Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
"A BMF csodálatos Neptun rendszere"
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 74, 75, 76  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21 Péntek 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi kihagyott egy dolgot:

ki kell tolteni egy formanyomtatvanyt, amit a TO-rol kerhetsz, kb ilyenkor ilyeneket szoktak mondani a TO-sok:
- miert innen viszik az osszeset, fenymasoljak le egymasrol!
- miert tolem keri, nem latja, hogy ki van rakva oda?

Ha ezt nem viszed kapasbol kitoltve az indexeddel leadaskor, akkor leszurnak, hogy miert nincs es miert nem tudtad (akar mar az elso felevzarasod alkalmaval) hogy ilyen kell.

Erre a nyomtatvanyra ki kell szamolni a kredites tanulmanyi atlagodat, illetve az alairasoddal igazolni kell, hogy az elozo felev neptunon szereplo adatai (jegyek es targyak) megegyeznek az indexben szereplokkel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21 Péntek 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Egyik kollegina jelezte, hogy beszélt Pappnéval ,aki azt mondta, hogy azok a másodéves hallgatók ,akik felvették a szabadon választható tárgyak valamelyikét ( ami ugye a harmadévesekre vonatkozik) ne nagyon örüljenek, mert nem fog beleszámítani a dolgokba az így megszerzett plusz krediteket, tehát járhatnak felõle órára, de a félév végén nem fog számítani. Magyarul adnak a sz*rnak egy pofont. Smile
Papné megkért minden másodévest, hogy jelentkezzen le, mert ennek így semmi értelme nincs. És valóban. (Pappnénak egyszer lehet igaza is )
És még annyit mondott a szabadon választható tárgyakkal kapcsolatban, hogy ne izguljunk, nem tehetik meg ,hogy csak 2 kurzust írnak ki. (Bár ez azóta sem változott, de neki legyen igaza) Szóval kitartás. Majdcsak lesz valahogy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21 Péntek 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iccci írta:
Sziasztok!
Egyik kollegina jelezte, hogy beszélt Pappnéval ,aki azt mondta, hogy azok a másodéves hallgatók ,akik felvették a szabadon választható tárgyak valamelyikét ( ami ugye a harmadévesekre vonatkozik) ne nagyon örüljenek, mert nem fog beleszámítani a dolgokba az így megszerzett plusz krediteket, tehát járhatnak felõle órára, de a félév végén nem fog számítani. Magyarul adnak a sz*rnak egy pofont. Smile
Papné megkért minden másodévest, hogy jelentkezzen le, mert ennek így semmi értelme nincs. És valóban. (Pappnénak egyszer lehet igaza is )
És még annyit mondott a szabadon választható tárgyakkal kapcsolatban, hogy ne izguljunk, nem tehetik meg ,hogy csak 2 kurzust írnak ki. (Bár ez azóta sem változott, de neki legyen igaza) Szóval kitartás. Majdcsak lesz valahogy


A dolog elsõ felére kíváncsi vagyok....persze tudom, hogy bármi megtehetõ, de ilyen szabályról én sosem hallottam, sõt inkább néhánnyal ellentétesnek érzem. De nekem mindegy, én már harmadévesnek számítok Razz
A másik fele meg jóhír. Remélem lesz belõle valami.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21 Péntek 23:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmm... Ez meglehetõsen érdekesen hangzik. Smile
Akkor most jelentkezzek le a tárgyakról? Szépen vagyunk ezzel az ál-kreditrendszerrel. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21 Péntek 23:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
Hmm... Ez meglehetõsen érdekesen hangzik. Smile
Akkor most jelentkezzek le a tárgyakról? Szépen vagyunk ezzel az ál-kreditrendszerrel. Smile


én kivárnék...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21 Péntek 23:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
bbence írta:
Hmm... Ez meglehetõsen érdekesen hangzik. Smile
Akkor most jelentkezzek le a tárgyakról? Szépen vagyunk ezzel az ál-kreditrendszerrel. Smile


én kivárnék...


