Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
csak bátran :)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Visszabeszélő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 26 Péntek 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gazdinf írta:
Hello,

a letöltések/államvizsga/Záróvizsga tételek (2006) hiányzik.


elgépeltem Smile Javítva.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 26 Péntek 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vállgazd? Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 26 Péntek 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:
Vállgazd? Question


Vezetés és szervezés, csak névről kellett betippelnem, de javítva az is Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 11 Vasárnap 01:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van egy csomó kollégiumi anyag fent, csak éppen a felvételi papír nem, pedig az kellene, nem tudok felmenni érte. Nem lehetne azt is feltenni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 11 Vasárnap 02:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Van egy csomó kollégiumi anyag fent, csak éppen a felvételi papír nem, pedig az kellene, nem tudok felmenni érte. Nem lehetne azt is feltenni?


ezt a pakkot kaptam, ezt raktam ki, amúgy teljesen jogos az igény.
Elővakartam a világhálóról a kért lapot és hozzácsaptam a zip-hez...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 12 Kedd 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jelentem dead linket találtam:

a 997-es hírben hivatkozott 2006-os diplomamunka-témák xls linkje a Letöltéseknél rossz, rá kattintva hibát ír ki, mondván a hivatkozott file nem található. a hiba oka az, hogy a linkben van egy felesleges _a_ betű, ami a zip nevében nincs ott (http://storage.gazdinfo.hu/4/szakdolia_2006_diplomatemak.zip helyett ezzel http://storage.gazdinfo.hu/4/szakdoli_2006_diplomatemak.zip) helyesen működik.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 12 Kedd 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
jelentem dead linket találtam:

a 997-es hírben hivatkozott 2006-os diplomamunka-témák xls linkje a Letöltéseknél rossz, rá kattintva hibát ír ki, mondván a hivatkozott file nem található. a hiba oka az, hogy a linkben van egy felesleges _a_ betű, ami a zip nevében nincs ott (http://storage.gazdinfo.hu/4/szakdolia_2006_diplomatemak.zip helyett ezzel http://storage.gazdinfo.hu/4/szakdoli_2006_diplomatemak.zip) helyesen működik.


ehh késő volt már...javítottam. Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 08 Szerda 21:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
15:00 - Poór József professzor (BME)
(by Hírek Razz)
vs.
Idézet:
15:10-tol Balogh Árpád (a GÉMOSZ alelnöke) Az autós szakma jelene és jövoje címu eloadása
(by Neptun)


Mondhatni wtf? Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 08 Szerda 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:
Idézet:
15:00 - Poór József professzor (BME)
(by Hírek Razz)
vs.
Idézet:
15:10-tol Balogh Árpád (a GÉMOSZ alelnöke) Az autós szakma jelene és jövoje címu eloadása
(by Neptun)


Mondhatni wtf? Question


ööö...erre azt tudom mondani, hogy no comment. 5 nappal a rendezvény elott a 3 eloadóból 1 volt biztos. 3 nappal a rendezvény elott 2 beugró ember lett. 1 nappal elotte 2 eloadó van és az egyik nem is szerepelt a korábbi listákon. Ja és frankón rá lett szervezve a Gólyabál napjára, arról nem is beszélve, hogy ha nem szólnak nekem a színfalak mögül, akkor a beharangozás az a 2 ***** plakát volna az alagsorban.

Ezekután el tudom képzelni, hogy Anettka lesz 4 órán át.... (megjegyzem elso Keleti Napomon Michele Wild Show helyett Szoke András volt ).
Egyébiránt az van kitéve amit beküldenek, és mivel az egyik szervezo küldte még most sem tudom kétségbevonni a kiírtakat. A neptun monnyon le! Razz

De jó, hogy szóltál, ezekután csak a végére fogok bemenni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Timi



Csatlakozott: 2007.05.14. Hétfő 17:34
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 14 Hétfő 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!!!

Nekem az lenne a problémám, hogy nem tudok semmit sem letölteni az oldalról, mert hibát jelez, nem nyitja meg a zip-eket ez vajon miért van? nagyon kellene a matekII. elmélet!!!
Köszi a választ!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 14 Hétfő 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi írta:
Hello!!!

