Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Controlling 2007/08/2 félévre
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 07 Hétfő 11:08    Hozzászólás témája: Controlling 2007/08/2 félévre Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ismét felmerült a kérdés, hogy akik elmaradással vannak számvitelbol kérvényezzék a controlling nevu nagyszeru tárgy felvételét. Páran már lennének jelentkezok rá, szóval akit szintén érint, és fel szeretné venni a tárgyat az a controlling1@gmail.com címre legyen kedves elküldeni a nevét és neptun kódját, hogy a listára felkerüljön!

köszi Wink

szerk: ezt is átírtam mert az eredeti, ugyanúgy, ahogy a VIR, nem volt igazán pontos. aramoro
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 07 Hétfő 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és ha lehet minél hamarabb, mert 16-ától tárgyfelvét van!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 07 Hétfő 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez akkor ugye azokra vonatkozik akiknek nincs meg a szigó. Tehát ha nekem megvan minden ami kell ehhez, akkor csak simán felveszem, ugye?

Arra akarok kilyukadni, hogy indul controlling mindenképpen, nem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 07 Hétfő 11:27    Hozzászólás témája: Re: Controlling 2008/08/2 félévre Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Sziasztok!

Ismét felmerült a kérdés, hogy akik elmaradással vannak számvitelbol kérvényezzék a controlling nevu nagyszeru tárgy felvételét. Páran már lennének jelentkezok rá, szóval akit szintén érint, és fel szeretné venni a tárgyat az a controlling1@gmail.com címre legyen kedves elküldeni a nevét és neptun kódját, hogy a listára felkerüljön!

köszi Wink



Én csatlakozom, örülök neki hogy van ilyen kezdeményezés, már el is küldtem az emailt a megadott cimre. Egyébként nincs még1 tárgy ami a szv-re épül és ehhez hasonloan nem lehetne elvileg felvenni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 07 Hétfő 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez jó hír ha indulna köv. félévben. Én is elküldtem...Ha van info írjatok mindenképp!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 07 Hétfő 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pantomines írta:
Ez akkor ugye azokra vonatkozik akiknek nincs meg a szigó. Tehát ha nekem megvan minden ami kell ehhez, akkor csak simán felveszem, ugye?

Arra akarok kilyukadni, hogy indul controlling mindenképpen, nem?


Természetesen mostani félévben alapban indul a tárgy, akinek megvan az elokövetelménye annak nem kell jelentkezni, mert az felveheti a tárgyat enélkül is.

Szvsz ha mostani félévben megengedték, hogy felvegyék olyanok, akiknek nincs meg a szv valamelyik része, akkor most sem lesz akadály, csak meg kell hogy legyen a 15 fo, ha minden igaz...és ehhez már vagyunk vagy 14en Smile)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 07 Hétfő 14:20    Hozzászólás témája: Re: Controlling 2008/08/2 félévre Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyzsolt23 írta:
Egyébként nincs még1 tárgy ami a szv-re épül és ehhez hasonloan nem lehetne elvileg felvenni?


Melyikre gondolsz? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 07 Hétfő 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A számvitel szigorlatra épül a vir is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 07 Hétfő 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

horvathani írta:
A számvitel szigorlatra épül a vir is.


Aham, hát azt is fel lehet venni biztosan, mert én is megcsináltam ebben a félévben, meg a szakinfo szigot is most vettem fel. Akinek ilyen mértéku elmaradása van, az valahogy fogja össze ezt a részét a dolognak, mert mi már 4edévesek vagyunk, felvettük már ezeket a tárgyakat, így csak pár tárgyunk hiányzik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 07 Hétfő 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsír!
Jövök!
Twisted Evil
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mmarcsi



Csatlakozott: 2006.05.02. Kedd 18:59
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 08 Kedd 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha van vmi indítvány a virrel kapcsolatban abban is benne vagyok
csak írjatok mert nem sokat vagyok suli közelben mint sokan mások sem
gondolom
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 08 Kedd 20:16    Hozzászólás témája: mmarcsinak Hozzászólás az előzmény idézésével

A VIR-ben én is benne lennék :-)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 08 Kedd 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a VIR-ben én is benne lennék, mert én is ugy számítottam, hogy most veszem fel
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 08 Kedd 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én mindkettot (vir, controlling) is támogatom Very Happy
Semmi kedvem emiatt a két tantárgy miatt amikor minden más megvan fél évet csúszni... A Vir ügyében kit kéne megkeresni, hány embert kell összegyujteni egy kérvényhez?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 09 Szerda 09:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos úgy alakult, hogy legkésobb ma délig kellene elküldeni a neveket, mert aki intézi az már csak addig ér rá, holnap pedig leadja a kérvényt. Aki utólag veszi észre, hogy lemaradt, az menjen be személyesen és írassa fel magát kézzel a kérvényre, vagy adjon le egyénit.
Mást nem tudok Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.