Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szabadon választható infós tárgyak
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
grinny



Csatlakozott: 2007.10.12. Péntek 22:38
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 16 Szerda 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köfi! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 16 Szerda 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Azt h elfogadták a kérvényt milyen formában lehet megtudni? Megemelik a laborszámot? Mert az úgy gázos, mert ha pont nem vagyok gépnél én meg kérvényeztem és elfogy a hely... De gondolom úgy lesz, h automatikusan beraknak minket SAP-ra.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 16 Szerda 19:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dyna írta:
Hali!

Azt h elfogadták a kérvényt milyen formában lehet megtudni? Megemelik a laborszámot? Mert az úgy gázos, mert ha pont nem vagyok gépnél én meg kérvényeztem és elfogy a hely... De gondolom úgy lesz, h automatikusan beraknak minket SAP-ra.


Majd szólok, hogy mit sikerült intézni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 16 Szerda 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

maya írta:
Dyna írta:
Hali!

Azt h elfogadták a kérvényt milyen formában lehet megtudni? Megemelik a laborszámot? Mert az úgy gázos, mert ha pont nem vagyok gépnél én meg kérvényeztem és elfogy a hely... De gondolom úgy lesz, h automatikusan beraknak minket SAP-ra.


Majd szólok, hogy mit sikerült intézni


Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mmarcsi



Csatlakozott: 2006.05.02. Kedd 18:59
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 17 Csütörtök 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem biztos de én úgy látom hogy magic meghírdetésre került úgyhogy aki szeretne még szab vál infósat nézze meg és erosítsen meg
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 17 Csütörtök 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, meghírdették... csak furi, hogy a 2 krediteset... (mivel az sap 4 kreditet ér)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 17 Csütörtök 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magic-et meghirdették 48 fore.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 17 Csütörtök 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezek után ki nem szeretne sapra jeletkezni. 46 fo regisztráltam sapra.
Csak egy kurzus kérvényezése lehetséges 24 fovel. Dobjon egy mailt, aki lejelentkezne a listáról.

Köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 17 Csütörtök 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e tudni, hogy az új kurzus sap-bol melyik napon és hány órakor lesz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 17 Csütörtök 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Még nem lehet tudni semmit. Elozo évek tapasztalata este 18:00- 20-50 ig
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 17 Csütörtök 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Önös érdekbol kérdem, mert én ragszkodnék az SAP1hez, ha önként nem jelentkezik le a jónép errol a kis kérvénylistáról, miként döntjük el, hogy ki lesz a szerencsés 24? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 17 Csütörtök 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
Önös érdekbol kérdem, mert én ragszkodnék az SAP1hez, ha önként nem jelentkezik le a jónép errol a kis kérvénylistáról, miként döntjük el, hogy ki lesz a szerencsés 24? Rolling Eyes


én a lányoknak az iszapbírkózást, fiúknak pedig a ketrecharcot javasolnám Twisted Evil

..egyébként valószínuleg a jelentkezési sorrend lesz a triviális megoldás, akárcsak a neptunon.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 17 Csütörtök 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:


én a lányoknak az iszapbírkózást, fiúknak pedig a ketrecharcot javasolnám Twisted Evil

..egyébként valószínuleg a jelentkezési sorrend lesz a triviális megoldás, akárcsak a neptunon.


Nem Te lennél, ha nem ezt javasolnád Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
spydermanus



Csatlakozott: 2004.09.04. Szombat 13:36
Hozzászólások: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 17 Csütörtök 22:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én megtaláltam a Magicet, de nem tudom hogyan vegyem fel...

Sikerült, megoldva! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 18 Péntek 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na jó, most már ennyi félév után megkérdem: Mi az a Magic??? Csak a sulinkban hallottam róla, szóval azt már gondolom, hogy mire mennénk vele SAP helyett...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.