Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Controlling 2007/08/2 félévre
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát remélem azt jelenti, hogy controlling gyakon sincs katalógus Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vagy vannak alteregóid...esetleg olyan ismerosök, akik ismernek annyira, hogy le tudják írni a nevedet Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
vagy vannak alteregóid...esetleg olyan ismerosök, akik ismernek annyira, hogy le tudják írni a nevedet Rolling Eyes

Hüm, így már világos... na majd meglátjuk, ha már elbírálták a kérvényeket Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21 Hétfő 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én IIR-re alapból nem tudtam bejárni, mert akkor volt VIR gyakom. DTRbol pedig össz-vissz 2x voltam és megajánlott 5öst kaptam...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 24 Csütörtök 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mikortól tudjuk felvenni controllingot? Mert nekem még mindig nem engedi. Szerdán adtam le egyéni kérvényt is Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 24 Csütörtök 21:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a kérelmedre választ levélben kapsz .) Kaptál már?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 24 Csütörtök 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
a kérelmedre választ levélben kapsz .) Kaptál már?


Hát nem

Az durva...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 24 Csütörtök 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A közös kérvény alapján engedélyezték a felvételt? Nekem sajnos nem sikerült még felvennem. Ez lehet, hogy azért van, mert nincs bent a számvitel2 jegyem?

Valami ötlet?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 24 Csütörtök 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

horvathani írta:
A közös kérvény alapján engedélyezték a felvételt? Nekem sajnos nem sikerült még felvennem. Ez lehet, hogy azért van, mert nincs bent a számvitel2 jegyem?

Valami ötlet?


Nyugi, nekem se engedi, pedig van bent szv2 jegyem is és még külön kérvényen is rajta vagyok a közösön kívül...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 24 Csütörtök 22:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi, megnyugtattál egy kicsit :)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 24 Csütörtök 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A neptun olyat nem fog csinálni, hogy van egy eloköv (ami még mindig ott van, nincs eltörölve), de azért bizonyos embereknek valamilyen kivételezési listáról ( Smile ) mégis engedi... ilyen nem létezik.

Szóval vagy eltörlik az elokövetelményt, vagy egy intézeti admin mindenkit aki kérvényt adott be, bepakol valamelyik kurzusra. Vagy holnap, vagy a jövo héten.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alohamate



Csatlakozott: 2006.01.14. Szombat 14:21
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 09:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem hétfon még le lehet adni kérvényt...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
A neptun olyat nem fog csinálni, hogy van egy eloköv (ami még mindig ott van, nincs eltörölve), de azért bizonyos embereknek valamilyen kivételezési listáról ( Smile ) mégis engedi... ilyen nem létezik.

Szóval vagy eltörlik az elokövetelményt, vagy egy intézeti admin mindenkit aki kérvényt adott be, bepakol valamelyik kurzusra. Vagy holnap, vagy a jövo héten.


yupp, ahogy mondod. Csak adja be minden érintett a saját papirosát!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Így legyen most már mert nem tom mi lesz.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most akkor jól értelmezem, hogy a közösen beadott kérvényünk a kukában landolt?

És most mindenkinek egyénileg ÚJRA kell kérnie ezt a borzalmasan nagy kedvezményt?

(Mindezt persze az utolsó utáni pillanatban kihirdetve...)
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.