Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel 1.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 05 Péntek 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudja vki, hogy mikor lesz a hétfoi zh-nak eredménye?
Kicsit túlvállaltam a jövohetet vizsga-téren, és jó lenne tudni, hogy pótlok-é szv-bol vagy sem (csak, hogy tudjam, mennyit aludhatok)

Ha vkinek van vmi infója, megköszönném...

jó tanulást
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 05 Péntek 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos már megfelelo infóval szolgált a neptun.
Vagyis nem fogok sokat aludni a hétvégén...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 05 Péntek 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem még nincs bent. Azt mondta ma, hogy holnap délután viszi be a neptunba. ezek szerint már van akinek bent van. ja és ha valakinek megvan annak nem kell feltétlenül megvárnia a 26.-át (a következo jegybeírási idopont) hanem amikor van vizsga vagy szigorlat aznap elvileg be lehet adni neki az indexet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 05 Péntek 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peterson írta:
Nekem még nincs bent. Azt mondta ma, hogy holnap délután viszi be a neptunba. ezek szerint már van akinek bent van. ja és ha valakinek megvan annak nem kell feltétlenül megvárnia a 26.-át (a következo jegybeírási idopont) hanem amikor van vizsga vagy szigorlat aznap elvileg be lehet adni neki az indexet.


ha nincs bent jegy (vagy ez még a pótzh volt? mert akkor a letiltás is játszik ugyebár...), akkor szvsz nagyon gyorsan próbáljátok megtudni, hogy kiket ítélt szóbelire... ugyanis a jegy hiánya vizsgán szinte kivétel nélkül a szóbeli elojele...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wiccky



Csatlakozott: 2005.10.09. Vasárnap 23:52
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 06 Szombat 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem mondani, h miért nincs jegy beírva nekem a neptunba??? Most írtam a vizsgát 2-án, és már mindenkinek bent van a jegye- bár eddig csak olyanokkal beszéltem, akiknek egyes lett- de nekem semmi sincs beírva... Ez komolyan azt jelentheti, h szóbeliznem kell?? Ne már...
Kérlek ha bárki tud valami információt, írjon, mert már tök ideges vagyok, h most mi van...

Köszi!
Viki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wiccky



Csatlakozott: 2005.10.09. Vasárnap 23:52
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 06 Szombat 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ÉS a tanár e-mail címét meg tudja valaki mondani?

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 06 Szombat 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még nekem sincs bent. azért megvárom a délutánt, mert azt mondta délelott vizsgáztat és tegnap még ki sem volt javítva mikor bent voltam nála (11kor). ha estig nem lesz bent akkor sztem kezdhetünk tanulni szóbelire... mondjuk az érdekelne, hogy közzéteszi a szóbelizók névsorát vagy nekünk kel érdeklodni (e-mail, személyesen...) avagy ha nincs jegy akkor automatikusan szóbeli?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 06 Szombat 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wiccky írta:
Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem mondani, h miért nincs jegy beírva nekem a neptunba??? Most írtam a vizsgát 2-án, és már mindenkinek bent van a jegye- bár eddig csak olyanokkal beszéltem, akiknek egyes lett- de nekem semmi sincs beírva... Ez komolyan azt jelentheti, h szóbeliznem kell?? Ne már...
Kérlek ha bárki tud valami információt, írjon, mert már tök ideges vagyok, h most mi van...

Köszi!
Viki


igen, ez komolyan azt jelenti, hogy szóbelizni fogsz (legalábbis a korábbi tapasztalatok szerint 99%-ig biztos). ha valóban így van, akkor másra már esélyed sincs ebben a vizsgaidoszakban, ugyanis ha HK szóbeliztet, akkor hiába mennél be megint egy vizsgára és lenne az mondjuk kettes, nem fogja figyelembe venni, hiszen Te szóbelizel...

ha véletlenül nem tudsz mindent, amit szóbelin kérdez, akkor visszahív egy vagy két héttel késobb. tulajdonképpen nézhetjük úgy is, hogy rendes, hiszen úgy kapsz még egy lehetoséget, hogy nem fizetsz érte semmit. az is tény, hogy a szóbeli elég kemény, de ha egyszer tényleg nagyon megtanulod a számvitel 1 elméleti részét, akkor meglesznek azok az alapjaid, amikkel késobb már könnyebben juthatsz át a késobbi féléveken és a szigorlaton.

a felkészüléshez találsz egy elméleti összefoglaló anyagot itt.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 06 Szombat 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wiccky írta:
ÉS a tanár e-mail címét meg tudja valaki mondani?

Köszi!


bmf telefonkönyv Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 06 Szombat 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peterson írta:
Még nekem sincs bent. azért megvárom a délutánt, mert azt mondta délelott vizsgáztat és tegnap még ki sem volt javítva mikor bent voltam nála (11kor). ha estig nem lesz bent akkor sztem kezdhetünk tanulni szóbelire... mondjuk az érdekelne, hogy közzéteszi a szóbelizók névsorát vagy nekünk kel érdeklodni (e-mail, személyesen...) avagy ha nincs jegy akkor automatikusan szóbeli?


ha nincs jegy, az általában a szóbeli egyik leginkább biztos jele. a halálra ítéltek... izé, szóbelizok listáját egyébként az ajtajára szokta kiírni (C 111)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wiccky



Csatlakozott: 2005.10.09. Vasárnap 23:52
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 06 Szombat 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi szépen... Hát nem tudom, h mi a jobb, ha megbuktam volna, v h mehetek szóbelizni...
Azért remélem még a mai nap folyamán felteszi a jegyemet, ami görbülni fog...
És köszi az anyagot!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wiccky



Csatlakozott: 2005.10.09. Vasárnap 23:52
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 06 Szombat 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, a tanár elküldte azok névsorát, akiknek szóbelizni kell mennijük.
És feltette a maradék jegyet is, és nem kell szóbeliznem, 2es lett!!!!! Megérte az a sok idegeskedés, h mi van Pedig már lelkiekben felkészültem arra, h nekem annyi.. De így jobb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 06 Szombat 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wiccky! El tudnád küldeni azt a névsort az illetékeseknek? vagy akár nekem is a szeti1@freemail.hu - ra. Gratula a ketteshez! ezek szerint én mehetek szóbelizni... Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wiccky



Csatlakozott: 2005.10.09. Vasárnap 23:52
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 06 Szombat 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Okés, elküldöm e-mailben, mert nem akarom ide kiírni, nehogy "személyi jogokat sértsek" vele...
De amugy neptunba küldte a tanár, szal sztem mindekinek elküldte...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 06 Szombat 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi! megkaptam. nekem nem küldött ilyent, meg jegy sincs bent. hát várok.............


vártam és megérte! Egy gyönyöru Elégséges az eredménye!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 4 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.