Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szabadon választott informatikai tárgy V.!!!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fel akartam venni a targyat, de ha a Targyak gombra kattintok, nem a szokasos panel jon fel, hanem valami tok mas (nekem valami targy admin panelnek tunik)

Masnal is ez van, vagy csak nalam nem mukodik? Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nálam müxik.
Ami ciki, mert sem idõpont, sem kreditérték, sem pedig elõkövetelmény nincs odaírva.

Szerintetek most akkor fent hagyjam magamat? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy kene felvennunk egy kurzust ugy, ha azt sem tudjuk, utkozik-e a tobbi orankkal?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fodi0405



Csatlakozott: 2004.12.12. Vasárnap 13:33
Hozzászólások: 72

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 17:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Nekem is ez a marhaság jön be! Van valami ötleted, hogy lehet eltüntetni?
Kösz!
_________________
Edit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ma voltam benn a csodás BMF-n, teszem hozzá, már másodszor, megpróbáltam beíratkozni. És SIKERÜLT! Jól felidegesítettek, de a végén csak sikerült. Vagy mégsem??? Mert az infó tárgy nem volt beírva, és a nõ meg a Norbi azt mondta, hogy majd õk beírják.. Akkor most mi van? Beírják vagy menjek be harmadszor is és én írjam be?? Bár a kiabálásom után nem vagyok szívesen látott vendég náluk, mondjuk ez nem annyira érdekel. Ki mit tanácsol? Most akkor mi az igazság??? Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
czinka



Csatlakozott: 2005.01.16. Vasárnap 15:14
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 17:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is hibaüzenetet ír ki, ha a tárgyakra kattintok. Sad

Légyszi, szóljatok, ha ismét rendesen mûkszik a Neptun. Szeretném végre letudni a beiratkozást! Evil or Very Mad

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemtom, klienshiba lehet, mert nekem ugyanazzal az accounttal bejön az, ami másnak nem...próbáljátok más gépen.

Iccci: A kiírtat is Norbi mondta (pontosabban rá hivatkozva mondták nekem) ma kb fél 3kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hat nemtom, delelott meg tokeletesen mukodott es ugyanugy jelentkezem be mint te, wlaszi (nem explorerrel, hanem remote desktop klienssel, abbol meg ha jol tudom nincs tobbfajta elerheto verzio)

Mondjuk ezen most kezdek kicsit besokallni, hogy:
1. Vegleges targyfelveteli idoszak kozepen irjak csak ki az egyik targyat
2. A Neptunnal akkor van gond, mikor a hatunk kozepere sem hianyzik

ARGH Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
czinka



Csatlakozott: 2005.01.16. Vasárnap 15:14
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én már bejelentkezni se tudok a Neptunra.

Ez most jó vagy rossz jel? Talán hamarosan javítják a hibát.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehet, hogy a tudtomon kívül bérelt vonalat építettek ki nekem a sulihoz Smile
Nálam mûködik... halvány sejtelem sincs mi alapján megy valakinél, és nem megy másnál...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jonak semmikeppen sem neveznem.

Ahogy neha ranezek, hogy megjavult-e mar, mindig csak masodszorra, harmadszorra enged be, nem hiszem hogy ez azt jelenti, hogy barmit is csinalnanak vele Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valóban gázos!
A "tárgyak" ablak helyett a Neptunosok admin ablaka jön be, persze üresen.

Próbáltan pár jegyet átírni, meg néhány cimbit felvenni a suliba, de nem sikerült... Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
czinka



Csatlakozott: 2005.01.16. Vasárnap 15:14
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg tudná valaki mondani, hogy mit takar a Magic és a Bev. inf. ell. elnevezés? Melyiket érdemes felvenni?

Csak ez a két tárgy lesz? Szerintem kevés a férõhely.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magic: adatbázisos móka...1 régi teszt van belõle nálam...ha érdekel átküldöm Smile

Bevinf:...passz Smile

igen, összesen 64 hely van...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 02 Szerda 18:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mar muxik rendesen a neptun (legalabbis nalam megjavult)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.