Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
SZV szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 16 Vasárnap 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van még rajtam kívül olyan ember, akinek megvan számvitel III.-ból legalább a 2, de nincs beírva a neptunba?
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fodi0405



Csatlakozott: 2004.12.12. Vasárnap 13:33
Hozzászólások: 72

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17 Hétfő 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valakinek már fenn van a jegye a jan. 12-i szigorlatról?
_________________
Edit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 18 Kedd 11:03    Hozzászólás témája: számvitel Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudja esetleg valaki, hogy az akinek nincs fennt jegye a 12-ei szigorlatról, annak mikor lesz a szóbelije?
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 18 Kedd 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Szerintem 26-án, mert addig másokkal sem foglalkozik.
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 18 Kedd 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Fontos, hogy aki nem fizetett IV díjat, annak sincs beírva a jegy, tehát nem bíztos, hogy szóbelizned kell.

A lista tegnap még a GTI-n volt.
Ott szerepel, hogy kiknek kell szóbelizniük, ha még ott van!

HK tegnap pedig azt mondta ,hogy elmegy szabira, és nem lesz a suliban csak a szigorlat napján. Akkor lehet megtekinteni a dolgozatot (tegnap sem volt nála).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 18 Kedd 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ma voltam benn a suliban. HK ajtaján ki van függesztve egy csodás "kis" lista, azok neveivel ,akiket szóbelire ítélt. Szigorlatosok mindössze hárman szerepelnek rajta.Nekik jan.26. 10 óra a kezdés.
Másodévesek annál többen vannak feltüntetve. Egy egész focicsapatnyian... Nekik jan. 26. 15 óra a kezdés.
Sok szerencsét mindenkinek!!!!

(ha a harmadévesek közül esetleg van vki aki nem tudja, hogy szóbeliznie kell-e (-emiatt az IV díjas kavarás miatt nincs fenn a jegye-), szívesen megírom neki, ha ír egy emailt.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 25 Kedd 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ki mire számít holnap? (feladatok, érdemjegyek)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 25 Kedd 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

- Mérleg összeállítás
- Eredménykimutatás ezek tuti lesznek szerintem

- Beruházásra tippelek Rolling Eyes
- esetleg újra berakja az összefoglaló feladatot Rolling Eyes


? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
marni



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 12:48
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 27 Csütörtök 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!

Honnnan gondoltad, hogy tényleg beruházás lesz?
Nekem meg se fordult volna a fejemben, de nem bánom, hogy az lett!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 27 Csütörtök 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!

Csak megérzés volt, mivel az elözõ félévben számvitel 2-n volt beruházásos feladat! Abból gondoltam!

Szijó

Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28 Péntek 01:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iccci írta:
Másodévesek annál többen vannak feltüntetve. Egy egész focicsapatnyian... Nekik jan. 26. 15 óra a kezdés.
Sok szerencsét mindenkinek!!!!

Hát köszönjük, részemrõl jót tett a jókívánság... Cool

Érdekes egy ilyen szóbeli vizsga!

Azt hiszed, hogy tudsz mindent, amikor nagy arccal bemész, aztán az elsõ kurta kérdés hallatán - amit el se akarsz hinni, hogy ez már tényleg 'A VIZSGA' - rájössz, milyen kevés vagy...
Crying or Very sad

Legendákat hallottam már, pityeregve kibotorkáló csöpp lányokról, akiket porig alázott, és biztos voltam benne, hogy koromnál és testtömegemnél fogva velem nem bánhat el így...
Hát nem is próbálkozott!

Ehelyett nagyon finoman, csak épphogy érezd, minden válaszom után, következõ kérdésével rávezetett arra, hogy totál f@szságot mondtam, mindezt mosolyogva, ügyesen, pontosan elhelyezve minden szúrást, ahogy azt a profiktól várjuk...

Hiába a gyönyörûséges kettesem, mégis vesztesként távoztam, úgy érzem!
Crying or Very sad

Vessetek rám követ, nem bánom, mégis azt mondom, hogy ezért a profizmusért fel kell nézzek rá, minden elismerésem!

Na, menjetek, oszt jól rúgjatok be, vége van már ennek is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28 Péntek 07:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mikor lesz pontosan szerdán a jegybeírás?
és mikor van nyitva a TO (hétfõ,kedd,szerdán)? ugyanis nincs szigorlat pecsétem, hála nekik
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ger
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.04. Kedd 17:23
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 29 Szombat 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha valakinek felkerult mar a NEPTUN-ba a 26-i vizsga eredmenye az jelezze legyszives Exclamation Itt egyenlore nuku....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fodi0405



Csatlakozott: 2004.12.12. Vasárnap 13:33
Hozzászólások: 72

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 29 Szombat 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Még nekem sincs fenn!Sad(( Azt mondta legkésõbb hétfõn reggel fenn lesz!
_________________
Edit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ger
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.04. Kedd 17:23
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31 Hétfő 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

........ ahhh..... van mar valakinek eredmény Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 17 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.