Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Int. inf. rendszerek
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 20 Hétfő 09:49    Hozzászólás témája: Int. inf. rendszerek Hozzászólás az előzmény idézésével

Udv,

Ugy latom megvan a penteki ZH eredmenye, mert a Neptunra felvittek egy jegyet.

Amit nem ertek, hogy igy nekem bevestek egy 1est 2005.01.03-i datummal (ekkorra jelentkeztem vizsgara). Sad

Nem tudtam, hogy ez mar a legelso vizsga jegyenek szamit, ezt senki sem mondta.

Most akkor hogy is van ez? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 20 Hétfő 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, vizsgának számít. Így is volt meghírdetve: vizsgazh. Eddig is így volt, most is így van. De a múlt évrõl még azt, hogy a zh kérdéssort kellett mégegyszer megírni, vagy legalábbis ahhoz nagyon hasonlót.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 20 Hétfő 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez most azt jelenti, hogy 3-an (erre az idopontra lett beirva a jegy) csak ezt a jegyet menjek beiratni, vagy egyben javitani is tudok (azaz meg1 tesztet irni)?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 30 Csütörtök 08:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
Ez most azt jelenti, hogy 3-an (erre az idopontra lett beirva a jegy) csak ezt a jegyet menjek beiratni, vagy egyben javitani is tudok (azaz meg1 tesztet irni)?


Errol senki sem tud semmit? Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 30 Csütörtök 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Passzolom a kérdést, de szerintem csak beiratni lehet, de biztosat nem tudok.
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 30 Csütörtök 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kozben megtudtam a valaszt ma delelott:
Igen, ekkor lehet javitani is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21 Péntek 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Érdeklõdnék, hogy jön-e valaki ténylegesen vizsgázni az utolsó vizsgaalkalomra? Ész szeretnék esetleg javítani, és tudni szeretném hogy hányan leszünk.

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 26 Hétfő 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Emlékeztetőül:

szeptember 30-án mindhárom csoport zh-t ír a gyakorlaton az előző féléves Információs rendszerek Holyinka-féle részéből (a vonatkozó 54 oldalas jegyzet megtalálható a Letöltések között)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 11 Péntek 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ARIS-konzultáció időpontjai:

2005. november 17. 17:00
2005. november 24. 17:00
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Gabtsee



Csatlakozott: 2005.05.11. Szerda 10:31
Hozzászólások: 62

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 18 Péntek 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

ARIS cd merre jár, mert ugy hallottam, hogy ki lett adva a bandának, de hozzám még nem jutott! Valaki tud róla valamit, mert kéne a jövöheti zh-ra való tekintettel...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 25 Péntek 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iir zh időpontja dec. 23. (nem tévedés, nem álhír, ma beszéltem erről Holyinkával)

érdemes odafigyelni, hogy tavaly (ha jol olvastam a sorok kozott) ez vizsgazh volt, vagyis aki egyest irt, annak is beirtak a jegyet a neptunba, az elso vizsgaalkalom datumaval.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 26 Szombat 17:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha még nem túl késő, akkor: az Aris cd-t pl. tőlem (Kalocsai Zsuzsi) is meg lehet szerezni....

Gabtsee írta:
Hello!

ARIS cd merre jár, mert ugy hallottam, hogy ki lett adva a bandának, de hozzám még nem jutott! Valaki tud róla valamit, mert kéne a jövöheti zh-ra való tekintettel...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 26 Szombat 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még annyi kérdésem lenne, hogy mit mondott Holyinka, mi lesz a zhn? A már megszokott teszt jellegű lesz, lesz-e benne számításos feladat?
Idén mondott erről a vizsgazh-s dologról valamit?

aramoro írta:
iir zh időpontja dec. 23. (nem tévedés, nem álhír, ma beszéltem erről Holyinkával)

érdemes odafigyelni, hogy tavaly (ha jol olvastam a sorok kozott) ez vizsgazh volt, vagyis aki egyest irt, annak is beirtak a jegyet a neptunba, az elso vizsgaalkalom datumaval.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 29 Kedd 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsu írta:
Még annyi kérdésem lenne, hogy mit mondott Holyinka, mi lesz a zhn? A már megszokott teszt jellegű lesz, lesz-e benne számításos feladat?
Idén mondott erről a vizsgazh-s dologról valamit?


egyelőre passz, erről nem kérdeztem, de majd most pénteken megpróbálom megtudni ezt is. ami tavaly volt és szinte biztos hogy most is lesz, az a hálós tervezés.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Gabtsee



Csatlakozott: 2005.05.11. Szerda 10:31
Hozzászólások: 62

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 30 Szerda 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Zsuzsi, már megszereztem, ugyan nem működik, szóval lehet majd megkereslek...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 6 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.