Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Int. inf. rendszerek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 17 Vasárnap 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aha, ott már nekem is ott van, és nem egyes Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 17 Vasárnap 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ott megvan nekem is Smile
nekem is kettes lett,pedig nem nagyon ment...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 17 Vasárnap 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vizsgát fel kell venni?
Ír valami olyat, hogy megajánlott jeg csak akkor jelenik meg, ha nincs vizsgára jelentkezve...hát én még azon vagyok, és nem is látok jegyet...
De IIR vizsgás, vagy akkor is lehet megajánlott?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ggirl



Csatlakozott: 2006.11.19. Vasárnap 11:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 17 Vasárnap 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindenképpen fel kell venni egy vizsgaidopontot a Neptunban, akkor is ha van megajánlott jegy, mert azt a dátumot írja majd be az indexbe.
A vizsga is lehet megajánlott, és nem csak akkor jelenik meg, ha nem jelentkeztél vizsgára.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 17 Vasárnap 21:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És akkor hova írta be a jegyet?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 20 Szerda 11:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ggirl írta:
Mindenképpen fel kell venni egy vizsgaidopontot a Neptunban, akkor is ha van megajánlott jegy, mert azt a dátumot írja majd be az indexbe.
A vizsga is lehet megajánlott, és nem csak akkor jelenik meg, ha nem jelentkeztél vizsgára.


Az új "intelligens" Neptununkban úgylátszik ez már nem így muködik, lásd itt.

Másszóval a legfrissebb infók szerint akienk megajánlott jegye van, az húzzon le mihamarább a jelentkezett vizsgáról.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 10 Vasárnap 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
Valaki megtudja mondani,hogy a 2008/01 es félévben az IIR-nél mit is jelent a kurzusok között a két gyak idopont?
P:16:20-17:50(BA.1.13,BA.1.15); P:11:20-12:50(BA.1.13,BA.1.15);
Ez azt jelenti,hogy hetente váltják egymást az idopontok,ami nem valószinu Evil or Very Mad
Vagy nagyon kiakarnak baszni velünk és komolyan ott kell maradnom 12:50-en után 17:50-ig minden héten.
Nagyon érdekelne.Ha valaki tudja a választ azt nagyon megköszönöm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 10 Vasárnap 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

smash85 írta:
Hali!
Valaki megtudja mondani,hogy a 2008/01 es félévben az IIR-nél mit is jelent a kurzusok között a két gyak idopont?
P:16:20-17:50(BA.1.13,BA.1.15); P:11:20-12:50(BA.1.13,BA.1.15);
Ez azt jelenti,hogy hetente váltják egymást az idopontok,ami nem valószinu Evil or Very Mad
Vagy nagyon kiakarnak baszni velünk és komolyan ott kell maradnom 12:50-en után 17:50-ig minden héten.
Nagyon érdekelne.Ha valaki tudja a választ azt nagyon megköszönöm.


emlékeim szerint az IIR labor (tulajdonképpen ismerkedés az ARIS-szal) általában párban van a Döntéstámogató rendszerek laborral. Sajnos valóban volt olyan labor idopont-pár is, amikor valakinek reggel 8-tó volt két eloadása, aztán 80 perc (+ szünetek) üresjárat, majd 2x80 perc labor...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 10 Vasárnap 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

röviden szólva, L1 és L4 a két gázos csoport, nekik kell ottmaradni késo délutánig.

Mindenkinek lesz lyukasa, L2-L3-nak azonban csak 1 óra (ha nem mész be EA-ra akkor egy sem Razz ), míg L1-L4-nek muszáj bemennie gyakra, így a 2 óra lyukast sem kerülheti el.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 10 Vasárnap 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
röviden szólva, L1 és L4 a két gázos csoport, nekik kell ottmaradni késo délutánig.

Mindenkinek lesz lyukasa, L2-L3-nak azonban csak 1 óra (ha nem mész be EA-ra akkor egy sem Razz ), míg L1-L4-nek muszáj bemennie gyakra, így a 2 óra lyukast sem kerülheti el.


