Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szabadon választott informatikai tárgy V.!!!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És az hogy lehet, hogy a tanterv szerint 1 elõadás, 1 labor, valamint 2 kredit jellemzi a ezt a tantárgyat, ugyanakkor a magic 4 labos 4 kreditért, a másik 4 elõadásos szintén 4 kreditért. Mert ezek szerint magicbõl be kell járni, a másokból nem? Mert ez nem mindegy, aszerint választok!Smile
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CS0ki írta:
És az hogy lehet, hogy a tanterv szerint 1 elõadás, 1 labor, valamint 2 kredit jellemzi a ezt a tantárgyat, ugyanakkor a magic 4 labos 4 kreditért, a másik 4 elõadásos szintén 4 kreditért. Mert ezek szerint magicbõl be kell járni, a másokból nem? Mert ez nem mindegy, aszerint választok!Smile


Szerintem Te félreértettél valamit: kettõbõl lehet választani (bev inf ell vagy magic), úgy tudom, mindkettõ 4 kredites és négylaboros.

Tényleg, még azt se tudjuk, mikor lesz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahhoz kepest a bevinfell-hez az oraszamhoz 4 eloadast (elmeleti orat) vittek fel, ha megnezed a targyat neptunon...

De tenyleg furcsa, mert ezeknel a targyaknal tenyleg csak heti 2 ora szokott lenni. (es a Norbi vizsgaidoszak elott meg azt mondta, hogy 3 kreditesek a valaszthato targyak)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja igen, ha mar kreditek: en kb mar 87szer utana szamoltam mintatanterv, neptun es jozan esz alapjan is, de sehogy sem jon ki nekem a tanulmanyok elvegzesehez szukseges 210 kredit.

Altalaban kevesebb, neha 211 jon ki, attol fugg milyen modszerrel szamolok (mit veszek alapul)

Probalkozott ezzel mar mas is? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
Ja igen, ha mar kreditek: en kb mar 87szer utana szamoltam mintatanterv, neptun es jozan esz alapjan is, de sehogy sem jon ki nekem a tanulmanyok elvegzesehez szukseges 210 kredit.

Altalaban kevesebb, neha 211 jon ki, attol fugg milyen modszerrel szamolok (mit veszek alapul)

Probalkozott ezzel mar mas is? Smile


Isten ments, nem akarok meghalni idegemben! Számolgassonak a Tisztelt Illetékesek! Amíg mindenbõl megvan mindenem, ne kötekedjenek, mert mostmár tényleg rájuk küldöm Juszt Lacit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, szamolgassanak, csak mint most is kiderult sokszor nekunk kell utananezni/szamolgatni, hogy aztan nehogy a tanulmanyok vegen kozoljek velunk, hogy nem jo az egesz. (pl mi lett volna, ha nem szolunk a szabadon valaszthato informatikai targy miatt?)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet hogy még párszor felmegy bennem az ideg, de jobb ha én számolok és idõben, mintsem arra várjak, hogy a TISZTELT ILLETÉKESEK mikor jelentik be, hogy valami nem klappol.. Õk ugyanis magasról tesznek az egészre és ha még ez nem lenne elég hülyének is nézik az embert. Tele van a TO-val a hócipõm, az egész beíratkozási herce-hurca egy vicc, csak nem tudtam rajta nevetni.....Ezen a fõiskolán mindennek van ezer felelõse, de egyik sem tudja elvégezni rendesen a feladatát, én rohangáljak minden után és akkor van pofájuk azt mondani, hogy miért nem intéztem el idõben ( ami persze nem az én feladatom, õk meg nem tudják még azt sem eldönteni hogy mit is kellene elintézni.) Aztán persze kiderül ,hogy hol is van a rendszerben a bibi, csak az a baj, hogy addig nekem a suliban kell ülnöm( jelen esetben ez 2 egész nap volt Smile ), hogy a mások hibájának kijavítása után ,végre be tudjak íratkozni... Volt egy egész félévük rá, hogy kitalálják, hogyan is mehetne gyorsan és rendezetten a beíratkozás, meg az egész. De végülis nem az õ bajuk,mi isszuk a levét...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iccci írta:
Lehet hogy még párszor felmegy bennem az ideg, de jobb ha én számolok és idõben, mintsem arra várjak, hogy a TISZTELT ILLETÉKESEK mikor jelentik be, hogy valami nem klappol.. Õk ugyanis magasról tesznek az egészre és ha még ez nem lenne elég hülyének is nézik az embert. Tele van a TO-val a hócipõm, az egész beíratkozási herce-hurca egy vicc, csak nem tudtam rajta nevetni.....Ezen a fõiskolán mindennek van ezer felelõse, de egyik sem tudja elvégezni rendesen a feladatát, én rohangáljak minden után és akkor van pofájuk azt mondani, hogy miért nem intéztem el idõben ( ami persze nem az én feladatom, õk meg nem tudják még azt sem eldönteni hogy mit is kellene elintézni.) Aztán persze kiderül ,hogy hol is van a rendszerben a bibi, csak az a baj, hogy addig nekem a suliban kell ülnöm( jelen esetben ez 2 egész nap volt Smile ), hogy a mások hibájának kijavítása után ,végre be tudjak íratkozni... Volt egy egész félévük rá, hogy kitalálják, hogyan is mehetne gyorsan és rendezetten a beíratkozás, meg az egész. De végülis nem az õ bajuk,mi isszuk a levét...


