Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kontrolling-keresztfélév
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 05 Szerda 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

email: francsovicsPONTannaKUKACkgkPONTbmfPONThu
Smile


A hozzászólás legutóbb Peterson által 2007 Szept. 06 Csütörtök 08:37-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 05 Szerda 22:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peterson írta:
email: francsovics.anna@kgk.bmf.hu


Kösziiiiiiiii
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
leberur



Csatlakozott: 2004.09.24. Péntek 12:20
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 05 Szerda 23:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peterson írta:
email: francsovicsPONTannaKUKACkgkPONTbmfPONThu


Az email címeket a fenti módon kéne szerepeltetni, különben o is fog kapni pár viagrás, meg rolexes spamet. Sztem nem fogja megköszönni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 06 Csütörtök 08:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jogos Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
eras111



Csatlakozott: 2007.08.25. Szombat 14:36
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 06 Csütörtök 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most látom hogy ki van irva 2Db 8 Fos Controlling kurzus a Neptunban de mindketto betelt!Azt hittem nem lesz indítva kurzus vagy most akkor mégis csak senki sem szolt róla?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 06 Csütörtök 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hmm, tényleg, bár én csak egyet látok... Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 06 Csütörtök 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ezt nem hiszem el, 8 fo? Mégis, hogy gondolták ezt? Most akkor a nyomorult controlling miatt maradhatok még egy félévet? Ráadásul ez az egy tárgy hiányzik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eras111



Csatlakozott: 2007.08.25. Szombat 14:36
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 07 Péntek 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor üdvözöllek a világomban:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 07 Péntek 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ránéztem arra az említett kurzusra és csak elmélet van kiírva....
Úgy emlékszem 1 elméleti és 1 gyakorlati kurzusból áll a tárgy, így ezzel nem érnétek semmit....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 07 Péntek 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

törölve

A hozzászólás legutóbb Csabeeka által 2007 Szept. 07 Péntek 11:36-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 07 Péntek 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

leberur írta:
Peterson írta:
email: francsovicsPONTannaKUKACkgkPONTbmfPONThu


Az email címeket a fenti módon kéne szerepeltetni, különben o is fog kapni pár viagrás, meg rolexes spamet. Sztem nem fogja megköszönni...


El sem hinnéd milyen jó a spam szuro..... és csak az asszisztensével szúrnál ki....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 07 Péntek 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma néztem a neptunt, és felkerült ma egy 9-dik fo a 8 fos csoportba. Légyszi oszd meg , hogy ezt hogy sikerült véghezvinned? Smile

Mert ilyen csodának én is a részese akarok lenni. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 07 Péntek 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pantomines írta:
Ma néztem a neptunt, és felkerült ma egy 9-dik fo a 8 fos csoportba. Légyszi oszd meg , hogy ezt hogy sikerült véghezvinned? Smile

Mert ilyen csodának én is a részese akarok lenni. Smile


Na igen, az szép húzás volt...biztos benfentes az illeto...és már vége a tárgyfelvételi idoszaknak...szééép...akkor marad a TO meg a kérvények...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 07 Péntek 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most meg eltunt a 9.-dik ember a listáról. Nem tudom mi folyik itt, lehet hogy már halucinálok a sok neptunozástól
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eras111



Csatlakozott: 2007.08.25. Szombat 14:36
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 12 Szerda 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma vették fel nekem a Controllinget Neptunban a menedzsereknél és azt hallottam hogy elvileg holnap 9:40-tol van a Népszinház utcában!Elvileg még 2 ember velem felvette szóval ha valaki tudja hogy holnap melyik teremben leszünk az szóljon please!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 12 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.