Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szabadon választott informatikai tárgy V.!!!
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28 Péntek 22:18    Hozzászólás témája: Szabadon választott informatikai tárgy V.!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Hozzászólásokat várok a 3. évf.-tól...vki tud róla vmit?
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28 Péntek 23:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egészen pontosan mivel kapcsolatban?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28 Péntek 23:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egészen pontosan, sikerült-e már vkinek felvenni? Ha igen, hol lehet megtalálni? Mi a tárgy neve?
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 29 Szombat 01:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ez az infó honnan származik? Mármint, hogy van/lesz ilyen, hogy szabadon választható informatikai tárgy. Mert én néztem a Neptunon az elõrehaladást, és ott nem szerepelt ilyen..... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 29 Szombat 02:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Benne van a hivatalos tanmenetukben, sot, vizsgaidoszak elejen Norbitol kerdeztem, hogy hol vannak a teljes 210 kreditbol hianyzo krediterteknek megfelelo targyak a neptunbol. Ekkor azt mondta, hogy ez a ket valaszthato (info es gazd) targy lesz, amit akkor meg nem irtak ki a neptunra semmilyen formaban, mivel meg nem volt ilyen eddig (ez az elso kredites evfolyam).

Elvileg mar ki kellet volna kerulnie annak is, gondolom majd jovo heten... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 29 Szombat 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iccci írta:
Sziasztok!
Ez az infó honnan származik? Mármint, hogy van/lesz ilyen, hogy szabadon választható informatikai tárgy. Mert én néztem a Neptunon az elõrehaladást, és ott nem szerepelt ilyen..... Rolling Eyes


http://storage.gazdinfo.hu/0/tanmenet2004.xls
erról a címrõl leszedheted azt a tanmenetet (olvashatóbb formátumban) ami még év elején fent volt a kari oldalon, elvileg változás nincs azóta.
Ez jelöli a választható tárgyakat. Norbi nekem annyit mondott, hogy most változtatás volt az info tárgyak kódjaival....majd 31.-e után minden a helyén lesz, és ne aggódjunk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 01 Kedd 08:50    Hozzászólás témája: szabadon választható info tárgy? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Látta vki a szabadon választható info tárgyat Question Mert én nem Exclamation
Tudtok róla vmit? Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 01 Kedd 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

passz.

en is azt hittem hogy mostanra ki fogjak rakni, de gondolom akkor mar nem is lesz.

ha valaki ma vagy holnap a suli kozeleben jar, vagy tudja a Norbi szamat, nem kerdezen meg?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 01 Kedd 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
passz.

en is azt hittem hogy mostanra ki fogjak rakni, de gondolom akkor mar nem is lesz.

ha valaki ma vagy holnap a suli kozeleben jar, vagy tudja a Norbi szamat, nem kerdezen meg?


szerintem inkább a nik-es neptun-rendszergazdákat kéne megnoszogatni, az elõzetes tárgyfelvétel elsõ napján is elég hamar intézkedtek, amikor nem lehetett felvenni a kereskedelmi informatikát (bár nem hiszem hogy ezt sokan észrevették, mert elég hamar megoldódott).

neptun@nik.hu
itt még konkrétabb elérhetõségek is vannak:
http://www.nik.hu/aii/oktatok/schmuckbalazs.html
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 01 Kedd 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tegnap próbáltam, de nem lehet már egyáltalán felvenni semmit, inaktív volt a "Tárgyfelvétel" gomb.
a) én vagyok a hülye
b) átmeneti képzavar Neptunapánknál
c) végleg lehúzták a rolót?

U.i.: nem tudjátok véletlenül, hogy honnan lehet egy normális harmadéves órarendet letölteni? Tavaly lehetett valahonnan, és nagyon hasznos volt, mert akinek megvan eddig minden tárgya, tudja mankóként (by HK Smile ) használni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 01 Kedd 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:
Sziasztok!

Tegnap próbáltam, de nem lehet már egyáltalán felvenni semmit, inaktív volt a "Tárgyfelvétel" gomb.
a) én vagyok a hülye
b) átmeneti képzavar Neptunapánknál
c) végleg lehúzták a rolót?

U.i.: nem tudjátok véletlenül, hogy honnan lehet egy normális harmadéves órarendet letölteni? Tavaly lehetett valahonnan, és nagyon hasznos volt, mert akinek megvan eddig minden tárgya, tudja mankóként (by HK Smile ) használni...



tegnap még nem lehetett felvenni semmit, de ma 8-tól megint lehet.

+ szerintem a kredites évfolyamoknak nem készül hivatalos órarend, olyan mint annak idején a hagyományos évfolyamoknak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 01 Kedd 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:
Sziasztok!

Tegnap próbáltam, de nem lehet már egyáltalán felvenni semmit, inaktív volt a "Tárgyfelvétel" gomb.
a) én vagyok a hülye
b) átmeneti képzavar Neptunapánknál
c) végleg lehúzták a rolót?

U.i.: nem tudjátok véletlenül, hogy honnan lehet egy normális harmadéves órarendet letölteni? Tavaly lehetett valahonnan, és nagyon hasznos volt, mert akinek megvan eddig minden tárgya, tudja mankóként (by HK Smile ) használni...


az õszi félévbe ide tették ki: http://www.kando.hu/tanulmanyi_kalauz/hallgato/orarend.htm most meg nincs ott...éljen a rendszerezettség
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 01 Kedd 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én megtaláltam ezen az oldalon ,bár korántsem teljes, az infó tárgyak totál hiányoznak róla... Tehát nem tudtunk meg többet
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 01:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez agyrém, ami ezen a fõsikolán folyik! Nem képesek normálisan lebonyolítani egy tantárgyfelvételt!

Írtam mailt a NIK-es neptunos rendszergazdának! Holnapra talán kiderül valami!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
czinka



Csatlakozott: 2005.01.16. Vasárnap 15:14
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ma voltam bent a suliban, és Norbi azt mondta, hogy ma vagy holnap kirakják Neptunra a szab. vál. info. tárgyat. Rolling Eyes
Aki még nem adta le az indexét, az várjon türelemmel, és csak akkor adja le, ha már az indexébe is beírta a tárgyat.

czinka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.