Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
SAP II.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 05 Kedd 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

b_barbus írta:
Engem is érdekelne a SAP I, csak jó lenne tudni hogy mikor lesz, mert mellette szeretném csinálni a gyakfélévet is , és nekem csak du-n vagy este lenne jó....
Honnan tudhatnék meg bármely infot? Schmucktól?
Lehet arra lehetoség hogy a neptunben nem veszem fel, de bejárok órákra?
És kell ehhez angol nyelvizsga?? Vagy nem elokövetelmény?


Nem kell nyelvvizsga, igen mindent Schmucktól, van rá mód de nem túl jó pont, mert idén nálunk ugyanilyen ígéretekre faragtak rá...szóval a helyükben idén az ilyen plusz embereket nem számítanám bele az alaplétszámba. Ja a másik: ne aggódj ez eddig csak este volt tartva...18h-21hig.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 05 Kedd 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

b_barbus írta:
Engem is érdekelne a SAP I, csak jó lenne tudni hogy mikor lesz...


Szabadon választhatók között van meghírdetve, csak épp jelentkezni nem lehet rá a halom NIK-es elokövetelmény miatt...

Neptun szerint SAP I.

BO1_EA Elmélet CS:18:00-18:40(BA.1.15); Dr. Holyinka Péter
BO1_LA_01_I Labor CS:18:50-21:10(BA.1.15); Dr. Holyinka Péter
BO1_LA_02_GI Labor Dr. Holyinka Péter
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 05 Kedd 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viszont ha nem lehet rá jelentkezni, akkor Schmucknál kéne jelezni, hogy igényt tartunk mi is rá? hm...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 05 Kedd 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzscsi írta:
Viszont ha nem lehet rá jelentkezni, akkor Schmucknál kéne jelezni, hogy igényt tartunk mi is rá? hm...

igen. Legrosszabb esetben kell futni egy Láhm-kört is, de nem hinném.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 05 Kedd 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Váradi László mail elérhetoségét vázolná valaki?

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 05 Kedd 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
Hello!

Váradi László mail elérhetoségét vázolná valaki?

Köszi!


varadi KUKAC procont PONT hu

De ha a tárggyal kapcsolatban van kérdésed, akkor szerintem Schmuck Balázs jobb választás volna....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Balage1985



Csatlakozott: 2007.06.04. Hétfő 9:01
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 07 Csütörtök 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!!

Én is fel szeretném venni a sap 1- et! Ik-s vagyok.
Azt szeretném kérdezni attól aki már fel tudta venni idén vagy még elozo félévekben vette fel, hogy kivel kell beszélni , h fel tudjam venni.
Mert a neptun ugye nem engedi az elozetes tárgykövetelmények miatt.
Elore is köszi a választ!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 07 Csütörtök 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Balage1985 írta:
Sziasztok!!!

Én is fel szeretném venni a sap 1- et! Ik-s vagyok.
Azt szeretném kérdezni attól aki már fel tudta venni idén vagy még elozo félévekben vette fel, hogy kivel kell beszélni , h fel tudjam venni.
Mert a neptun ugye nem engedi az elozetes tárgykövetelmények miatt.
Elore is köszi a választ!


lásd az elotted szóló tanácsát és keresd Schmuck Balázst. ez egyébként kb. minden NIK-en oktatott tárggyal kapcsolatban hasznos tanács. Balázs segítokész és tud is segíteni (+ jogai is vannak hozzá a neptunban Smile)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 10 Vasárnap 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki már tanaulta,tudna adni valami infot az SAP-rol.Mármint olyan egyszeru infot,hogy mennyire nehéz.Mert engem is érdekel és egyik haverom mondta,hogy marha nehéz (mondjuk o nem itt tanulta hanem máshol).
Lehet valami szervezett fellépés kéne az SAP 1 ügyében,nem?Mert engem is érdekel,lehet két haveromat is és most akkor mindeki egyesével küldjön e-mailt Smucknak?Lehet o is jobban örülne egy listának vagy vmi hasonló.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Van Helsing



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 20:58
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 11 Hétfő 18:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Engem is érdekelne a dolog: írtam is a Schmuck-nak, hogy jelentkeznék rá, de a neptun nem engedi, és a válaszában azt írta h azért nem mert a Módszertanin kívül az IIR is kell hozzá, az meg még nekem csak most jön. Gondolkozom, h megpróbálok még 1 mailt, h nem lehetne-e h valahogy mégis fel tudjam venni (nekem több okból is sokkal jobb lenne ha most tudnám felvenni és nem a köv. félévben...), de ezt télleg jobb lenne vhogy megszervezni.
Ha vmi új infótok van, ne kíméljetek:)
köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 11 Hétfő 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kellene egy vállalkozó szellem, aki azt mondja, hogy összegyujti a neveket, kit érdekel a SAP I ill. SAP II, és küld egy névlistát Schmucknak, hogy ne egyesével "szórakoztassuk" ot. Azt hiszem, kénytelen leszek magamra vállalni a kezdeményezést, különben sosem lesz belolünk még szagos hallott sem... szal akit érdekel, az küldjön mélt a zshorvathfoto KUKUC gmail PÖTTY com címre. (Név, neptun kód, és SAP I vagy II)

A tárgy felvételének kérvényezését pedig Láhm Szilviának kéne eljuttatni; a fooldalon van egy hír, hogy hová kellene mailt küldeni az ügyben (targyfelvetel KUKAC gmail PONT com, ha jól emléxem...).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.