Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szabadon választott informatikai tárgy V.!!!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Honnan tudjátok, hogy ezeket kell felvenni? Norbi nem azt mondta, hogy holnap rakják fel a tárgyakat? Rolling Eyes
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Telefonon felhívtak Norbi szobájából... Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez nem igaz.... Twisted Evil
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért van pirossal szedve az aktuális félévnél? Crying or Very sad
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pontos választ nem tudok mondani, de feltételezem azért mert kb semmi sincs beállítva vele kapcsolatban. Se az elõkövetelmény, se a kreditértéke, se az idõpontjai... Szóval még erõsen alakulóban van a dolog Smile
Ja, meg kissé kevés hely van rajta...

Majd megoldják... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 23:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ti ezt a Magic-et és a Bev. inf. ell.-t hol találtátok? Nekem semmi ilyen nincs. Ha rámegyek úgy ahogy a szab. vál. gazdasági tárgyra kijön egy üres ablak, néztem az intézménynél de ott sem találtam semmit. HIHETETLEN! Egy vicc ez az iskola.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mm



Csatlakozott: 2004.10.22. Péntek 11:31
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 23:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintetek ez az egész tárgyfelvételi mûvelet, meg regisztrációs hét más felsõoktatási intézményekben is ugyanígy mûködik?
Egyáltalán így kéne ennek mûködnie? Ez lenne a normális?
Vagy csak szopatnak, hogy szokjuk?

A szabadon választható tárgyaknál egy kicsit télleg kevés lett a férõhely. Pl. már én sem igazán fértem be.
Csak tudnám, hogy ilyenkor én mit csináljak! Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bodzsarb írta:
Ti ezt a Magic-et és a Bev. inf. ell.-t hol találtátok? Nekem semmi ilyen nincs. Ha rámegyek úgy ahogy a szab. vál. gazdasági tárgyra kijön egy üres ablak, néztem az intézménynél de ott sem találtam semmit. HIHETETLEN! Egy vicc ez az iskola.


az intézet fület visszarakták (1 napja tiltották le Razz ), ott ...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 23:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mm írta:
Szerintetek ez az egész tárgyfelvételi mûvelet, meg regisztrációs hét más felsõoktatási intézményekben is ugyanígy mûködik?
Egyáltalán így kéne ennek mûködnie? Ez lenne a normális?
Vagy csak szopatnak, hogy szokjuk?

A szabadon választható tárgyaknál egy kicsit télleg kevés lett a férõhely. Pl. már én sem igazán fértem be.
Csak tudnám, hogy ilyenkor én mit csináljak! Mad


nem teljesen normális...de van ennél rosszabb is.

Amúgy 1 hely sztem tuti lesz (engem lehúznak)....bár ez szerintem elég soványnak tûnik...összesen 64 hely lett most meghírdetve.
Ami ultraérdekes, az a Magic 24 fõs kurzusa..kicsit érdekes Rolling Eyes

(a kurzusszámot benéztem...javítottam)


A hozzászólás legutóbb wlaszi által 2005 Feb. 03 Csütörtök 09:35-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 23:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megtaláltam köszi, az utolsó helyet elfoglaltam a bev.inf.ell.-ben
Tök jó hogy úgy kell szabadon választható tárgyat választani, hogy fogalmad sincs hogy micsoda! Ennyi erõvel elég lenne csak a tárgykódokat beírni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 23:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

engem az jobban zavar, hogy nem szerepelnek a mintatantervben...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 09:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Szerencsére megoldódott a dolog, csak az a szépséghiba, hogy a tárgyfelvételek lezárása elõtt másfél nappal.
1. bogarat ültettünk tegnap egymás fülébe, hogy akkor most mi is van ezzel az infos tárggyal.
2. felhívtuk a nikes rendszergazdit: "Háááát, tényleg, a gazdinfosoknak szoktunk adni két tárgyat ilyenkor, de most nem adtunk... Rögtön utánanézek, adj egy telefonszámot, azonnal visszahívlak!"
3. erre a visszahívásra kb 40 percet vártunk, elszakadt a cérna, felhívtuk megint: "Hááááát, igen kiírtunk kettõt, a Bev inf ell-t és a Magic-et, lehet rá jelentkezni"
Ja, és hogy mi az a Magic? Valami adatbázis prognyelv, de azt mondják nem vészes... Ezek után még álltunk két órát a TO-s sorban, de állítólag ezzel a szintidõvel még mázlink volt!

No comment.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 09:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Namost egyaltalan mi az, hogy kiirnak nekunk "valamit", mikor a mintatantervben ertelemes informatikai targyak voltak ehhez, mint az Operacios rendszerek, vagy az Informatika biztonsagi kerdesei.

Ha el kell csesznem meg par orat a suliban, azt legalabb ertelmesen szeretnem eltolteni.

Erre most felvisznek ket targyat hasrautesre, ebbol az egyiknel meg a teljes nevet sem tudjuk, mert csak egy rovidites, nemhogy azt, hogy mirol szol.... Evil or Very Mad

EZ HIHETETLEN Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 09:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, és az is furcsa kissé, hogy utána azonnal hívnunk kellett Wlaszit, mert ez az egy olyan weblap van, ahol az infok mindenki számára elérhetõk, aktualizáltak és bombabiztosak (nem nyalni akarok Smile ).
Ha a sulin múlna, itt még nagyobb homály lenne, a hócipõm tele van az egésszel!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 09:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
Namost egyaltalan mi az, hogy kiirnak nekunk "valamit", mikor a mintatantervben ertelemes informatikai targyak voltak ehhez, mint az Operacios rendszerek, vagy az Informatika biztonsagi kerdesei.

Ha el kell csesznem meg par orat a suliban, azt legalabb ertelmesen szeretnem eltolteni.

Erre most felvisznek ket targyat hasrautesre, ebbol az egyiknel meg a teljes nevet sem tudjuk, mert csak egy rovidites, nemhogy azt, hogy mirol szol.... Evil or Very Mad

EZ HIHETETLEN Evil or Very Mad



BEVEZETÉS AZ INFORMÁCIÓS RENDSZEREK ELLENÕRZÉSÉBE
Ennél többet senki sem tud.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.