Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
ÖSZTÖNDÍJ
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 11 Péntek 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy kérdés: az ösztöndíjat mikor fogják kiküldeni, vagy inkább mikorra?
És miért volt a Tanulmányok/Ösztöndíj/Listázás szekción belül egy összeg (gondolom ez maga az ösztöndíj volt) tegnap este, ami ma reggel hipp-hopp eltûnt. Nem, nem utalták át, ma reggel kérdeztem le az egyenlegem...

szerk: noh igen nem mind1 mire állítja az ember a kezdeti idõpontot a listázás elõtt. Ezexerint már két tétel teljesítésre került (febr, márc). Kérdés vajh miért nincs a számlámon a pénz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 13 Vasárnap 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petya írta:
Kérdés vajh miért nincs a számlámon a pénz...


Gondolom azért, mert 10-én reggel adták fel az utalást, tehát két banki nappal számolva, az 16-a reggel.
Akkor ott lesz!
Wink
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 15 Kedd 23:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudom, nem teljesen vág témába, de szoctám utalás kb. mikor várható? Tudja vki?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 16 Szerda 07:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tudtommal minden kifizetés együtt megy ki... + az elmúlt 4 nap végig hétvége volt, szóval 1-2 két nap csúszás még belefér.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 16 Szerda 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
tudtommal minden kifizetés együtt megy ki...


Az ösztöndíj elvileg elment 10-én. Azt már nem kapok (8. félév), viszont a szoctámos listán rajta voltam. De semmilyen tételem nincs a Neptunban. Se teljesített, se kiírt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 10 Szombat 00:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Szerintetek mikor varhatoak az osztondijak, meg elozoleg, hogy mi az a hatar, amitol jar?
Gondolom majd decemberben, amilyen flottul megy itt minden Smile

szoval infokat ide! Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 10 Szombat 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Hello!

Szerintetek mikor varhatoak az osztondijak, meg elozoleg, hogy mi az a hatar, amitol jar?
Gondolom majd decemberben, amilyen flottul megy itt minden Smile

szoval infokat ide! Cool


szerintem most hogy van probléma nem is kevés pont lefogják szarni az ösztöndíjakat!
Most legalább indokkal mert minden szanaszét van. mint egy igazi jo magyar gazdaságban... Confused
szerintem december környéke...
szerintem ahogy eddig is, az kap aki jobb mint az átlag...
mi az átlag?
stat 1 2 3.... Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lemmikki



Csatlakozott: 2003.12.09. Kedd 1:00
Hozzászólások: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 16 Péntek 12:11    Hozzászólás témája: RÉMHÍR Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg csak januárban kapunk ösztöndíjat??? Kandós kollégák ezt sugdossák... Thx again a drága új Neptununknak!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 17 Szombat 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én egy csoportfelelőst kérdeztem, ő azt mondta, hogy október közepe...De állítólag kevés lesz, mert eleve kevesebb a pénz, mint tavaj, plusz soka a jó tanuló...
Szal szívtunk! Mint a torkos borz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 18 Vasárnap 19:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem is október, mivel előző félévben is a második hónaptól kezdték utalni (ugye egyből kéthavit kaptunk).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fodi0405



Csatlakozott: 2004.12.12. Vasárnap 13:33
Hozzászólások: 72

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 18 Vasárnap 20:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viszont azt megelőzően pedig decemberben kaptunk! Sad A második félévben hamarabb ki szokták utalni.
_________________
Edit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 01 Kedd 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsit élesszük fel a topicot. Az ezt megelőző komment óta történt vmilyen fejlemény az ösztöndíjakkal kapcsolatban?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 02 Szerda 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

En pont most neztem meg de semmi Very Happy

A Norbi a mult heten azt mondta hogy meg o sem latja a veget.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 02 Szerda 18:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na most nem tudom, de a neptunban már egy ideje (1-2 hete) szerepel valami, amit viszont még nem tudok mire vélni. Történetesen nem az ideinél, hanem a kettővel ezelőtti félév listájában vannak aktív tételek, viszont ott is az egyik egy elég érdekes összeg (a havi tétel kb., de nem egészen kétszerese szerepel pl. nálam). Szóval hogy azok ott pontosan mit jelentenek, fogalmam sincs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zoller



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 11:05
Hozzászólások: 20

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 02 Szerda 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól fog jönni karácsonykor! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.