Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
DTR
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
csepizoli
Szponzor


Csatlakozott: 2003.11.10. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 03 Péntek 16:47    Hozzászólás témája: DTR Hozzászólás az előzmény idézésével

A rejtejeles számhalmaz dekódolása: Smile

Sorszám|Neptun kód|Jegy|Csoport|elért pontszám

Szerintem... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 03 Péntek 20:32    Hozzászólás témája: Re: DTR Hozzászólás az előzmény idézésével

csepizoli írta:
A rejtejeles számhalmaz dekódolása: Smile

Sorszám|Neptun kód|Jegy|Csoport|elért pontszám

Szerintem... Smile


Köszi, már elküldték...Ki is raktam. Úgylátszik csak nekem nehéz a felfogásom Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 04 Szombat 18:54    Hozzászólás témája: DTR 2 ZH! Hozzászólás az előzmény idézésével

Kinek küldjem a DTR 2 Zh utolsó még hiányzó 3 kérdését?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 04 Szombat 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

még nem húzták ki a dugót nálam, szal még lehet küldeni hozzám is. Pikkpakkra felrkom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28 Péntek 00:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

JEGYBEÍRÁS!
3-an vannak elmaradva, de ebbõl csak egy embert elérhetõségét nem ismerem. Ha valaki tud valamit Gáspár Andrásról az írja meg, mert a tanárnõ beírná a jövõ héten a jegyeket.
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 14 Péntek 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor ezzel a hozzászólással megnyitom a topik 2005 őszi szekcióját Smile

FONTOS: jövő héten (okt. 21-én) csak annak kell gyakorlatra menni, akinek nem sikerült a mai zh-ja!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 02 Szerda 21:17    Hozzászólás témája: DTR ZH Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ti tudtok vmit a DTR zh-ról? Mégis mire számítsunk puska ügyileg?
Jó lenne, ha esetleg 1-2 felsőbb éves tudna néhány támpontot adni, hogy a zhn mennyire lehet használni a "segédleteket".... Very Happy

Köszi,

Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 03 Csütörtök 08:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tavaly annyira puskáztunk amennyire nem szégyelltük...
Jók az esélyek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 03 Csütörtök 11:39    Hozzászólás témája: DTR zh Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a gyors választ cattish!
Ez elég bíztatóan hangzik. Akkor nem töröm magam annyira az anyag elsajátításával és nyugodt szívvel elmegyek a gólyabálba Very Happy

Üdv,

Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 03 Csütörtök 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért csak óvatosan a puskázással. Lehetett nála, de volt pár ember, akitől elvette a puskáját és következő alkalommal szóban kellett vizsgáznia. De aki ügyes, annak menni fog!

Sok sikert!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 07 Hétfő 00:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki legyen kedves, digizze majd be a hírben szereplő műsort, ugyanis nem nézek tévét.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 07 Hétfő 17:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez jó ötlet, én is pont ezt szerettem volna kérni. Megtenné valaki Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 07 Hétfő 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Ez jó ötlet, én is pont ezt szerettem volna kérni. Megtenné valaki Question


ha el nem felejetem meglesz, de azért mozduljon rá más is, mert lyukas az agyam :/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 09 Szerda 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma lesz az esemény.
Wlaszi, ha felveszed, nagyon megköszönöm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10 Csütörtök 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
Ma lesz az esemény.
Wlaszi, ha felveszed, nagyon megköszönöm.


A felvétel megtörtént...át is konvertáltam. Most épp uploadolódik...270MB...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.