért nem tudok szaabadon választható infos tárgyat felvenni?
Konkrétan meg sem jelenik a neptunban sem sap sem más:S
Köszi!


Nálam megjelenik mindegyik.. 09/1est válaszottál ki?

Egyébként mind fullon van , tehát sokat nem érnél vele, ha látnád se...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
dolphin



Csatlakozott: 2008.05.21. Szerda 10:47
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 00:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, oszi félév, 2008/09/01 mintatanterv tárgyai...
és sehol semmi:(
kinek írjak, vagy mi legyen, mert ha tele is vannak, attól még vmit fel kéne venni..:S
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 07:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a mintatanterveknél a szabadon választható info tárgyakat görgesd le, ne a gazdinfo/infoközgazdászt! Ott lesz az SBO I., SBO II., Magic.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
6 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.