Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Int. inf. rendszerek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 11 Hétfő 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dtrre be lehetett ülni notival, de IIR-ben úgyis team munka történik az Aris nevu csodával
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 11 Hétfő 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dtrre be lehetett ülni notival, de IIR-ben úgyis team munka történik az Aris nevu csodával
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 28 Szerda 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2007/2008 osz


Kérdés:

a eloadás zh-t dec 7-én vagy 14-én írjuk? Mert Holyinka (tudomásom szerint) dec 14-et mondott már szeptemberben is, viszont itt a fooldalon hírként dec 7 szerepel.
Eddig amiket kaptam infókat, az alapján szintén a dec 14 tartja magát. Tud valaki valami biztosat, vagy írjunk Holyinkának mailt Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 28 Szerda 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

neked van igazad, nekem is ma szóltak, mindjárt javítom. A félreértésre az adta az okot, hogy:

-dec 7.-én gyakpótpót van
-dec 14.-én meg ea zh...



(ez egy "1337" hozzászólás volt RazzP )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 12 Szerda 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csá. Ki találta ki a pénteki 13:30as zh kezdést? Így elég necces lesz 14:40kor elkezdeni az AB nagyzh-t. Miért kell mindig változtatni, bakker Evil or Very Mad
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 14 Péntek 00:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vip007 írta:
Csá. Ki találta ki a pénteki 13:30as zh kezdést? Így elég necces lesz 14:40kor elkezdeni az AB nagyzh-t. Miért kell mindig változtatni, bakker Evil or Very Mad


Ne izgulj, boven odaérsz Smile az IR zh-k se voltak sose 40-50 percnél többek...és azért lett ez kitalálva, hogy VIR-re bemenjenek az emberek, csak azt nem tudom a 2 hogy jön össze, mert attól még ugyan úgy nem mennek majd be ... Smile de így még dtr-re se nagyon Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 01:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wlaszi, hogy érted, hogy el kell fogadni a megfelelo helyen az IIR-t? Nekem automatikusan beírták a jegyet (4es) a leckekönyvbe, nem kellett elfogadni, és ha rákatt. a megajánlott jegyeknél, na ott nincs semmi tétel

Ja és még egy valami, akinek nincs beírva jegy, az azt jelenti, hogy nem sikerült, ugye? Mert pár ismerosnek nincs bent semmi, és nem tudják mi van Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 02:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hm, közben rájöttem, hogy szerintem nekem lehet azért nincs ilyen a megajánlott jegynél semmi, mert eleve fel vagyok jelentkezve egy vizsgaidopontra és oda írták be a jegyet, tehát mintha a vizsgaidopontban szereztem volna...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

feltételezem karót nem akartak megajánlani.... Wink
4es???? fulladj meg! Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem nagyon értem mirol beszéltek. nekem be van írva a neptunon a leckekönyvbe az ötösöm Cool
nem kellett semmit elfogadni, vagy ilyesmi. vizsgára meg a legutolsóra vagyok feljelentkezve.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

épp errol beszélünk. Elvileg azt mondták, hogy ne jelentkezzünk vizsgára...ennek ellenére jópáran megtettétek.

A tanár csak akkor tud megajánlott jegyet adni, ha nem vagy feljelentkezve. Ha mégis, akkor csak vizsgajegyként adhatja...és ha az neked nem felel meg, akkor +1 vizsgaalkalom árán javíthatsz, míg az elso variációval meg nem fogy a 3 lehetoségbol egy sem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Atis



Csatlakozott: 2004.09.26. Vasárnap 13:21
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Nekem 3-mas van beírva a neptunba. Én is fel voltam jelentkezve egy januári vizsgaalkalomra, és a beírt jegynél is az az idopont szerepel. Azért megerosítést kérek, hogy hogy is van ez, mert okulva az eddigi adminisztrációs hibákból, már semmiben sem vagyok biztos, ami a neptunban van. Tehát ha be van írva vizsgajegyként a hármas, akkor már mehetek az indexemmel beírtni, vagy itt is van valami turpisság?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
feltételezem karót nem akartak megajánlani.... Wink
4es???? fulladj meg! Twisted Evil


Nemteszeeem:PPP
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
grinny



Csatlakozott: 2007.10.12. Péntek 22:38
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
A tanár csak akkor tud megajánlott jegyet adni, ha nem vagy feljelentkezve. Ha mégis, akkor csak vizsgajegyként adhatja...


Ez akkor vmi Neptun újítás lehet, mert Pü-bol is aki ment elovizsgázni (még annó), és meglett, megajánlott jegyet kapott (az erre vonatkozó menü alatt), és csak annyi volt a dolgunk, h le kellett jelentkezni vizsgáról és utána elfogadni.

Ergó: ha nincs változtatás a Neptun rendszer ezen részén, akkor érvényes vizsgajelentkezés mellett is be tudnak pötyögni megajánlott jegyet... (éljen a tapasztalat Wink )

Itt szerintem inkább csak arról van szó, h nyaljon sót, aki nem figyelt vagy lemaradt arról, h nem kell feljelentkezni vizsgákra... (pl. én Very Happy )
Remélem ettol még nem lesznek adminisztrációs hibák... Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hmm, ha így volt akkor csak annyit tudok mondani, hogy biztos neked van igazad. A tapasztalat felül ír mindent Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
5 / 6 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.