Azt teszem. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 24 Hétfő 15:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na végre eltûnt a törlésre kerülõ tárgy kijelölésSmile és még fel se kellett hívnom a To-t

Nem tudja vki meddig változhat még az órarend? mert kezd uncsi lenni, hogy minden nap máshova pakolják az óráim... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 24 Hétfő 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez lesz most a 6. félévem, eddig 4x volt az, hogy van a reghét lezáródásának határideje és utána még 1,5-2 hétig nyitva marad a neptun, mert még mindig tologatták az órákat (azért 4 mert elsõ félévben ilyen gond ugyebár nem volt Razz )

Szóval ne idegeskedj, kár idegsejteket pazarolni emiatt Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 24 Hétfő 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
ez lesz most a 6. félévem, eddig 4x volt az, hogy van a reghét lezáródásának határideje és utána még 1,5-2 hétig nyitva marad a neptun, mert még mindig tologatták az órákat (azért 4 mert elsõ félévben ilyen gond ugyebár nem volt Razz )

Szóval ne idegeskedj, kár idegsejteket pazarolni emiatt Smile


Ja már kezdem megszokni... még így is hiányzik órarendbõl 2 tantárgy, mert nincs rá kiírva semmilyen idõpont... Rolling Eyes
De legalább tantárgyat már nem törölnek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 26 Szerda 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A végzõsök közül nézegette már valaki, hogy hány kredite van? Olyanokra gondolok, akiknek minden tantárgyuk megvan.
Nekem 150kredit jött össze eddig, és úgy számolom, hogy köv. félévben 28 lesz (szabadon választhatóval), illetve utolsó félévben még 30at szedek össze. Na, hát ha ezt így összeadom, akkor az 208, ami ugye 2-vel kevesebb, mint az elõírt.
Elszámoltam volna? Vagy akkor nem értem??? Shocked Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 26 Szerda 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez azert van, mert a szabadon valaszthato informatikai targyat 6. felevre meg nem irtak ki, az pedig ha jol tudom pont 2 kredit.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 26 Szerda 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!
Még jó, hogy nincs sok tantárgyunk
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 29 Szombat 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
wlaszi kihagyott egy dolgot:

ki kell tolteni egy formanyomtatvanyt, amit a TO-rol kerhetsz, kb ilyenkor ilyeneket szoktak mondani a TO-sok:
- miert innen viszik az osszeset, fenymasoljak le egymasrol!
- miert tolem keri, nem latja, hogy ki van rakva oda?

Ha ezt nem viszed kapasbol kitoltve az indexeddel leadaskor, akkor leszurnak, hogy miert nincs es miert nem tudtad (akar mar az elso felevzarasod alkalmaval) hogy ilyen kell.

Erre a nyomtatvanyra ki kell szamolni a kredites tanulmanyi atlagodat, illetve az alairasoddal igazolni kell, hogy az elozo felev neptunon szereplo adatai (jegyek es targyak) megegyeznek az indexben szereplokkel.


Na neptunon körbement egy üzi, hogy a KGK oldalán letölthetõ ez a nyomtatvány, amit ugye le kéne adni...de most vagy én vagyok a vak Rolling Eyes vagy nincs fenn a honlapon semmi Shocked . Gondolom To-n nyavalyogni fognak, hogy miért mindenki ott kéri, de nem tudok mit csinálni, ha nincs fenn az oldalon. Ha megoldható lenne, hogy innen töltsük le, akkor az tök jó lenne sztem. Cool De persze lehet ugyanúgy senki nem éri el, csak TO-n.
Még egy vmi, ha vki írna róla hogy akkor most mit is kell ráírni erre a nyomtatványra, az jó lenne, vagy csak egy aláírás kell rá, meg egy átlag? De mi van , ha rosszul számolod ki az átlagod, aztán majd azért szúrnak le? Rolling Eyes Na mind1, az infókat azért köszike.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 30 Vasárnap 01:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

innen le lehet tölteni a nyilatkozatot, de a dátumot, meg a tanévet/félévet értelemszerûen át kell írni az aktuálisra. Smile

http://neptun.bmf.hu/download/fz_nyilatkozat.rtf

az átlagot (sõt, nem is valódi átlag ez, hanem ösztöndíjindex) meg csak ki tudod számolni, ott a képlet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 30 Vasárnap 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi! No ki is töltöttem rendesen, bár én anno. úgy számoltam hogy 29-cel osztottam, mivel annyi az összekredit, de ezekszerint a szabály 30-at határoz meg.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 76 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 74, 75, 76  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.