Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
csak bátran :)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Visszabeszélő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 25 Szerda 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Wlaszi, az oldal elég jó helyen van a Google-ben a gazdinfo-ra keresve.
Aztán rákerestem magamra, 8 találat, abból 8 tényleg én vagyok, de ebből is 3 gazdinfós, ez hogy lehet?
Tudsz trükközni a Google kereséssel?


tudni tudok, csak egyelőre semmit nem használok az oldalon, mert minek? A "célpiacot" így is lefedem új "elemet" bevonni már nemtudok... max aktivizálni a meglévőket...de azt nem gugli találattal (bárcsak olyan egyszerű volna Smile ).

Amúgy a gazdinfo.sote.hu-t kellene megelőzni, de a sote miatt szinte lehetettlen...kicsit többet van belinkelve más lapokon mint mi Smile És mint tudjuk a gugli statisztikai/matematikai alapon adja a helyezést...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wlaszi, ilyeneket szabad?
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 16:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsit hosszú, lehet lekapom a danasoftot és maradnak a csíkok, szerinted?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Wlaszi, ilyeneket szabad?


13K/kép, végülis nem a világvége. Én ugyan nem rajongok az ilyenért...de hát miért ne?
1 kérésem van: ilyen esetekben, mindig légy tekintettel a többi userre akik az adott topicot olvassák. Mert ugye ők is letöltik az aláírásodat minden egyes lapletöltéskor (najó, nem egészen, de egyszerűsítsük le a folyamatot Smile ).

Ha nagyon túlzásbavinnéd, hidd el észre fogod venni, hogy reagálok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
eddy85 írta:
Wlaszi, ilyeneket szabad?


13K/kép, végülis nem a világvége. Én ugyan nem rajongok az ilyenért...de hát miért ne?
1 kérésem van: ilyen esetekben, mindig légy tekintettel a többi userre akik az adott topicot olvassák. Mert ugye ők is letöltik az aláírásodat minden egyes lapletöltéskor (najó, nem egészen, de egyszerűsítsük le a folyamatot Smile ).

Ha nagyon túlzásbavinnéd, hidd el észre fogod venni, hogy reagálok


bár a kérdés nem nekem szólt, kéretlenül is kifejtem a véleményemet. technikai oldalról osztom wlaszi véleményét, a képek (nem mindegyik) által hordozott üzenetek viszont... szóval engem személy szerint nem zavar a republikánus csík, de ha ennek az lesz a következménye, hogy a gazdinfora is betör a mind jobban elburjánzó magyar (vagy bármilyen más) választási kampány, lehet morcos leszek és én fogom wlaszit zaklatni, hogy tegyünk ellene.

félreértés ne essék, nincs bajom senki politikai meggyőződésével, csak ha lehet, ne itt adjunk neki hangot.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:

bár a kérdés nem nekem szólt, kéretlenül is kifejtem a véleményemet. technikai oldalról osztom wlaszi véleményét, a képek (nem mindegyik) által hordozott üzenetek viszont... szóval engem személy szerint nem zavar a republikánus csík, de ha ennek az lesz a következménye, hogy a gazdinfora is betör a mind jobban elburjánzó magyar (vagy bármilyen más) választási kampány, lehet morcos leszek és én fogom wlaszit zaklatni, hogy tegyünk ellene.

félreértés ne essék, nincs bajom senki politikai meggyőződésével, csak ha lehet, ne itt adjunk neki hangot.


Értem amit mondasz, de amíg Mo.-n nincs republikánus párt, addig fun...Ha azon a csíkon vmely hazai formáció jelenne meg...utána sokáig nem. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
aramoro írta:

bár a kérdés nem nekem szólt, kéretlenül is kifejtem a véleményemet. technikai oldalról osztom wlaszi véleményét, a képek (nem mindegyik) által hordozott üzenetek viszont... szóval engem személy szerint nem zavar a republikánus csík, de ha ennek az lesz a következménye, hogy a gazdinfora is betör a mind jobban elburjánzó magyar (vagy bármilyen más) választási kampány, lehet morcos leszek és én fogom wlaszit zaklatni, hogy tegyünk ellene.

félreértés ne essék, nincs bajom senki politikai meggyőződésével, csak ha lehet, ne itt adjunk neki hangot.


Értem amit mondasz, de amíg Mo.-n nincs republikánus párt, addig fun...Ha azon a csíkon vmely hazai formáció jelenne meg...utána sokáig nem. Smile


én is inkább preventíve írtam az előzőt Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
... amíg Mo.-n nincs republikánus párt...


ez már tényleg csak kötekedés, de tudtommal létezik egy Magyar Republinkánus Párt nevű szervezet... Smile néhány hónapja hallottam valahol róluk. persze az is igaz, hogy teljesen súlytalanok a mai magyar közéletben.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
wlaszi írta:
... amíg Mo.-n nincs republikánus párt...


ez már tényleg csak kötekedés, de tudtommal létezik egy Magyar Republinkánus Párt nevű szervezet... Smile néhány hónapja hallottam valahol róluk. persze az is igaz, hogy teljesen súlytalanok a mai magyar közéletben.


Jó, volt osztálytársam bátyjának haverjai meg vmi Magyar Kenyérpusztítók Pártját jegyeztettek be (ha igaz a story). Ettől még nem fogok kitíltani minden nyíltan kenyérpusztító embert a fórumról Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem választási jellegű a dolog, egyetlen pártra sem fogok szavazni a jelenlegi kínálatból és mást sem szeretnék meggyőzni semmiről. Nem tudtam hogy van magyar republikánus párt és nem is érdekel.
Csak megnyugtatásképp. Smile
Amúgy nem teljesen fun, ,de mivel nagy részünk nem rendelkezik amerikai állampolgársággal, szerintem elnézhető.
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, nem akarok húsz ilyen csíkot benyomni és ennyit se feltétlenül minden hozzászólásba, ki-be tudom kapcsolni minden egyes postnál a pipával.
Én sem szeretem a túldíszített fórumokat, bár a netem megengedi, de áttekinthetetlen.
Csak gondoltam egy kis díszítéssel szebb lesz, mert most még elég egyszerű. Ja, nem tudtam 13k, lejjebbvehetném de nem nyultam bele, ez szabvanyos, ugy neztem mindenhol ezt használják.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 22:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viszont látom tévedtem, visszafelé mindenhova benyomta, be volt pipálva amikor még nem is volt aláírásom, vagy nemtom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 26 Szerda 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a főhírnek kirakott közvéleméykutatások közül a második nem működik nekem (404)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 26 Szerda 23:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gazdinf írta:
a főhírnek kirakott közvéleméykutatások közül a második nem működik nekem (404)


A link pedig jó, működik most is, lehet, hogy a sote.hu halt le, bár kétlem. Mindenesetre a hiba nem ebben a készülékben van. De köszi a jelzést!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 26 Péntek 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello,

a letöltések/államvizsga/Záróvizsga tételek (2006) hiányzik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Visszabeszélő
3 / 6 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.