Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kontrolling-keresztfélév
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 05 Szerda 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Neptunon vizsgát nem kell felvennünk? Nem láttam kiírva, már akkora a kavarás, hogy nem is tudom mit kéne látnom...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 05 Szerda 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Neptunon vizsgát nem kell felvennünk? Nem láttam kiírva, már akkora a kavarás, hogy nem is tudom mit kéne látnom...


Nem, mert félévközi jegyes. Reméljük viszont pótlásra lesz idopont. Igazából a dolgok jelenlegi állása szerint nekem szükségem lesz rá Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 09 Vasárnap 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor ugye azt mondta, hogy 11:20tól 4 órán keresztül ír be az indexbe...tehát ha én 1-re megyek be, akkor is megtalálom valahol?
220-as, vagy a gyakterem, ugye ezeket mondta?
A zh-k eredményeit elküldni elotte?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 10 Hétfő 09:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Akkor ugye azt mondta, hogy 11:20tól 4 órán keresztül ír be az indexbe...tehát ha én 1-re megyek be, akkor is megtalálom valahol?
220-as, vagy a gyakterem, ugye ezeket mondta?
A zh-k eredményeit elküldni elotte?


Én F19-re emlékszem. Az lenne a legjobb, ha akinek megvan a zh-ja, annak beírná a neptunba, akinek meg nincs, annak meg nem. Persze ez ugy sem így lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 11 Kedd 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kinnt vannak az eredmények a VMI hirdetotábláján.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 11 Kedd 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pantomines írta:
Kinnt vannak az eredmények a VMI hirdetotábláján.


remek, nem jár vki arra fényképezovel? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eras111



Csatlakozott: 2007.08.25. Szombat 14:36
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 11 Kedd 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vazze Wlaszi, neked 3-as lett mi meg mehetünk potolni.Mondtam hogy lógsz ezért 1 sörrel Very Happy
Amúgy van eredmény az 1. ZH potrol mert azokat nem láttam sehova se kirakva
Meg mikorra kell bemenni csüt-ön mert gondolom mi felelünk vagy mi Sad
De remélem csak átenged nem akarom hogy ezért ne mehessek államvizsgázni Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 11 Kedd 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eras111 írta:
Vazze Wlaszi, neked 3-as lett mi meg mehetünk potolni.Mondtam hogy lógsz ezért 1 sörrel Very Happy
Amúgy van eredmény az 1. ZH potrol mert azokat nem láttam sehova se kirakva
Meg mikorra kell bemenni csüt-ön mert gondolom mi felelünk vagy mi Sad
De remélem csak átenged nem akarom hogy ezért ne mehessek államvizsgázni Evil or Very Mad


zsííír! Ha lediplomázol, meg is kapod! .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 11 Kedd 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi lenne ha körbeküldené? Kicsit lehetne modernizálódni...kérem szépen...
VMI melyik emelet? Hol van kiakasztva a szépség? Ha lesz lehetoségem, hnap csinálok pikcsört...Bár az má délután lesz....csüt meg úgyis mindenki bemegy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 11 Kedd 23:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VMI, második emelet C épület. van ott is irodája. ott vártunk számvitel pót után, mert azt mondta h tíz perc és kint lesz az eredmény. tizenöt perc után meguntuk. és mire hazaértem be volt ide írva h kinn az eredmény Mad de sebaj állítólag négyes Cool Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 12 Szerda 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jegybeírás:
11:20 - 12:50 A-L-ig
13:20 - 13:30 L-tol (L-esek 2szer mehetnek? Razz , de durva a 10 perc... )

201-es terem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 12 Szerda 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Jegybeírás:
11:20 - 12:50 A-L-ig
13:20 - 13:30 L-tol (L-esek 2szer mehetnek? Razz , de durva a 10 perc... )

201-es terem.


és láttad a neptunüzit? most döntsd el..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 12 Szerda 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Valaki lenne olyan kedves és elmagyarázná a tanárno pontozási rendszerét.Mert nagyon nem vágom...
Elso zh-m 10 pontos lett a másodikra pedig 1,5 oldal elméletet írtam és a feladatom se lehetett annyira rossz.
Nézem az új listát és 11 pont jegy:2
Ez az össz pontszám vagy a 2. zh ???
Hány pont volt az elso max és a második max?
Mert nehogy már 1 pontot írtjak a 2.-ból...

Nekem ne jöjjön senki azzal,hogy örüljek a kettesnek. Örüljön az aki semmit nem tanult (én legalább olvasgattam és voltam pár órán ),mert most hallotam olyat,hogy vki 2-t kapott és bent sem volt a 2. zh-n.Habár ezt hihetetlennek tartom...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 12 Szerda 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

smash85 írta:
Valaki lenne olyan kedves és elmagyarázná a tanárno pontozási rendszerét.Mert nagyon nem vágom...


Na, ezt én se. Én mind2 zh-t írtam és 5 pont van kiírva, ami sztem lehetetlen, hogy 2 zh-ból csak annyit érjek el, mert az ki van zárva.

Ha meg csak a 2. zh eredményét írta ki, akkor meg miért csak 2-est kaptál?

Remélem szóban nem akar durvulni, mert akkor nekem annyi :S
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eras111



Csatlakozott: 2007.08.25. Szombat 14:36
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 12 Szerda 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

valaki tudja hogy mire kell számitanunk holnap jegybeiráskor?Felelés lesz vagy majd lesz pót vagy mi?nert gondolom hogy nem fog mind a 20-30 elégtelen érdemjegyu diák 10 percet felelni!vagy mibol érdemes készülni már ha érdemes! Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
11 / 12 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.