Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kontrolling-keresztfélév
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
cure777



Csatlakozott: 2005.06.24. Péntek 12:15
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 16 Szerda 12:42    Hozzászólás témája: Kontrolling-keresztfélév Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó napot! Nem kellene kérvényt írnunk?
Vagy mindenki akar még 1-2 félévet járni ebbe a super iskolába??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 16 Szerda 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze hgy kéne. Indítunk?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cure777



Csatlakozott: 2005.06.24. Péntek 12:15
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 10 Vasárnap 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha érdekelne a következo félévben kontrolling, akkor légyszi jelentkezz a következo email-cimen, név+neptún kód….

kereszttt "KUKAC" freemail [PONT] hu

szerkesztette: aramoro
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 10 Vasárnap 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cure777 írta:
Ha érdekelne a következo félévben kontrolling, akkor légyszi jelentkezz a következo email-cimen, név+neptún kód….

kereszttt "KUKAC" freemail [PONT] hu


Továbbra is azt javasolom, hogy a kérvények ne aprózódjanak el, szóval a targyfelvetelKUKACgmailPONTcom -os szervezodéshez csatlakozzon mindenki, így a kontrollingot igénylok is.

Persze nem írhatok elo senkinek semmit, de a saját érdeketekben jobb nem a kisebb halnak lenni (akit kib*sznak majd, hogy miért nem tudta a többiekkel együtt intézni...). Természetesen SZVSZ.

u.i.: félre ne érte cure777, nem ellened, hanem az ötlet ellen beszélek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cure777



Csatlakozott: 2005.06.24. Péntek 12:15
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 10 Vasárnap 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a Kontrolling, nem a Lhám Szilvihez tartozik, hanem a FRancsovics Annához,!!! Félek ezt soka nem tudják !!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 10 Vasárnap 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cure777 írta:
a Kontrolling, nem a Lhám Szilvihez tartozik, hanem a FRancsovics Annához,!!! Félek ezt soka nem tudják !!!!


hát nemtom, ha tippelnem kellene, hogy tanulmányi ügyben az oktatási vagy a kutatási dékánhelyettes-e az illetékes, akkor én az oktatásira szavaznék...

Az, hogy ezesetben a tárgy oktatója dékánhelyettes szvsz lényegtelen. Ezt neked mondták? Ha igen, ki?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
spydermanus



Csatlakozott: 2004.09.04. Szombat 13:36
Hozzászólások: 26

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 30 Szombat 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudtok valamit a tárgyról? Meghírdetik vagy sem?
A Neptun már azt dobja ki, hogy nincs tárgyjelentkezési idoszak...
A levélben azt írták, hogy 30-áig... Tudtommal ebben a 30. is benne van. Tévedek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 30 Szombat 23:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát, elsore én is úgy olvastam, de ha belegondolok, hogy szinte mindig pénteken van minden határido vége, szerintem ezt most ilyen zárt intervallumnak kell érteni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 26 Vasárnap 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Reagálva a másik topicban kérdezettekre: a tanulmányi osztály honlapján aug 16-án megjelent egy hír

http://to.kgk.bmf.hu/index.php?modul=news&mode=full&newsid=33

Ebbol én azt szuröm le, hogy nem indul controlling, remélem tévedek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 26 Vasárnap 18:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pantomines írta:
Reagálva a másik topicban kérdezettekre: a tanulmányi osztály honlapján aug 16-án megjelent egy hír

http://to.kgk.bmf.hu/index.php?modul=news&mode=full&newsid=33

Ebbol én azt szuröm le, hogy nem indul controlling, remélem tévedek.


sztem igazad van, a linken olvasottak alapján nekem is úgy tunik, hogy nem lesz Controlling az oszi félévben.

[offtopic]
csak én emlékszem rosszul, vagy a Pénzügyi jog és a Ker. logisztika tényleg 5. (vagyis oszi) féléves tárgyak? akkor vajon miért kell ilyen formában bejelenteni, hogy elindítják oket?
[/offtopic]
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 26 Vasárnap 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

off:
A lényeg az, hogy ezeknél nincs elokövetelmény (mert kifutó tárgyak).

A többi elokövetelmény-mentességi kérvény valószínuleg /dev/null...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 26 Vasárnap 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
off:
A lényeg az, hogy ezeknél nincs elokövetelmény (mert kifutó tárgyak).

A többi elokövetelmény-mentességi kérvény valószínuleg /dev/null...


emlékeim szerint a kerloghoz van marketing elokövetelmény. persze lehet, hogy változott, mióta én felvettem.

ismerve a foiskola hozzáállását, a /dev/null-t nagyon is valószínunek érzem Sad
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 26 Vasárnap 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, a püjoghoz meg a pü2. De mivel kifutó tárgyak, ettol most eltekintenek. Ezért írtam azt, hogy "nincs elokövetelmény".

Másszóval jelenleg az a hír járja, hogy a sok beadott kérelem közül kizárólag ezt a 2 tárgyat engedik majd. Persze szeptemberig még sokminden változhat ("asztalcsapkodás" függvényében)....de én nem fogadnék rá.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 26 Vasárnap 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Másszóval jelenleg az a hír járja, hogy a sok beadott kérelem közül kizárólag ezt a 2 tárgyat engedik majd.


Az remek lenne, mert akkor egy tárgy miatt egy ujabb félévet kellene ide járnom, és egy újabb félévért kellene tandíjat fizetnem. Annyira szeretnek minket, hogy nem tudnak elengedni. Tavaly mondjuk jártam mumenedzseres controllingra, aláírásom van is, szóval még reménykedem hátha ott lesz vizsgakurzus.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 26 Vasárnap 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na ne mááá...
Annyi tárgyról adtunk be kérvényt...nem szeretnék összesen 2 órára járni idén: pü2-re ,meg pü jogra...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 12 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.