Nekem az lenne a problémám, hogy nem tudok semmit sem letölteni az oldalról, mert hibát jelez, nem nyitja meg a zip-eket ez vajon miért van? nagyon kellene a matekII. elmélet!!!
Köszi a választ!


A letöltések muködnek. Valószínuleg nálad van valami probléma. Ha tippelnem kellene, akkor az van, hogy Te egybol megnyitni szeretnéd a .zip állományokat, holott elobb le kellene mentened (jobbklikk, mentés másként), majd a letöltött file-t ki kell tömörítened.
Ezt elvileg a win beépítetten meg tudja csinálni, de én inkább a Total Commander Ctrl+F9-es funkcióját javasolnám használatra.

Ha a fenti tippjeim nem jöttek be, és tényleg nagyon kell, akkor dobj egy emailt és átküldöm (a fenti sorrend betartására tényleg szépen kérlek, nem azért mert letörik a kezem, csak már így is annyira kinyalom a T. látogatók hátsóját, hogy a letöltések tömeges postázását már nem vállalnám be (márpedig ha nem tanuljátok meg és mindig a könnybebb utat használjátok, akkor ez lesz belole)).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Timi



Csatlakozott: 2007.05.14. Hétfő 17:34
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!!!

Köszi szépen, sikerült orvosolni a problémát ma persze minden muködött, lehet hogy csak tegnap nem akarta a gépem
Puszi

wlaszi írta:

A letöltések muködnek. Valószínuleg nálad van valami probléma. Ha tippelnem kellene, akkor az van, hogy Te egybol megnyitni szeretnéd a .zip állományokat, holott elobb le kellene mentened (jobbklikk, mentés másként), majd a letöltött file-t ki kell tömörítened.
Ezt elvileg a win beépítetten meg tudja csinálni, de én inkább a Total Commander Ctrl+F9-es funkcióját javasolnám használatra.

Ha a fenti tippjeim nem jöttek be, és tényleg nagyon kell, akkor dobj egy emailt és átküldöm (a fenti sorrend betartására tényleg szépen kérlek, nem azért mert letörik a kezem, csak már így is annyira kinyalom a T. látogatók hátsóját, hogy a letöltések tömeges postázását már nem vállalnám be (márpedig ha nem tanuljátok meg és mindig a könnybebb utat használjátok, akkor ez lesz belole)).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 12 Kedd 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem beszólásképpen, csak úgy egy aprócska megjegyzés...

Engem baromira zavar az, hogy km hosszúak a visszaidézések. Szerintem elonyös lenne rászoktatni a népet, hogy vagy egyáltalán ne idézzenek - pláne, ha közvetlenül az elozo hozzászóláshoz tartozik a mondandója... Vagy ha idéznek, akkor csak azt az egy fontos mondatot, amihez kötné az új bejegyzést.

Belepof OFF Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 12 Kedd 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jó volna...mivel, ostorral? Twisted Evil
Szépszóval még a malacpersely sem ment...

Amúgy hogy ki milyen módon postol, abba nem szólhatok bele. Abba se, hogy mit postol, max abba, hogy nem kelloen kultúráltan adja elo. Ez amolyan moderálási irányelv. Max még akkor szerkesztek bele valamibe, ha az "adatvédelmileg", vagy oldalszerkezetileg ártalmas (pl hosszú link).

Szerinted miért nem támogatom a levlistát? Tiszta mák, hogy amit kértek és üzemeltetek, az már szinte tetszhalott. Ott a thread kezelés lehetetlen volt, ahhoz képest a fórum jelenlegi állapota maga a tökély.

De örülök, hogy ez a legnagyobb hiányérzeted Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 12 Kedd 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Másik fórumon, szimplán közölték a néppel, hogy legyenek szívesek erre odafigyelni, majd a nép megtette. Smile Pedig ott több mint 4000 regisztrált tag van - na jó, ebbol olyan 200 aktív csak...

De igen, hálistennek nincs más problémám. Smile
A bejelentkezéses dolog is megoldódott, mióta Firefox a barátom. Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Visszabeszélő
4 / 6 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.