Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
"A BMF csodálatos Neptun rendszere"
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 74, 75, 76
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wiccky



Csatlakozott: 2005.10.09. Vasárnap 23:52
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21 Szerda 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudna nekem segíteni valaki abban, hogyan kell a neptunban a gyujtoszámlámról pénzt visszautalni?
Nem találom sehol se... Hiába megyek rá, hogy pénzügyek/befizetés és ott van egy olyan, h visszafizetés, de nem csinál semmit se....

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Sorry, ha rossz helyre írtam, és nem ebbe a topicba kellett volna.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21 Szerda 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://neptun.bmf.hu/node/101

szóval a gomb megnyomása után még van pár lépés (ha nem jelenik meg, akkor a neptun sz*rakszik).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wiccky



Csatlakozott: 2005.10.09. Vasárnap 23:52
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21 Szerda 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
https://neptun.bmf.hu/node/101

szóval a gomb megnyomása után még van pár lépés (ha nem jelenik meg, akkor a neptun sz*rakszik).


Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!!!!!
Sikerült Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
okjup



Csatlakozott: 2007.01.30. Kedd 12:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21 Szerda 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha már megvan mindenem csak(...) az államvizsga hiányzik, akkor lehetséges, hogy kell valamire fizetni még? Mert, ha nem, akkor én is visszutalnám azt a keveset ami a gyujtoszámlán maradt... Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21 Szerda 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha nincs semmi tartozásod, akkor tényleg az a legjobb, ha üríted a számládat...rengeteg lové áll így a rendszerben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 01 Hétfő 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Nem tudom, hogy Wlaszi-n kívül olvassa-e bárki a fórumot, azért reménykedek Embarassed
(szerk: Wlaszi nem azért, mert utállak, csak nem akarlak mindig téged csesztetni Cool )

Csütörtökön lesz egy vizsgám, amire vizsgadíjat kellene befizetnem. Én hülye meg elfelejtettem, hogy ma Pünkösd van, ami azt jelenti, hogy semmi bank nincs nyitva. Most ha holnap megyek és befizetem azt a nyüves 2000 Ft-ot, akkor tán megvan az esélye, hogy szerda délig beér, mert máskor is átment már a pénzem egy nap alatt... de ha nem? Ki a fenének írjak? Azért lenne marha fontos, mert harmadik tárgyfelvétel, ráadásul utolsó vizsga, több időpont nincs, és ha ez nem sikerül, akkor bezony pápá Rolling Eyes

Amúgy azt nem tudjátok, mennyi vizsgát kötelező kiírni egy vizsgaidőszakban? A TVSZ-t bújtam, de nem találtam ilyesmit.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 01 Hétfő 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

olvasni olvassák, csak nem szeretnek irkálni de így jobb mintha fordítva lenne

Az Erste-t nem ismerem, de a CIBnél ha beslattyogok és KPben befizetek egy számlára akkor az prompt ott van. Érdemes megkérdezni, hogy náluk hogy megy.
Másik megoldás hogy VIBERen és nem GIROn fizeted be...horror ára van, de élethalál kérdésnél ez ugye nem elsődleges szempont.

De a fentieket leszámítva nekem az esetek 90%ában 1 nap alatt átér a zsé, csak ugye ott az apróbetű, hogy nem garantálják...
A másik része meg az, hogy a bank hiába teljesíti az utalást, ha a neptunos ember nem válogatja szét a beérkező pénzeket időben mert anélkül Te még nem látod és nem is tudod kiírni a tételt.

A vizsgakiírásra vonatkozó főbb dolgokat a TVSZ 25§/1-es pontja szabályozza: 3 vizsga, 150%nyi férőhellyel, 1 vizsga az uccsó hétre essen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 01 Hétfő 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
...

Igen, ez az egy nap nekem is állni szokott, de mi van, ha nem. Hát, próba, szekerce...

Kösz a TVSZ-t, megtaláltam, eddig még csak két vizsgaidőpont volt kiírva, lehet arra játszottak, hogy ezen az utolsón átmegy mindenki, és így nem kell harmadikat kiírni / bemenni vizsgáztatni Smile

Ejj-ejj, hálásan köszönöm, sokkal lógok már Neked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 01 Hétfő 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az ERSTE-nél is ott van rögtön a lóvé, mihelyst befizetted. Kérdés, hogy ez mikor kerül át a saját neptunos számládra...

Ez a szűk keresztmetszet!

Amúgy nem tudom, lehet-e közvetlenül a BMF Erste számlájára befizetni a kp-t, próbálta már ezt valaki? És sikerült a megjegyzés rovatot is jól kitöltetni a pénztáros kisasszonnyal???? Twisted Evil
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 01 Hétfő 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baffia írta:
lehet-e közvetlenül a BMF Erste számlájára befizetni a kp-t, próbálta már ezt valaki? És sikerült a megjegyzés rovatot is jól kitöltetni a pénztáros kisasszonnyal???? Twisted Evil

Megmondom Neked őszintén, hogy én mostanában csak így csinálom, mert az OTP-s számlámat lemondtam (nem diákszámlaként már elég drága volt), így kénytelen vagyok mindig becaplatni az ERSE-be.
A titka az, hogy egy állandóan magamnál hordott papírfecnit nyomok oda a pénztáros csaj orra alá, hogy számlaszám: xxx-xxx-xxx Közlemény rovatba: NK-xxxxxx, Kiss Pista, és eddig mindig bejött a pénz. Más kérdés, hogy

1.) a bankos kisasszonyok általában a számlaszámig tudnak olvasni, mindig külön fel kell hívnom a figyelmet, hogy ott a megjegyzés rovat is

2.) elvileg nem szabadna így csinálni, legalább is itt ezt olvastam:
neptun írta:
A gyűjtőszámlára történő készpénzes vagy postai csekkes befizetést a Neptun rendszer nem tudja feldolgozni

Ennek ellenére eddig mindig megérkezett a pénz a gyűjtőszámlámra, és még nem küldték rám Csókánét vasvillával Twisted Evil


A hozzászólás legutóbb Paleee által 2009 Jún. 02 Kedd 09:24-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 02 Kedd 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amugy sztem simán átérne az esetek 90%-ában időben a neptunra (másnapra), csak ott pistike és társai szépen kivárják a 72 órát mire átrakják hozzád a zsét. Ők se gyötrik agyon magukat, máskülönben mindenki azonnal akarná a zsét látni a neptunban aki utal.....szal kezdjé izgulni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 02 Kedd 09:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
...

Az aggódáson már túl vagyok, ha nem ér át a pénz holnap, akkor kénytelenek lesznek feltenni még egy vizsgaidőpontot, mert TVSZ az TVSZ...

SZERK: megjött a pénz közben Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
76 / 76 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 74, 75, 76

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.