Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Controlling 2007/08/2 félévre
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 08 Csütörtök 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eszerint szerdánként 14.40-16.10ig az N-226ban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sawy



Csatlakozott: 2008.05.12. Hétfő 12:29
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 12 Hétfő 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Tud valaki vmit a Controlling aláíráspótlásról? Picit aggasztó hogy a többi tárgyból már ki van írva és fel lehet venni az aláíráspótlást míg controlllingból még semmi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 12 Hétfő 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sawy írta:
Sziasztok! Tud valaki vmit a Controlling aláíráspótlásról? Picit aggasztó hogy a többi tárgyból már ki van írva és fel lehet venni az aláíráspótlást míg controlllingból még semmi.


Volt egy pótzh, és annyi. Nem lesz belole pótpót aláíró szerintem, mert félévközi jegyes a tárgy, és nem kötelesek elvileg vizsgaidoszakban kiírni egy újabb pótot (persze a tvszben lehet benne van, hogy kötelezhetoek rá, érdemes átbogarászni a lehetoségeket)

Szerintem email a tanárnak, hátha tesznek vmit...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 12 Hétfő 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sawy írta:
Sziasztok! Tud valaki vmit a Controlling aláíráspótlásról? Picit aggasztó hogy a többi tárgyból már ki van írva és fel lehet venni az aláíráspótlást míg controlllingból még semmi.


Nekem a pótzh elott azt mondta h lesz még egy alkalom, viszont az sem "hivatalos" lesz, szoval nézegesd a turulos oldalt, majd ott tuti lesz vmi info.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 12 Hétfő 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez már napok óta kinnvan a turulon, ezért nincs a Neptunban hivatalos pót:

Idézet:
Pót-Pót ZH - Május 13.(kedd) 10:00 225. terem GI + MM


(Népszínház)

Tessék figyelni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sawy



Csatlakozott: 2008.05.12. Hétfő 12:29
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 13 Kedd 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
Ez már napok óta kinnvan a turulon, ezért nincs a Neptunban hivatalos pót:

Idézet:
Pót-Pót ZH - Május 13.(kedd) 10:00 225. terem GI + MM


(Népszínház)

Tessék figyelni Smile


OMG, még jó hogy Neptunban nézegettem minden nap, ahol a többi is van... pfff...

Errol is lemaradtam na én feladom. Nem is a z.h. nehéz, hanem bejutni rá, mert mindig aznap tudom meg, amikor megírták...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15 Csütörtök 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudja valaki, hogy holnap hol írja be Szikora a jegyeket az indexbe?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15 Csütörtök 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondoltam válaszolok neki a Neptunos üzire és megkérdem. Nem jött össze... Rolling Eyes


Idézet:
Visszajelzés

Az alábbi hallgató(k) nem fogadhat(nak) üzenetet:
Péter Gábor Szikora ( G3AHFQ )


Tök jó, hogy a tanár is hallgató Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15 Csütörtök 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

moorm írta:
Tudja valaki, hogy holnap hol írja be Szikora a jegyeket az indexbe?


Ott van a szobája azon az emeleten, ahol az órák voltak, csak tovább kell menni a következo fordulóig, ki van írva a neve az ajtóra. Próbálkozhatsz mailben is:

szikora.peter kukac kgk.bmf.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Byus



Csatlakozott: 2006.03.27. Hétfő 20:20
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Van valakinek arról infója, hogy köv félévben felveheto lesz-e ez a tárgy annak, aki párhuzamosan fogja teljesíteni a számvitel III-at+számvitel szigorlatot?
Nekem nem engedi felvenni a neptun, lévén hogy az elozetes tárgykövetelmény nem teljesült. De gondolom a Bácsi Rózsának tett e-mailes lista is arra irányult, hogy a kifutó tárgyak meg legyenek hirdetve, illetve felvehetok legyenek - vagy rosszul gondolom?!
Vagy ismét kérvényekkel kell bombázni a rektori hivatalt, hogy ne csússzunk emiatt újabb félévet???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérvényt kell írni - mint mindenre.

A suli nem fogja neked automatikusan felvenni, mivel hogy nincs meg az elokövetelményed. De még ha meg lenne, akkor sem vennék föl maguktól Smile A lista nem arra irányult, hogy felvegyék soron kívül a hiányzó tárgyakat, hanem csak arra, hogy kb. tisztában legyenek azza, hogy kinek mi hiányzik.

Tényleg írj kérvényt, mert nem fogod tudni fölvenni szeptemberben sem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Byus



Csatlakozott: 2006.03.27. Hétfő 20:20
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok és köszi!

Márcsak az lenne a kérdésem, hogy kinek kell a kérvényt írnom és kb. meddig kell azt leadnom (illetve nincs-e véletlenül csoportkérvény a korábbi évekhez hasonlóan - szerintem vannak egy páran hasonló cipoben rajtam kívül)???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanulmányi ügyekben kérvényt minden (na jó, 99%ban) esetben az oktatási dékánhelyettesnek (Francsovics Anna) kell címezni, és a TO-n leadni.
Még a regisztrációs hét elott kell, hogy választ kapj rá, úgyhogy én augusztus környékén kezdeném legkésobb. Nyáron lassabban forog az ido kereke minden bürokratikus helyen.

Oszintén szólva max 20 fore tippelem azon emberek számát akiknél ez az eset elofordulhat. Szóval én kivitelezhetobbnek tartom az egyéni utat...ritkán sikerül mindenkit összecsodíteni, meg 20 ember annyira már nem jelentos tényezo.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Fresh_Cool_Ale



Csatlakozott: 2008.06.11. Szerda 8:54
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 16 Kedd 16:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Francsovics tanárno e-mail címét meg tudná mondani vki? Esetleg vmi hírt controllingról?

Fontos lenne, ugyanis legutóbbi aláírás pótról - amint kiderült - sokak számára semmi hír (az egy dolog h elutazott).. Érdekesség h van akinek elso iromány óta még bejegyzése sincs neptunban, ami pl. a holnapi aláíráspóthoz ugye szükséges lenne. A vicc h én ma 11:38kor kaptam egy elégtelen bejegyzést(14:xx- kor olvastam .. -.-) ,de hogy ez elso v második alkalomra vonatkozik-e, az rejtély... DE "meg lett érdeklodve": asszisztense (vagy ki az, mert tno nem volt bent) közölte h ok úgy gondolták akinek a második sem sikerült annak automat marad az elégtelen.. illetve majd kapunk vmi levelet e fejleményekrol.. nc.
Mivel a holnapi vizsgára nincs senki feljelentkezve, úgy gondoltam írnék már egy levelet a tanárnonek h akkor most hogyan tovább. Én spec szívesen megírom a pótot, csak akkor már fixáljuk le a dolgokat..

Ui.: Ha netán vkinek sikerülne vele személyesen beszélni (mondjuk a holnap folyamán), kérem jelezze itt h mi várható, köszönöm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
13 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.