Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Humánmenedzsment ZH!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 20 Hétfő 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tud valaki, valamit az eredményekrõl, mert elvileg holnap lesz a pótzh!


Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nicky



Csatlakozott: 2004.12.16. Csütörtök 15:16
Hozzászólások: 7

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 24 Péntek 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

es az a nehány ember akit megvágtak hummenbôl hogyan pótolhat? említette ezt a tanár?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 28 Kedd 09:32    Hozzászólás témája: humán Hozzászólás az előzmény idézésével

A tanárnõ azt mondta, hogy a neptunon kint van egy 29-ei idõpont, amire kell jelentkezni, de én még nem láttam ilyet ezidáig! Szóval ez még csak elvi dolog, gyakorlati nem!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 28 Kedd 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mikor lehet beiratni a jegyet?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 29 Szerda 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ma voltam benn a suliban és a titkárságon rákérdeztem a humen jegybeíratásra. Azt mondta az ottani illetékes, hogy kiírt 3(!!!) idõpontot, amikor be lehet íratni a jegyet. Jan.6,13,20.( bár én nem látom ezeket a neptunban). Elvileg ekkor be lehet írani a jegyet. (Jan.6 10.30-tól).
Üdv.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 29 Szerda 12:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iccci írta:
Sziasztok!
Ma voltam benn a suliban és a titkárságon rákérdeztem a humen jegybeíratásra. Azt mondta az ottani illetékes, hogy kiírt 3(!!!) idõpontot, amikor be lehet íratni a jegyet. Jan.6,13,20.( bár én nem látom ezeket a neptunban). Elvileg ekkor be lehet írani a jegyet. (Jan.6 10.30-tól).
Üdv.


Mindjárt kirakom hírbe, 13.-án, 20.-án milyen idõpontban és hol lehet beiratni? Ez utóbbi kérdés 6.-ára is áll...

Köszi, hogy utánajártál...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 29 Szerda 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 29 Szerda 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Sajnos a 13. és 20.-ai dátumhoz idõpontot nem mondott a srác. Csak a 6-aihoz , hogy 10.30. De azért megpróbálok a tanárnál is utánajárni. Elvileg a srác ezeket az idõpontokat a tanár utasítása alapján "írta ki" a jó öreg Neptunba. (Most vagy a Neptun halt meg, vagy a srác feledékeny egy kicsit, mert én még mindig nem látok idõpontot. Egyet sem, nemhogy hármat. Mindegy.)
Üdv.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 29 Szerda 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iccci írta:
Szia!
Sajnos a 13. és 20.-ai dátumhoz idõpontot nem mondott a srác. Csak a 6-aihoz , hogy 10.30. De azért megpróbálok a tanárnál is utánajárni. Elvileg a srác ezeket az idõpontokat a tanár utasítása alapján "írta ki" a jó öreg Neptunba. (Most vagy a Neptun halt meg, vagy a srác feledékeny egy kicsit, mert én még mindig nem látok idõpontot. Egyet sem, nemhogy hármat. Mindegy.)
Üdv.

Jegybeírási idõt hogy ír ki a neptunba? max vizsgaidõpontot....
Egyébként akkor ez azt is jelenti, hogy ezek egyben pótlási/javítási lehetõségek is lennének? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 30 Csütörtök 22:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Elfelejtettem mondani, hogy a jan.6 -ai jegybeírás( vagyis hivatalosan VIZSGAIDÕPONT ) 10.30-tól a F/7- ben lesz. Ennyi biztos, a többit ki kellene deríteni vhogy.
Üdv.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nicky



Csatlakozott: 2004.12.16. Csütörtök 15:16
Hozzászólások: 7

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 03 Hétfő 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!
Látom már a neptunban is szerepelnek a jegybeíratási idõpontok.
De tobábbra sem tiszta elõttem a dolog: ez valóban csak a megszerzett jegyek beíratására szolgálnak, esetleg pótlási lehetõségek is?
Vagy lehet egyáltalán pótolni?
Mert ha nem, az elég érdekes dolog, és nem hiszem hogy teljesen legális.
Már írtam mailt is a tanárnõnek ez ügyben napokkal ezelõtt, de válaszra sem méltatott.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 03 Hétfő 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nicky írta:
Üdv!
Látom már a neptunban is szerepelnek a jegybeíratási idõpontok.
De tobábbra sem tiszta elõttem a dolog: ez valóban csak a megszerzett jegyek beíratására szolgálnak, esetleg pótlási lehetõségek is?
Vagy lehet egyáltalán pótolni?
Mert ha nem, az elég érdekes dolog, és nem hiszem hogy teljesen legális.
Már írtam mailt is a tanárnõnek ez ügyben napokkal ezelõtt, de válaszra sem méltatott.


a válasz megérkezett hozzám, az infó kint van a híreknél...az õ szent levelébõl van beidézve.

részlet a TVSZbõl (19. oldal)
(6) Ha a hallgató a félévközi jegy megszerzésének követelményeit
nem teljesítette (pl.: nem írt, vagy elégtelen zh-t írt, nem
adta be a mérési jegyzõkönyvet stb.) a szorgalmi idõszakban kell
egy alkalommal lehetõséget biztosítani a pótlására. Ha a hallgató
a pótlási lehetõséggel sem tudja a félévközi jegyet megszerezni,
és a tantárgy követelményrendszere lehetõséget biztosít arra,
akkor a vizsgaidõszak elsõ tíz munkanapjának egyikén, egy
alkalommal, ismételt vizsga jelleggel kísérletet tehet a félévközi
jegy megszerzésére.

szerintem benne van a 10 napban, nem számoltam le pontosan, de saccperkb megvan. Ugye 22.-étõl van vizsgaidõszak (mínusz 25.-26. állami ünnep), és 10 munkanapot kell számolni.

mondjuk valóban nem adott lehetõséget szorgalmi idõszakban, ellenben most 3-at is ad, szal valahol kompenzálja, bár tény, hogy nem betû szerint nézi a tvsz-t... Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nicky



Csatlakozott: 2004.12.16. Csütörtök 15:16
Hozzászólások: 7

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 03 Hétfő 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OK!
Közben már én is megkaptam a választ a tanártól mailben.
Szóval így már minden rendben van.
Azért köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 03 Hétfő 22:05    Hozzászólás témája: Humán Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nem azért de nekem egyetlen egy idõpont sincs fent humánmenedzsmentre a Neptunban......?! Sad((
Arra most akkor jelentkezni kellene mindenkinek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 03 Hétfő 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

félévközi jegyes, szal vizsga nem is lehet kiírva...ergo jelentkezni sem tudsz.
Ezek jegybeírási és pótlási lehetõségek.

Jelentkezni tehát nem kell, kizárólag vizsga esetén kell jelenkezni. Csak néhány vizsgázós spec tárgy esetében van az a buli, hogy zh-t írunk, majd azt a jegyet megajánlja automatikusan (illetve nem is a megajánlás a hivatalos neve, mert tvsz szerint csak 4-5-ös jegyet lehet megajánlani...de most ne szõrözzünk ezzel, maradjunk abban, hogy gyakorlatilag az) és ahhoz hogy ezt a megajánlott jegyet meg tudja etetni a tanár a neptunnal, fals vizsgára jelentkezik mindenki. De most nem errõl van ugyebár szó.

Szal szerintem simán csak be kell ballagni, idõre. Aki beiratni akar az beirat, aki pótolni akar az meg pótol.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.