Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Controlling 2007/08/2 félévre
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 23 Szerda 23:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
Controlling fogalma by Horváth Péter (ki is az... Rolling Eyes , meg ez jó hogy x embernek van y fogalmazása és azt mind tudni kell? Rolling Eyes ), controlling fogalma szerzo név nélkül, Break even ábra, AKFN, munkaido-kihasználtság és mutatói, portfolió elemzés, pótlólagos kalkuláció, közvetlen anyagktsg, ktsgnem típusok, kalkulációs sémák.

Remélem az ezredes a póton már nem lesz ott, még a végén halláskárosult leszek Razz . Javaslom, hogy mindenki majd vegyen föl egyenruhát Cool


Engem az zavart nagyon, hogy a francnak kellett ültetni az embereket fél órán keresztül ..3 felügyelo mellett úgyse tudsz puskázni, ha akarnál se... meg is kérdeztük a gyaktanárt, mondta azért, mert ha mindenki beözönlene, valszeg nem értenénk meg, hogy a táskát és kabátot oldalra tegyük...szerintem azért ennyire nem vagyunk GYPsek, mert akkor nem itt lennénk... az volt még a gáz, hogy volt cirka 30perc a 10 elmeletre meg 3 gyakra....tehát úgy kellett volna ezt tudni, mint mikor álmodból felébredsz és fújod a neved...kb.

és persze a pótját mikorra tennék, ha nem akkorra, amikor lesz 1 számvitel pótzh, + 3 másik zh is Smile csak, hogy tuti bukd mind
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
scarf



Csatlakozott: 2008.04.10. Csütörtök 10:00
Hozzászólások: 7

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 25 Péntek 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mikor lesz meg a controlling zh eredménye? Tudja vki? Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 28 Hétfő 09:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eredmények felkerültek a turul.banki.hu/controlling oldalra, pót zh idopont kiírása ma- holnapra várható.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 28 Hétfő 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nademostakkor...

Ugye azt mondta, hogy akinek az elm. vagy a gyak nincs meg 50%, annak abból újat kell írnia. Mégis azt látom, hogy vannak emberek akik jóval 50% alatt írták az elméletet, mégis ott virít a kettes vagy hármas jegy stb.

Hogy is van ez most? Rolling Eyes Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 28 Hétfő 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
Hogy is van ez most? Rolling Eyes Rolling Eyes

Azt mondta állítólag utána, hogy akinek megvan a 40% annak már megadja... Remélem ez a pót zhn is érvényben lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 28 Hétfő 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
Curse írta:
Hogy is van ez most? Rolling Eyes Rolling Eyes

Azt mondta állítólag utána, hogy akinek megvan a 40% annak már megadja... Remélem ez a pót zhn is érvényben lesz.


Én nem tudom hogy, de meglett a 2esem remélem nem találják ki, hogy csak mégis 50%tól van meg, mert 5 zh azért sok lenne jövohétre, elég a 4 is Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Peti



Csatlakozott: 2007.09.05. Szerda 20:36
Hozzászólások: 10

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 30 Szerda 12:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi All!

Nem tudom, néztétek-e, de a turulon olvasható a pótzh idopontja: május 5.(hétfo) 18:00 252. terem MM+GI! Namost ez elég rendesen a számvitel 3 pótzh idopontjára esik...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 30 Szerda 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peti írta:
Nem tudom, néztétek-e, de a turulon olvasható a pótzh idopontja: május 5.(hétfo) 18:00 252. terem MM+GI! Namost ez elég rendesen a számvitel 3 pótzh idopontjára esik...

Jujj, hát ez elég csúnya gondolat, úgyhogy most gyorsan írtam a Szikorának egy emilt, hogy akkor plíz rakjuk már át máskorra, már az is jobb lenne, ha fél órával korábbra csak ne maradjon így, reméljük, hogy nézi a sulis emiljét... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 30 Szerda 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van már valakinek eredmény a Neptunban? Ha megvan ugye a kettesünk stb., azért érdekelne, hogy miért nincs még beírva...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 01 Csütörtök 08:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ezt nem hiszem el! Nagyon nem jo lenne ha abban az idopontban lenne......remélem átteszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
garbo



Csatlakozott: 2008.01.24. Csütörtök 19:46
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 01 Csütörtök 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

május 5. 18:00??
mintha akkor írnék számvitelbol is pótot...bravo!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Peti



Csatlakozott: 2007.09.05. Szerda 20:36
Hozzászólások: 10

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 01 Csütörtök 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ugy tünik, megoldódott a probléma: Pótzh - Május 5.(hétfo) 16:20 252. terem GI Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 01 Csütörtök 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, akinek sikerült az új idopontot elintézni
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
garbo



Csatlakozott: 2008.01.24. Csütörtök 19:46
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 01 Csütörtök 23:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérdés:

Hallottam ilyen kósza hírt, hogy aki elérte a 40%-ot pl. csak gyak részbol, annak abból póton nem kell írnia...a 40%-os küszöböt meg tudja vki erosíteni?

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 04 Vasárnap 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is így hallottam, de vki még megerosíthetne minden érintettet:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
11 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.