Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Ingyenes elektronikus zenei album!

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Csevej
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 10 Csütörtök 11:45    Hozzászólás témája: Ingyenes elektronikus zenei album! Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon jó barátom nagyon jó elso albuma. Ingyen. Töltsétek, hallgassátok, de véleményezni is lehet, bizonyám! (Itt.)

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 10 Csütörtök 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mivel a "dob és basszus" picit más értelemben áll hozzám közel, és az albumból jelenleg 3 perc 51 másodpercnél járok, véleményt nem alkotnék, de annyit mondanék, hogy ezt a "ingyen van, vigyétek" történetnek nézzetek utána.
Több történetet is hallottam már ilyenrol és a hazai "jogvédok" hozzáállásáról:
- zenekarok is hörögtek már miatta,
- anno pl a szépemléku PC-X magazinban emiatt szunt meg a music részleg

Mivel tudom, hogy ezen a téren nem teljesen vagyunk azonos véleményen, gondoltam szólok...aztán dönts belátásod szerint Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 10 Csütörtök 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Mivel a "dob és basszus" picit más értelemben áll hozzám közel, és az albumból jelenleg 3 perc 51 másodpercnél járok, véleményt nem alkotnék, de annyit mondanék, hogy ezt a "ingyen van, vigyétek" történetnek nézzetek utána.
Több történetet is hallottam már ilyenrol és a hazai "jogvédok" hozzáállásáról:
- zenekarok is hörögtek már miatta,
- anno pl a szépemléku PC-X magazinban emiatt szunt meg a music részleg

Mivel tudom, hogy ezen a téren nem teljesen vagyunk azonos véleményen, gondoltam szólok...aztán dönts belátásod szerint Smile


Hm, kifejtenéd bovebben? Arra gondolsz, hogy törvény szerint a saját számok terjesztéséért is kéne fizetni az artisjusnak? Valami hasonlóról hallottam, de nem vagyok igazán képben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 10 Csütörtök 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:

Hm, kifejtenéd bovebben? Arra gondolsz, hogy törvény szerint a saját számok terjesztéséért is kéne fizetni az artisjusnak? Valami hasonlóról hallottam, de nem vagyok igazán képben.


Pont arra.
Ha pl egy saját számot használsz aláfestozenének egy reklámhoz, akkor pl tuti kell (befizeted a jogdíjat, 5%át megkapod, a 95%a meg Balázs Paliék zsebébe megy).

Promonál anno erre azt találták ki, hogy 30 másodperces sample-öket engedtek csak, de aztán azt hiszem ebbe is belekötöttek. Szerintem egy telefont megér...azt tutira gyorsan meg lehet tudni, hogy mennyit kellene nekik befizetni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 10 Csütörtök 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

no, kivégeztem. Szerintem a Fingi-Fangit nem kellene eroltetni, viszont a Riot kellemesen ellensúlyozza, ha beletenne valamit ami megszakítja a zúzást vagy valami újat húzna elo akkor talán még jobb volna.
A többi nem okozott különösebb megemlítendot, bár ez adódhat a botfülembol Smile

A fentieket persze úgy mondom, hogy boven jól érezném magam ha szorult volna belém ennyi affinitás.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 10 Csütörtök 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a véleményt, továbbítom az érintettnek. Amúgy jah, nyílván arról van szó, hogy te ne nem ilyen zenéket hallgatsz, nem jön be a stílus. De ez persze nem baj, nem tetszhet mindenkinek. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Csevej
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.