Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Végzős feladatok stb. / SZAKMAI GYAKORLAT 2008
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 26 Kedd 20:55    Hozzászólás témája: Végzős feladatok stb. / SZAKMAI GYAKORLAT 2008 Hozzászólás az előzmény idézésével

Siasztok Rolling Eyes
Tudja esetleg valaki ebben a nagy káoszban, hogy mikor kell szakmai gyakorlatra cégnevet leadni, mikor kell szakdolgozatott írnunk (a 7- félévben?) illetve ha egyszer meglesz, akkor a diplomát mikor kapjuk kézhez: február környékén vagy csak júniusban?
Ja, és a koooperatív képzésrõl is megköszönném, ha valaki tudna valamit írni......
Smile
Köszi: heni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Nov. 10 Szerda 20:16    Hozzászólás témája: Re: Végzõs feladatok stb. Hozzászólás az előzmény idézésével

dzsinbin írta:
Siasztok Rolling Eyes
Tudja esetleg valaki ebben a nagy káoszban, hogy mikor kell szakmai gyakorlatra cégnevet leadni, mikor kell szakdolgozatott írnunk (a 7- félévben?) illetve ha egyszer meglesz, akkor a diplomát mikor kapjuk kézhez: február környékén vagy csak júniusban?
Ja, és a koooperatív képzésrõl is megköszönném, ha valaki tudna valamit írni......
Smile
Köszi: heni


Jövõ hétre lesz majd infó feltéve róla + Pappné meg fog látogatni titeket ezügyben számvitelen ha minden igaz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 18 Kedd 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Hát Pappné nem tartott ugye semmiféle tájékoztatót és más formában sem kaptunk semmilyen támpontot, ezért én vettem magamnak a bátorságot és megkerestema problémával Bácsi Rózsát. Azt a választ kaptam tõle, hogy kérdéseinkre Láhm Szilviától kaphatunk választ. Ígyhát továbbítottam neki az ügyet. A választ még várom. Ha lesz vmi elküldöm, hogy mindenki megtudhassa az igazságot....
Üdv!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 18 Kedd 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elõre is köszi! Smile))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
marni



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 12:48
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21 Péntek 12:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!

Nem tudja véletlenül valaki, ha nincs meg a számvitel szig. akkor lehet-e menni gyak félévre?Mert azt hallottam, hogy ha meg van 160 kredit, akkor lehet menni, és nem feltétlenül szükséges, hogy minden tantárgy meg legyen.Igaz??????????? Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21 Péntek 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Én azt olvastam errõl, hogy az addig megszerzendõ kreditek 80%-ának meg kell lenni, akkor lehet menni gyakra!!

Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21 Péntek 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Briga!

Meg tudnád mondani, hogy hol olvastad, mert én is érintett vagyok ez ügyben.

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21 Péntek 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Írtam korábban, hogy a felmerült kérdésekkel megkerestem Bácsi Rózsát, õ elirányított Láhm Szilvihez, akitõl a követekezõ választ kaptam( a vicces a dologban, hogy õ pont Bácsi Rózsához és Pappnéhoz irányított minket hát nem tudom....):

Tisztelt Hallgatók!

Kérdéseikre a Kari Tanács által elfogadott A szakdolgozat készítésének,
a szakmai gyakorlat és a záróvizsgák rendjének kari szabályozása címû
honlapunkon megtalálható dokumentumból kaphatnak információt. A
részletekrõl a GTI oktatási igazgató-helyettese Bácsi Rózsa tanárnõ és
Pappné Nagy Valéria tanárnõ a szorgalmi idõszakban fogják tájékoztatni
Önöket. Amennyiben ezt követõen is felmerülnek kérdések, kérem
keressenek meg!

Üdvözlettel:
Dr. Láhm Szilvia
oktatási fõigazgató-helyettes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21 Péntek 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Conte írta:
Szia Briga!

Meg tudnád mondani, hogy hol olvastad, mert én is érintett vagyok ez ügyben.

Köszi


Szió!

Ezen a hivatkozáson utána tudsz nézni

http://www.kgk.bmf.hu/to/szzsz/szzsz.doc

(remélem mükszik)

Szió Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21 Péntek 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szió!
Thx. Persze a kari honlap nem mûkszik. Smile Nálam legalábbis...
Na hali!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21 Péntek 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iccci írta:
Szió!
Thx. Persze a kari honlap nem mûkszik. Smile Nálam legalábbis...
Na hali!


se kari, se hök honlap...netom meddig lesz így, már jeleztem pár napja, csak jelenleg nincs emberük rá :/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28 Péntek 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!


A 210 kreditpont 80%-nak, azaz 168 kreditnek kell meglenni, h el tudd kezdeni a gyakfélévet! Ez azt jelnti, ha a normál tanterv szerint haladsz, egy 3 kreditpontos tárgyat ha nem teljesítesz, az még belefér! Mint pl. ha nem tudtad még felvenni a pü-i jogot, azt felveheted a gyakfélév ideje alatt is, m enélkül is megvan a 80%!

Üdv!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 15 Kedd 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Figyelem! Holnap 11:00-kor a Moziban, Pappné rövid tájékoztatót tart."

Hát azért a 10 perces "megbeszélésért" nem fogok 11-re bemenni 14.40 helyett, úgyhogy ha valaki ott lesz, és történik vmi izgalmas, akkor légyszi írja meg, vagy küldje el mail-ben. Elõre is köszi! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 15 Vasárnap 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tud arról valaki valamit, hogy a cégnek milyen elõnnyel jár a gyakornokok alkalmazása? Csak ennyi:

elszámolható költségek:

- hallgatók pénzbeli juttatása, (maximum a minimálbér 30 %-ának idõarányos része)
- hallgatóknak juttatott munkaruha, védõeszköz, tisztálkodási eszköz, kedvezményes üzemi étkeztetés,
- hallgatók felelõsségbiztosítása.

Meg ugye a mi lelkes munkánk. Valakitõl azt hallottam, hogy az iskola fizet a cégnek valamennyit. De szerintem ez hülyeség, mert akkor benne lenne a szerzõdésben.
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 15 Vasárnap 22:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerinted nem elég elõny egy relatíve jól képzett ingyen munkaerõ alkalmazása gyakorlatilag minden kötelezettség nélkül? (azt hiszem a munkaruha és a tisztálkodási eszköz megoldása nem olyan nagy gond egy irodában)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 36 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.