Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Int. inf. rendszerek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 01:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
rex írta:
Ma 10-ig kellene tudni, hogy akkor jelentkezzek fel vizsgára vagy nem kell?


Én jelenkeztem, pedig nem javítottam, szerintem cselekedj te is így, abból nem lesz baj. Smile

OK, Te mit látsz a neptunban(leckekönyv/dátum)?
Index(papír Smile )be mit írtak? Cool
Vizsga tárgynáll kell a Neptunban a félévvégi aláírásnál is név? (Schmuck, Sántánénél van)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 01:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dátum van, az indexbe is ugyanazt írták (vmi olyat hallottam akkor, hogy csak az ötösöket nem írják ugyanarra a dátumra vmi miatt). Viszont az indexet mos nem tudom ellenőrizni, nem nálam van ugyanis. A neptunban szerepel aláírás is, igen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 12 Kedd 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Régiek tudják, hogy első héten szokott-e lenni gyakorlat? Vagy számíthatunk arra hogy csak a reggeli előadásra kell bemennünk?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 12 Kedd 22:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Régiek tudják, hogy első héten szokott-e lenni gyakorlat? Vagy számíthatunk arra hogy csak a reggeli előadásra kell bemennünk?


ha jól emlékszem, tavaly volt első héten labor, Schmuck tartott egy elméleti bevezetőt az ARIS-hoz. aztán a második laboron zh volt az info.rendszerek anyagból (elmélet és számolós példa is, úgy, mint Nektek az előző félévben) - szerintem ezt most sem fogják kihagyni...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 14 Csütörtök 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mért van a 2. héten zh? Ráadásul a tavalyi anyagból? És gyakorlaton? Hisz akor gép előtt ülünk...de az IR írásos, papíros(tavalyi).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 14 Csütörtök 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Mért van a 2. héten zh? Ráadásul a tavalyi anyagból? És gyakorlaton? Hisz akor gép előtt ülünk...de az IR írásos, papíros(tavalyi).


csak tippelni tudok, de valószínűnek tartom hogy azért, mert 2 évvel ezelőtt az akkori gazdinfosok jelentős hányada (tisztelet a kivételnek) úgy gondolta, hogy ha már levizsgázott IR-ből, akkor nyáron elfelejtheti az egészet, úgysem lesz már szüksége arra a tudásra... legalábbis tavaly nekem voltak ilyen érzéseim a félév eleji zh-val kapcsolatban. a beharangozott zh valóban toll+papír jellegű.

egyébként meg nem fog megártani az az ismétlés, nekünk is nagyon jól jött a szakinfó szigorlaton, hogy nem egy évvel korábban láttuk utoljára az IR jegyzetet. Nektek még annyi könnyítés is van, hogy előző félévben már láttatok számolós példákat (nekünk az abszolút újdonság volt, káromkodott is rendesen az első kurzus, amikor kijöttek Smile)

a félév hátralévő részében egyébként tényleg gépen fogtok dolgozni, megismerkedhettek az ARIS nevű, fantasztikus rendszerrel Wink
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 15 Péntek 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ARIS....Oracle-hoz képest?
Egyenértékű, könnyebb, nehezebb? Tudom hogy másról szól a kettő, d azért háátha összehasonlítható...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 15 Péntek 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
ARIS....Oracle-hoz képest?
Egyenértékű, könnyebb, nehezebb? Tudom hogy másról szól a kettő, d azért háátha összehasonlítható...


könnyebb Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 15 Péntek 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
ARIS....Oracle-hoz képest?
Egyenértékű, könnyebb, nehezebb? Tudom hogy másról szól a kettő, d azért háátha összehasonlítható...


más. nagyon más. főleg, hogy Schmuck NIK-es öregdiák és anno ő is átélte a BigP-Belléné párost, így véletlenül sem fog hasonlóan viselkedni Smile ráadásul tavaly az IR-es zh-n kívül nem is volt más számonkérés, le kellett adni egy feladatot (2-4 fős csoportokban) és ennyi.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
ggirl



Csatlakozott: 2006.11.19. Vasárnap 11:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 16 Szombat 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Fent van a pénteki elovizsga eredménye a Neptunban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bolgi



Csatlakozott: 2006.01.23. Hétfő 19:06
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 16 Szombat 18:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 16 Szombat 21:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Huu, és ha nincs benn a neptunban az azt jelenti, hogy 1es?

Mert nekem nincs Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 17 Vasárnap 09:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem sincs,sot akit kérdeztem senkinek... remélem nem azért mert nem lett meg...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ggirl



Csatlakozott: 2006.11.19. Vasárnap 11:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 17 Vasárnap 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor bocs, nem szóltam. Nekem be van írva a jegy, de lehet a többieknek még nem tette meg...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 17 Vasárnap 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is bent van. csak a tárgyaknál az eredményeknél. a leckekönyvnél még nincs bent mivel megajánlott jegy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 6 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.