Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
DTR
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 13 Szerda 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VIR?
Asszem arra még nem jártam. Számvitel szigorlat, ugye... Öhöm öhöm... Wink
Az Árpádba Delphire meg Oraclere járhattunk együtt meg volt valami, ahol HTML-t kellett szerkeszteni, az mi is volt? IR?
DTR-re meg ARIS-ra már az új épületbe jártam. (Már ha ezt "járásnak" lehet nevezni, mert az ugyebár valami gyakori megjelenésfélét jelent...)
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 28 Kedd 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs, de a programot szeretném telepíteni de nem tudom hogy an fogjak hozzá.
Ill itt a lapon is mintha két dolog lenne róla. Melyik akar lenni közüle a program maga?
Ill vmi útmutató?
Köszi: egy analfabéta Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 28 Kedd 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Khm. A program Level5...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 28 Kedd 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Bocs, de a programot szeretném telepíteni de nem tudom hogy an fogjak hozzá.
Ill itt a lapon is mintha két dolog lenne róla. Melyik akar lenni közüle a program maga?
Ill vmi útmutató?
Köszi: egy analfabéta Smile


ez kell neked. Van benne egy 5 pontos telepítési útmutató. Vagy már ezt is elolvastad és így nem megy?

szerk:
és igen, azért van 2 belole, mert a másik maga a csupasz program...ám az win95 nélkül tudtommal nem indul...de a mazochistáknak ez a lehetoség is megadatott, semmi jónak elrontói nem akarunk lenni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 28 Kedd 22:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VPC helyett jó a Virtula Daemon Manager V3.47?
S bele kénne tenni? 95 meg mindenképp szükséges, mi?
Ajj. Megéri-e vajon ez a sok fáradalom?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alohamate



Csatlakozott: 2006.01.14. Szombat 14:21
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 29 Szerda 07:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
VPC helyett jó a Virtula Daemon Manager V3.47?
S bele kénne tenni? 95 meg mindenképp szükséges, mi?
Ajj. Megéri-e vajon ez a sok fáradalom?



Húha!
Itt alapveto gondok vannak asszem. Smile
Virtual Daemon Manager v3.47 netán a Daemon tools-t jelenti nálad? Smile
Mert az elég távol áll az MS féle VPC-tol.
Igazából nem tudom mi a gond, mert a DTR letöltéseknél fent van egy csomag, amiben benne van egy WIN95+Level 5 virtual machine image.
Az MS oldaláról meg ingyenesen letöltheto a Virtual PC 2004.
Ha ez a ketto megvan, akkor a szintén a csomagban lévo telepítési leírással pofon egyszeru beüzemelni az egészet.
Gondolom gyakorolnál a beadandó feladatra, ezért talán megéri feltenni. Ha bármi gond van, csak írj ide és segítünk! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
ggirl



Csatlakozott: 2006.11.19. Vasárnap 11:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 29 Szerda 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Sikerült feltelepítenem a programot, be is gépeltem a féléves feladatom szabályait, hogy az órán ne kelljen majd annyit.
A problémám az lenne, hogy nem sikerült elmentenem magamnak a virtual pc-rol a gépemre, hogy az órán meg tudjam majd nyitni, amit eddig csináltam.
Valami export to prl, import to knb-re emlékszem, meg valami F12-re, de nem igazán tudom mit kell csinálnom. Gép sajnos nem jutott órán (pedig a saját csoportomba járok), úgyhogy nem igazán sikerült elsajátítanom a dolgot. Lehet nagyon egyszeru az egész, de valahogy elakadtam...
Tud valaki segíteni?
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 29 Szerda 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ggirl írta:
Sziasztok!

Sikerült feltelepítenem a programot, be is gépeltem a féléves feladatom szabályait, hogy az órán ne kelljen majd annyit.
A problémám az lenne, hogy nem sikerült elmentenem magamnak a virtual pc-rol a gépemre, hogy az órán meg tudjam majd nyitni, amit eddig csináltam.
Valami export to prl, import to knb-re emlékszem, meg valami F12-re, de nem igazán tudom mit kell csinálnom. Gép sajnos nem jutott órán (pedig a saját csoportomba járok), úgyhogy nem igazán sikerült elsajátítanom a dolgot. Lehet nagyon egyszeru az egész, de valahogy elakadtam...
Tud valaki segíteni?
Köszi


A L5O-hez semmi közöm, viszont mivel tökvéletlenül Smile van VPC a gépemen megnéztem neked.

A progi a Save utasítása *.knb-t hoz létre, szóval szerintem ezt kell kibuvölnöd a virtuális gépbol, a prl nemtudom mihez kell (egyébként mindkét általad említett funkció ott van a File menüben).
A file kiírásához az alábbi módszereket használhatod:
- fogod és kirakod egy floppy-ra (elvileg a fizikai gép meghajtóját kezeli a virtuális...)
- helyreállítod a win95 hálózati beállításait, és a fizikai géppel közös workgroup-ba teszed, majd simán hálózaton keresztül átmásolod a file-t.

kb ennyi a történet.
Azt írtad elakadtál, hol?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 29 Szerda 22:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://bbence.coolsite.hu/dtr.zip
Nem nyitja meg...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 29 Szerda 23:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
http://bbence.coolsite.hu/dtr.zip
Nem nyitja meg...


ááá, nem tunt fel, hogy mellé van csomagolva? Rolling Eyes

...üsse kavics, gyengébbek kedvéért ma este újra feltolom a teljes állományt kijavított txt-vel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 29 Szerda 23:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsiiii. Asszem nem kicsit fáradt vagyok...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 29 Szerda 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs de még fárasztalak.
Add existing v. m.
ennek mikor kéne telepítés közben megjelenni? Sok sok lépés után, nem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 29 Szerda 23:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsír, muködik, csupán a betuk nincsenek meg. Nem magyar ugye a billentyuzet, de olyanok teljesen hiányoznak mint o vagy l betu.

F12ésENTER is baszakszik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ggirl



Csatlakozott: 2006.11.19. Vasárnap 11:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 30 Csütörtök 09:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

File menü, save as, c:meghajó, elmentettem a VPC asztalára knb. formátumban. Utána fájl menü, Export to PRL, majd prl-be is megjelenik az asztalon. Innen nem tudom, hogy kerül át ez az egész a gépemre.
Betettem floppy-t is, de nem ismerte fel a VPC :(
Valami F12, Enter kell a folyamatba, csak nem tudom hol és mikor?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 30 Csütörtök 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vpcben a legegyszerübb úgy másolni ha ablakban nyitod meg és miután mondjuk az asztalra elmentetted a knb kiterjesztésu fájlt egyszeruen csak áthúzod drag 'n' drop módszerrel a "valódi" géped asztalára.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.