Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Nyelvvizsga a kötelező után

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 16:55    Hozzászólás témája: Nyelvvizsga a kötelezo után Hozzászólás az előzmény idézésével

Van-e valaki, aki szeretne angolt tanulni a középfokú nyelvvizsga után?

Muszáj lenne, hisz a nyelv az életünk. Utánanéztem, július 2-ától indulhatna egy tanfolyam a Katedra nyelviskola Madách téri épületében (Deák tér), ha összejön legalább 8 fo.
Ehhez annyi kellene, hogy be kéne menni a Katedrába, kitölteni egy tesztet, és ha a C1 szintet elérted, akkor egy csoportba kerülnénk. Ez a szint közvetlenül a középfok után jön. Innentol 128 óra alatt el lehet érni a felsofokot - elvileg.
Én 2*4 órás csomagban szeretnék járni, és a délutáni órára, ami azt jelenti, hogy 17.30-tól, 20.45-ig tartana a 4 óra (h-sze, vagy k-cs). Így egy 32 órás alapcsomag ára 29.900 Ft, de persze van nagyobb csomag is, ami leosztva olcsóbb.

Szóval ez lenne a tervem, lenne valaki, aki csatlakozna?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,

engem érdekelne egy felsofokú nyelvvizsga, csak annyi lenne a kérdésem, hogy te mikor szeretnél járni. július, augusztus?

És hogyha többen lennénk az nem csökkentené az árat? Mert én régebben olyan nyelvsuliba jártam ahol ez így muködött.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De, lehetséges, hogy ki lehetne "harcolni" ilyen árcsökkento dolgot, ha egy kupacból többen mennénk.
Mondom, én a július 2-ától induló csoportba szeretnék bejelentkezni, így is a 128 óra 32 hétig tart. (bár szvsz nem kell annyi...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kicsit beleszerkesztettem a topik címébe, hogy a szaktársak ne keverjék össze az LCCI-os témával.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 10 Kedd 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nagyon nincs erre kereslet, sajnos. Júli 2-án sem indult olyan tanfolyam, amire el tudtam volna menni. Tényleg nem érdekel senkit? Pedig muszáj a megélhetéshez!!! Júli 16-án indul a következo!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 10 Kedd 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én tudom miért nincs rá kereslet Smile

- drága (mint minden nyelvtanfolyam egyébként), 32e Ft-ból elég sok minden másra telik, és az emberek inkább ezt nézik...

- nyár van, a legtöbben pihenni akarnak, elég a melóból / suliból az év többi részében is, nemhogy még nyáron is ez legyen. Nyaralni sem tudsz elmenni még 1 hétre sem, mert az máris 8 óra kihagyás, 8e Ft bukta azonnal.

- tanulni kell rá, szerintem ez lesz a legnagyobb probléma . Nem elég csak odalibbenni és végigülni az órát.


Egyébként halkan hozzáteszem, én mennék nyelvtanfolyamra, csak másik nyelvbol és másik szinten. Ott is ugyanígy probléma van, nagyon nincs jelentkezo.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 11 Szerda 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Melyk az a nyelvsuli, amit Gödöllon ajánlanak?
TopTan? Azt a sulink szintén elfogadná?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 08 Szombat 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló! Továbbra is szeretnék felsofokú nyelvvizsgázni!!!!
Ehhez keresek olyan embereket, akiknek elegendo lenne egy nyelvvizsgaelokészíto; 32 órában.
Sajnos hétfore és csütörtökre betették a SAP-ot, (De legalább megvan...), így csak a szombat délelott 9 órás kurzus maradt. Most már a Manhattan nyelviskoláról beszélek, ez az Örsön van, és 21900 Ft, ha még a hétvégén befizeted a Westendben. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.