Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
"A BMF csodálatos Neptun rendszere"
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 74, 75, 76  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
A neptun alkotott megint: 1 vizsgára többször tudtak jelentkezni (a listából most csak egyvalakit szedtem ki, de volt ott több is).
Megtekinteni itt lehet.


a jelek szerint megint eltolnak mindent, amit lehet. néha még azt is, amit nem lehet... kívácsnian várom, mikor sikerül megfektetniük a drupalra állított neptun.bmf.hu-t. foleg úgy, hogy azért van néhány olyan (hasonlóan vagy még inkább látogatott) oldal, ami egy jó ideje drupalon fut...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 23:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:

a jelek szerint megint eltolnak mindent, amit lehet. néha még azt is, amit nem lehet... kívácsnian várom, mikor sikerül megfektetniük a drupalra állított neptun.bmf.hu-t. foleg úgy, hogy azért van néhány olyan (hasonlóan vagy még inkább látogatott) oldal, ami egy jó ideje drupalon fut...


simán megcsinálják, itt a verziókövetés ismeretlen fogalom, van rá egy söröm, hogy új (bugfix) release esetén nem fogják befrissíteni az oldalak 90%át.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 23 Szerda 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
A neptun alkotott megint: 1 vizsgára többször tudtak jelentkezni (a listából most csak egyvalakit szedtem ki, de volt ott több is).
Megtekinteni itt lehet.


az ilyeneket egy printscreennel és esettanulmánnyal mármint hogy hogy sikerült összehozni kéretik beküldeni Végh Norbertnek egy emilben és utánanézetünk a dolognak... a közzététel hasznos de ha itt a to-n megkapjuk akkor esetleg jobb is lehet ez a "csodálatos" neptun "rendszer"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 23 Szerda 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csabeeka írta:
wlaszi írta:
A neptun alkotott megint: 1 vizsgára többször tudtak jelentkezni (a listából most csak egyvalakit szedtem ki, de volt ott több is).
Megtekinteni itt lehet.


az ilyeneket egy printscreennel és esettanulmánnyal mármint hogy hogy sikerült összehozni kéretik beküldeni Végh Norbertnek egy emilben és utánanézetünk a dolognak... a közzététel hasznos de ha itt a to-n megkapjuk akkor esetleg jobb is lehet ez a "csodálatos" neptun "rendszer"


Utánanéztünk: a hallgató a hiba a rendszerben, egyszerre jelentkezett 2 tárgyból ugyanarra az idopontra amelyet ugyanaz a tanár tanít...
sok szerencsét a 2 vizsgához egyszerre.... jobb és bal kéz együttes használatával biztosan megírható
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 23 Szerda 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csabeeka írta:

az ilyeneket egy printscreennel és esettanulmánnyal mármint hogy hogy sikerült összehozni kéretik beküldeni Végh Norbertnek egy emilben és utánanézetünk a dolognak... a közzététel hasznos de ha itt a to-n megkapjuk akkor esetleg jobb is lehet ez a "csodálatos" neptun "rendszer"

a printscreen még hagyján, de azt honnan mondjam meg, hogy mit csinált az illeto? Razz
Csabeeka írta:

Utánanéztünk: a hallgató a hiba a rendszerben, egyszerre jelentkezett 2 tárgyból ugyanarra az idopontra amelyet ugyanaz a tanár tanít...
sok szerencsét a 2 vizsgához egyszerre.... jobb és bal kéz együttes használatával biztosan megírható

Ezt ugye nem gondoltad komolyan?
Az egy dolog, hogy az illeto(k) hülye/ék. Az, hogy magukkal kiszúrnak senkit nem zavar. De az igenis neptun bug, hogy 2 azonos tulajdonságból (tanár+idopont) a rendszer odavízionálja a harmadikat (a tárgyat). Mert ha 2 különbözo tárgyra jelentkezett, akkor mit keres egynél mindketto?