...tudsz ebédelni. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 10 Vasárnap 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezek szerint megszívtam.Ezek után remélem nem várják,hogy bemennyek eloadásra,mert akkor aztán elmehetnek a fenébe...

Lehet én vagyok a hülye,de nem nagyon értem a logikájukat.L2,L3-nak egymás után van a labor.L1,L4-nek pedig szétvan szedve.Nem lett volna az a normális ha L2.L3 kezdodik 14:40 kor és akkor 14:40-17:50 ig van gyak L1,L4 pedig 11:20-14:30 van gyak ???
És ok okatatnak minket...
Jó,hogy abból kapták a dimlomát,hogyan basszák el más idejét.Az meg rohadtul nem érdekel,hogy kapok 3,5-órát ebédelni,foleg,hogy vidéki vagyok.
Engem nem érdekel,hogy elobb vagy késobb végzek csak ne legyen így szétszedve két nyomorult óra...
Az én változatomból pl mind1 lenne melyikre megyek.
Legalább megadnák azt az esélyt,hogy a vidékiek a jobb idopontot válasszák Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
okjup



Csatlakozott: 2007.01.30. Kedd 12:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 10 Vasárnap 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg, ha már itt tartunk mennyire kötelezo (lásd AB Smile ) vagy ajánlott ezekbol a tárgyakból bejárni eloadásra? Question
Na nem azért mert nem bírnám betolni a képem, hanem oda szeretném felvenni a tesit...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 10 Vasárnap 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

okjup írta:
Tényleg, ha már itt tartunk mennyire kötelezo (lásd AB Smile ) vagy ajánlott ezekbol a tárgyakból bejárni eloadásra? Question
Na nem azért mert nem bírnám betolni a képem, hanem oda szeretném felvenni a tesit...


tudomásom szerint nincs katalógus (iir-en 100%)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 11 Hétfő 12:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

smash85 írta:
Ezek szerint megszívtam.Ezek után remélem nem várják,hogy bemennyek eloadásra,mert akkor aztán elmehetnek a fenébe...

Lehet én vagyok a hülye,de nem nagyon értem a logikájukat.L2,L3-nak egymás után van a labor.L1,L4-nek pedig szétvan szedve.Nem lett volna az a normális ha L2.L3 kezdodik 14:40 kor és akkor 14:40-17:50 ig van gyak L1,L4 pedig 11:20-14:30 van gyak ???
És ok okatatnak minket...
Jó,hogy abból kapták a dimlomát,hogyan basszák el más idejét.Az meg rohadtul nem érdekel,hogy kapok 3,5-órát ebédelni,foleg,hogy vidéki vagyok.
Engem nem érdekel,hogy elobb vagy késobb végzek csak ne legyen így szétszedve két nyomorult óra...
Az én változatomból pl mind1 lenne melyikre megyek.
Legalább megadnák azt az esélyt,hogy a vidékiek a jobb idopontot válasszák Confused

Az órarendet a kijelölt órarendkészíto hozza létre a NIK-en ot nem érdekli a te problémád, meg hogy hol laksz.
Mivel tavaly 2 terem volt fenntartva laborra IIR-re a 1.15 DTR-re pedig a 1.14 így a szük keresztmetszet 24/labor és tavaly az elso két hét egyezkedéssel telt hogy ki hova járjon
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 11 Hétfő 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csabeeka írta:
Az órarendet a kijelölt órarendkészíto hozza létre a NIK-en ot nem érdekli a te problémád, meg hogy hol laksz.
Mivel tavaly 2 terem volt fenntartva laborra IIR-re a 1.15 DTR-re pedig a 1.14 így a szük keresztmetszet 24/labor és tavaly az elso két hét egyezkedéssel telt hogy ki hova járjon

Gondolom,hogy senkit nem érdekel az én problémám...de biztos nem csak érint ez így.
Aham.Köszi az infot.Ezek szerint még van esély,hogy talán esetleg nem lesz így felborítva a péntekem.Akkor végülis a tanárok mindent megtesznek a jó megoldás érdekében.
Nem tudjátok véletlenül,olyan megoldható-e,hogy laptoppal végülis akármelyik gyakra bemehetek ha a tanárnak ok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 6 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.