Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kontrolling-keresztfélév
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Max kihasználtság Ádám



Csatlakozott: 2007.02.18. Vasárnap 17:51
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 12 Szerda 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az elso zh max pontszáma ha jól tudom 14 pont volt. A másodikét sajnos én sem tudom...
Szerintem az új listán lévo pontszámok a második zh-n elérteket jelenti csak és nyilván a második zh-t máshogyan pontozta.
Tehát nem 43%-tól 2-es, mint az elso zh, hanem lehet h 60 v 50%-tól (oszintén szólva kiismerhetetlen ez a no).
Részletesebbeket csak holnap fogunk úgy érzem megtudni a zh-val kapcsolatban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Max kihasználtság Ádám



Csatlakozott: 2007.02.18. Vasárnap 17:51
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 12 Szerda 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eras111 kollégámhoz hasonlóan én sem tudom, hogy most mi van a holnapi szóbelivel kapcsolatban, vagy akinek nem lett meg annak szevasz?? Mert az nem lenne túl vicces...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 12 Szerda 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Személyes vélemény:Én vmi olyanra emlékszek,hogy megbeszéli azokkal akiknek nem sikerült,de én azt "hülyeségnek" tartom.Én inkább egy pótzh-t tudok elképzelni.A vizsgaidoszak elso hetében ugybeár lehet még pótot írni.

A 2. zh akkor valszeg 20 pontos volt.Mert akkor reális,hogy 11 pontal kettest kaptam(1 pontal csúsztam le a 3-ról).Na de ha az elso zh 14 vagy 15 pont akkor nekem ott a 10 pontal 3-t kéne kapni,ami szerint2,5~3 Smile vagy a 10 pont ott kettes 6-10ig kettes???elég érdekes...
Akkor örülhetet,hogy kaptam egy eros kettest!!Tisztára mint a gimiben...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eras111



Csatlakozott: 2007.08.25. Szombat 14:36
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 12 Szerda 17:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na igen én is arra emlékszem hogy azt mondja akinek nem sikerült annak szóbeli pót és mindenkivel megegyezik csak azt nem tom hogyan irja be 40 embernek a ZH-t 2 ora alatt és feleltet is még le kb 20-at mert ez sztem vhogy irreális mivel tudom hogy egyesek 10 perceket is pöcsölnek benn és osztják az észt és olyanok akiknek megvan szóval tuti érdekes lesz!Én sztem 1szer belenézek még ma este az anyagba azt ennyi de remélem lesz pot ha nem sikerül a szóbeli mert mintha azt mondta volna hogy o most le akar mindenkit zárni és nem irat többet már Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eras111



Csatlakozott: 2007.08.25. Szombat 14:36
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 12 Szerda 17:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindenesetre én holnap viszek 1 bárdot magammal és ha szivat ráboritom az asztalt mert ha egy ilyen No Name 2 kredites szar tárgy miatt nem mehetek államvizsgázni akkor........... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 12 Szerda 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha jól hallotam,akkor 6 és 7 pontos volt a 2. zh és ami kint van az tényleg az összesített.
Na mind1.Ez egy vicc.Azért ha lehet megnézem mire adott 1 pontot
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eras111



Csatlakozott: 2007.08.25. Szombat 14:36
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 13 Csütörtök 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudja valaki Francsovics e-mail cimét?2-est irt az indexembe és 3-ast a Neptunba azt nem akarom hogy megint problémázzanak a TO-n és fizessek 2000 Ft-ot késedelmes adatszolgáltatás keretében
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gabi86



Csatlakozott: 2005.09.10. Szombat 11:27
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: otthon, a gép előtt

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 13 Csütörtök 22:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eras111 írta:
nem tudja valaki Francsovics e-mail cimét?2-est irt az indexembe és 3-ast a Neptunba azt nem akarom hogy megint problémázzanak a TO-n és fizessek 2000 Ft-ot késedelmes adatszolgáltatás keretében


francsovicsPONTannaKUKACkgk.bmf.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cure777



Csatlakozott: 2005.06.24. Péntek 12:15
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 14 Péntek 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez nagyon jó nekem 1es irt be a nemptunba, az indexbe meg kettest
most akkor mi lesz? a kettes letagadja és vizsgázhatom?
Vagy még az is elofordulhat, hogy nem tudja hogy kell kijavitani a neptunba a jegyet..ezéert imádom ezt a sulit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 14 Péntek 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vitás esetekben az index felülbírálja a neptunt...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Max kihasználtság Ádám



Csatlakozott: 2007.02.18. Vasárnap 17:51
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 15 Szombat 23:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is 1-es van a neptunban és kettes az indexemben...
Én már írtam mailt neki, persze válasz még nincs, talán hétfon éloben többet lehet intézni Nála..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 19 Szerda 00:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az hogy lehet, hogy a felvett vizsgáim, meg a lehetséges vizsgák közül törlodött a controlling, de a leckekönyvben (neptun) meg benne van a jegyem?...

Oké, hogy évközi jegy, de idáig mégis voltak ezek...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
12 / 12 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.