Amúgy pl lehet, hogy úgy jelentkezett párhuzamos vizsgára, hogy abból az egyik "fiktív", és akkor még az illeto nem is volt hülye...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
okjup



Csatlakozott: 2007.01.30. Kedd 12:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 04 Hétfő 08:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor mit lehet tenni, ha fel akarom venni az Üzleti angol II-t és azt írja, hogy elozetes követelmény nem teljesült... Pedig meg van az Üzleti Angol I, be is van írva a Neptunba.... Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 04 Hétfő 08:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

okjup írta:
Akkor mit lehet tenni, ha fel akarom venni az Üzleti angol II-t és azt írja, hogy elozetes követelmény nem teljesült... Pedig meg van az Üzleti Angol I, be is van írva a Neptunba.... Question


a tárgykódok passzolnak az elokövetelményben? Ha nem, akkor küldj egy mailt Norbinak...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 04 Hétfő 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdemes utánanézni a nyelvi intézetnél

okjup írta:
Akkor mit lehet tenni, ha fel akarom venni az Üzleti angol II-t és azt írja, hogy elozetes követelmény nem teljesült... Pedig meg van az Üzleti Angol I, be is van írva a Neptunba.... Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 04 Hétfő 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mit jelenthez az a tárgylistánál, hogy "Törlésre kijelölve!"? Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 04 Hétfő 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzscsi írta:
Mit jelenthez az a tárgylistánál, hogy "Törlésre kijelölve!"? Confused


ha jól emlékszem, olyan esetekben szoktak letörölni egy-egy tárgyat, amikor a rendszer engedi felvenni, pedig nem tehetnéd (pl. mert nincs meg az elokövetelménye, de a Neptun éppen nem képes helyesen ellenorizni a követelményeket). az Illetékesek (TO) biztos tudnak az enyémnél egzaktabb választ adni Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wiccky



Csatlakozott: 2005.10.09. Vasárnap 23:52
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 08 Péntek 09:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Fogalmam sincs, h jó helyen teszem e fel a kérdésem, de végülis a neptunhoz kapcsolódik, szal megkérdem itt. Smile
Az lenne a problémám, h nem tudom felvenni pü2-bol a 3. vizsgaalkalmamat, mert h voltam belole még aláíráspótlón, és azt nekem a felvett tárgyak között sima vizsgának írja ki, v annak veszi, és emiatt a neptun számára már megvolt a 3 vizsgalehetoségem, holott én csak 2x voltam eddig...
Már írtam Végh Norbinak 2 e-mailt is, de még nem válaszolt.. Sad Menjek inkább be a to.-ra, az a legjobb? Mert már voltam Pappnénál is, de o mondta, ez ügyben Végh Norbihoz forduljak. Azt megkérdezhetem, h o mikor szokott bent lenni a suliban? To ügyfélfogadási idejében ott szokott lenni?

Elore is köszönöm a segítséget!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 08 Péntek 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wiccky írta:
Sziasztok!

Fogalmam sincs, h jó helyen teszem e fel a kérdésem, de végülis a neptunhoz kapcsolódik, szal megkérdem itt. Smile
Az lenne a problémám, h nem tudom felvenni pü2-bol a 3. vizsgaalkalmamat, mert h voltam belole még aláíráspótlón, és azt nekem a felvett tárgyak között sima vizsgának írja ki, v annak veszi, és emiatt a neptun számára már megvolt a 3 vizsgalehetoségem, holott én csak 2x voltam eddig...
Már írtam Végh Norbinak 2 e-mailt is, de még nem válaszolt.. Sad Menjek inkább be a to.-ra, az a legjobb? Mert már voltam Pappnénál is, de o mondta, ez ügyben Végh Norbihoz forduljak. Azt megkérdezhetem, h o mikor szokott bent lenni a suliban? To ügyfélfogadási idejében ott szokott lenni?

Elore is köszönöm a segítséget!


igen, ott szokott lenni, és tényleg jobb ezt személyesen intézni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wiccky



Csatlakozott: 2005.10.09. Vasárnap 23:52
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 08 Péntek 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok, köszi szépen!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Monica



Csatlakozott: 2007.03.21. Szerda 16:39
Hozzászólások: 26

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 04 Csütörtök 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali! nem tudok belépni a neptunba. azt írja ki rossz jelszó vagy felhasználónév, pedig tuti jó, mások is így jártak. ki tud errol valamit??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 04 Csütörtök 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Monica írta:
Hali! nem tudok belépni a neptunba. azt írja ki rossz jelszó vagy felhasználónév, pedig tuti jó, mások is így jártak. ki tud errol valamit??


Nekem perpillanat megy normálisan. Még mindig sz*rakodik veled?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
71 / 76 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 74, 75, 76  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.