Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
"A BMF csodálatos Neptun rendszere"
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 73, 74, 75, 76  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

9.27es O/a-val megnéztem és muködik. Ugyan néhány helyen szétcsúszik pár dolog, de azért használhatónak tunik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 16:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a legmegfelelobb szó szerintem hogy részben muködik. a részben az nem egész => szóval ezért írtam hogy nem muködik
A fenti menüsor például nem is elérheto számomra. olyan mintha csak szöveg lenne ott. de végülis tök mind1. félévente max10* lépek be, arra az idore meg nem számít hogy milyen csak amit akarok azt el tudjam intézni.

egyébként próbáltátok már a ?-et a neptunba? valami pdf-et tölt le. az elso oldal tipikus borító oldal, viszont a többi értelmezhetetlen.

ha ezzel is egyedül leszek, akkor kezdem azt hinni, hogy nem is értek semmit a számítógépekhez, és ha egyszer lesz diplomám, abból is ki kell majd húzni az informatikus szót
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dzsizusz írta:

egyébként próbáltátok már a ?-et a neptunba? valami pdf-et tölt le. az elso oldal tipikus borító oldal, viszont a többi értelmezhetetlen.

ha ezzel is egyedül leszek, akkor kezdem azt hinni, hogy nem is értek semmit a számítógépekhez, és ha egyszer lesz diplomám, abból is ki kell majd húzni az informatikus szót


A neptun és a karakterkódolás mindig egy külön történet volt, de nálam spec ez a pdf jól jön be. Muködik jól.
Dzsizusz, államvizsgára kapsz tolem egy fekete filcet Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 18:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

o/9.2vel tényleg muködik. az operát nem kellett volna frisíteni nem a neptunt

és a ?-es dolog sem jelentkezett a másik gépemen, szóval elnézést minden tisztelt neptunos fejlesztotol.

rossz indulatú ember vagyok és mindig azt hiszem hogy más a hibás
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 31 Csütörtök 02:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mozilla alatt a neptun:
"A biztonságos kapcsolat sikertelen

A neptun.bmf.hu érvénytelen biztonsági tanúsítványt használ.

A tanúsítvány nem megbízható, mert a kibocsátó tanúsítványa ismeretlen.

(Hibakód: sec_error_unknown_issuer)




* Ezt okozhatja a kiszolgáló nem megfelelo beállítása, de az is lehet, hogy valaki megpróbál a kiszolgáló nevében fellépni.

* Ha korábban már sikeresen kapcsolódott ehhez a kiszolgálóhoz, akkor lehet, hogy a hiba csak ideiglenes, és késobb újra próbálkozhat."

"Apa, kezdooodik, kezdooodik Smile)" [/img]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 31 Csütörtök 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nood, nem figyelsz: már a megoldást is bepostoltam hetekkel ezelott

Mondjuk a valódi megoldás az lenne, ha a suli normális tanúsítványt állítana ki...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 01 Péntek 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Nood, nem figyelsz: már a megoldást is bepostoltam hetekkel ezelott

Mondjuk a valódi megoldás az lenne, ha a suli normális tanúsítványt állítana ki...


Ja , egy ideje nem jártam erre Smile

Még elvileg nyaralok D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zazika



Csatlakozott: 2008.09.01. Hétfő 11:29
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Budarest

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 01 Hétfő 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

off:
(bocs, de "a bmf csodálatos oldala" témát nem leltem:))
Question
Tudja esetleg vki, h a kgk oldalán merre találhatók a kérvények? (Konkrétan az Egyéni tanrend kérelemre lenne sürgosen szükségem, és már végigböngésztem az egészet:S)
Kérlek,segítsetek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 01 Hétfő 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beadandó formanyomtatványokat általában itt lehet megtalálni, de egyéni tanrendre vonatkozó nincs kitéve. Szóval lehetséges, hogy formanyomtatvány nem létezik erre az esetre, írni kell egyet saját kútfobol.
Ezt szerintem kérdezd meg telefonon a TOtól.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 01 Hétfő 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ááááááááá

kiírtak nekem a neptunra 3000Ft befköztelezettséget IV jogcímen??de miért és minek?és mi az az IV? mindjárt végzek de ilyen még nem volt:(

segítsetek lécci ha tudtok...

köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 01 Hétfő 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Micu:
Tavaly változott a TVSZ, ezáltal nem csak az IV-k ára változott, hanem az "ingyenesség" számítása is. (IV = Ismétlo Vizsga, UV = Utóvizsga)

Korábban ha felvettél egy tárgyat, az adott félévben az elso vizsgád ingyenes volt és a másik 2 lehetoségért (növekvo módon) fizettél.
Tavalytól ez úgy változott, hogy az _elso_ tárgyfelvétel_ elso vizsgája alapból ingyenes, az elso IV is az, viszont a 3-7. vizsgaalkalmad már minden esetben fizetos (azonos áron).

Tehát ha neked volt olyan tárgyad a tavalyi félévben amibol már legalább kétszer vizsgáztál az azt megelozo félévekben (vagy most érted el a 3.vizsgalehetoségedet), akkor neked csengetned kellett volna, mert az már fizetendo IVnek számít. Ezt akarják most bevasalni rajtad.
Ha nem volt ilyen és nincs a tételhez odaírva az ok, akkor hívd fel oket és kérdezz rá, aztán ha nem jogos, töröltesd...persze "becsszavadra" ezt nem fogják neked megcsinálni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 01 Hétfő 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi:(

szóval a szv szigo 3ik alkalom miatt van:(de én eddig nem fizettem ilyet:(és ez elszomorító Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 01 Hétfő 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zazika írta:
off:
(bocs, de "a bmf csodálatos oldala" témát nem leltem:))
Question
Tudja esetleg vki, h a kgk oldalán merre találhatók a kérvények? (Konkrétan az Egyéni tanrend kérelemre lenne sürgosen szükségem, és már végigböngésztem az egészet:S)
Kérlek,segítsetek!


pl:

Kedvezményes tanulmányi rend iránti kérelem

Alulírott ............... (Neptun kód: ..........) a BMF-KGK nappali tagozatos hallgatója a TVSZ 29.§ (1) bekezdése alapján, ....................-én született, ..................... nevu kisgyermekem nevelése miatt a 2008/2009 tanév oszi félévében a kötelezo foglalkozásokon való részvétel alóli teljes felmentésemet kérem.

Budapest, 2008. szeptember 1.


ennyi.
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 03 Szerda 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a Norbert e-mail címe még él, vagy már nem tanulmányis?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 03 Szerda 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen, él még....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
74 / 76 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 73, 74, 75, 76  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.