Mondom én, hogy ebbõl Juszt Laci lesz! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A bevinfo még mindig piros nálatok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
A bevinfo még mindig piros nálatok?


Gözöm sincs, itt nekem nincs távoli asztali kapcsolatom... a rendszergazdi megharap
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nalam mar nem piros, de idopont meg mindig nincs kiirva...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is piros a Magic... Sad
Gondolom azért, mert még nem túl sok minden fix a adologban...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:
CS0ki írta:
És az hogy lehet, hogy a tanterv szerint 1 elõadás, 1 labor, valamint 2 kredit jellemzi a ezt a tantárgyat, ugyanakkor a magic 4 labos 4 kreditért, a másik 4 elõadásos szintén 4 kreditért. Mert ezek szerint magicbõl be kell járni, a másokból nem? Mert ez nem mindegy, aszerint választok!Smile


Szerintem Te félreértettél valamit: kettõbõl lehet választani (bev inf ell vagy magic), úgy tudom, mindkettõ 4 kredites és négylaboros.

Tényleg, még azt se tudjuk, mikor lesz!


Mit is értettem félre? Csak szimplán kiírtam, hogy a tantervben mi van, és összehasonlítottam a neptunnal lévõvel! A neptumban 4 lab van a magicnél, és 4 elõadás a másiknál. Természetesen tudom, hogy csak egyet kell felvenni, csak összehasonlítottam a lehetõségeket. És ha a magicet választom, akkor be kell mennem még két gyakra, ha a másikat, akkor meg egyszer, a zh-ra. Persze csak elméletben.
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CS0ki írta:
cattish írta:
CS0ki írta:
És az hogy lehet, hogy a tanterv szerint 1 elõadás, 1 labor, valamint 2 kredit jellemzi a ezt a tantárgyat, ugyanakkor a magic 4 labos 4 kreditért, a másik 4 elõadásos szintén 4 kreditért. Mert ezek szerint magicbõl be kell járni, a másokból nem? Mert ez nem mindegy, aszerint választok!Smile


Szerintem Te félreértettél valamit: kettõbõl lehet választani (bev inf ell vagy magic), úgy tudom, mindkettõ 4 kredites és négylaboros.

Tényleg, még azt se tudjuk, mikor lesz!


Mit is értettem félre? Csak szimplán kiírtam, hogy a tantervben mi van, és összehasonlítottam a neptunnal lévõvel! A neptumban 4 lab van a magicnél, és 4 elõadás a másiknál. Természetesen tudom, hogy csak egyet kell felvenni, csak összehasonlítottam a lehetõségeket. És ha a magicet választom, akkor be kell mennem még két gyakra, ha a másikat, akkor meg egyszer, a zh-ra. Persze csak elméletben.


Azt hittem, hogy ezeken kívül akartál valamit felvenni. Nem tudtam pontosan mit értesz "tanterv" alatt, a neptunost vagy az exceleset.
Az eddigi tapasztalatok szerint a kettõ metszetét kell venni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
czinka



Csatlakozott: 2005.01.16. Vasárnap 15:14
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahogy látom szép lassan a tantervhez igazítják a szab. vál. tárgyakat. A kredit még mindíg nem stimmel, de legalább már az óraszámokat lecsökkentették 2-re.

Nálam már nem piros a Magic.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.