Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
SAP II.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 01 Csütörtök 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ggirl írta:
Csak a feladatlapot tudom letölteni, az eloadást nem. Kiírja, hogy a lap nem található.


jogos...a ctrl+c, ctrl+v átka...és ezt megfejeltem azzal, hogy az ftpn ellenoriztem csak... Elvileg már jó.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ggirl



Csatlakozott: 2006.11.19. Vasárnap 11:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 01 Csütörtök 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
ggirl



Csatlakozott: 2006.11.19. Vasárnap 11:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 18 Vasárnap 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Nem szeretnék megint türelmetlenkedni, csak jó lenne ha fennt lenne a 2. ea anyaga, hogy be tudjam fejezni a gyak-on levo feladatot, amit órán nem sikerült...
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 18 Vasárnap 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ggirl írta:
Hello!

Nem szeretnék megint türelmetlenkedni, csak jó lenne ha fennt lenne a 2. ea anyaga, hogy be tudjam fejezni a gyak-on levo feladatot, amit órán nem sikerült...
Köszi


Szerintem azt nem kaptuk meg mert "még csiszolni kell rajta". Szóval legkorábban pénteken lesz lehetoség arra, hogy hozzájussunk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 18 Vasárnap 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
ggirl írta:
Hello!

Nem szeretnék megint türelmetlenkedni, csak jó lenne ha fennt lenne a 2. ea anyaga, hogy be tudjam fejezni a gyak-on levo feladatot, amit órán nem sikerült...
Köszi


Szerintem azt nem kaptuk meg mert "még csiszolni kell rajta". Szóval legkorábban pénteken lesz lehetoség arra, hogy hozzájussunk.


pontosan így történt.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
sz.a.



Csatlakozott: 2006.11.25. Szombat 19:47
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 23 Péntek 09:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok. ma ea lesz, vagy gyak? fontos lenne tudnom, köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 23 Péntek 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sz.a. írta:
sziasztok. ma ea lesz, vagy gyak? fontos lenne tudnom, köszi!


gyakorlatilag minden héten labor van. az elején ledarálja a diák alapján azt, amit egyébként egy eloadáson 2-3 órán keresztül húzna, aztán kiadja a feladatlapot és lehet dolgozni.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 10 Csütörtök 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Jól értesültem h holnap 5-tol lesz a zh és nem 6-tól?? Ugyanott lesz ahol az óra is volt?

Köszi Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 10 Csütörtök 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Holnap Este 17-00 a szokásos teremben....by Váradi Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kicsi lindi



Csatlakozott: 2007.05.12. Szombat 23:09
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 02 Szombat 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!!

Engem is érdekelne ez a csodálatos SAP!!! Meg tudná nekem vki mondani, hogy mi a neptunkódja a tárgynak????
Indítanak a köv. félévben ebbol vmi kurzust???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 02 Szombat 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kicsi lindi írta:
Hali!!

Engem is érdekelne ez a csodálatos SAP!!! Meg tudná nekem vki mondani, hogy mi a neptunkódja a tárgynak????
Indítanak a köv. félévben ebbol vmi kurzust???


NSTBO2SVNK

Jó kérdés, mert mi kértük, de végül siralmasan kevesen jártunk be, ciki volt. Elvileg az idei sbo1-en lement a mi sbo2 anyagunk is, szóval valami újat kellene kidolgozni. Ha elég sok elszánt ember van, akkor szerintem indítanak, de ha csak ippeg, akkor nem adnék neki sokat.. Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
leberur



Csatlakozott: 2004.09.24. Péntek 12:20
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 03 Vasárnap 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SBO II. biztos hogy indul osztol, de az ugye az I.-re épül.
Hogy SBO I. is indul e azt nem tudom sajnos.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 05 Kedd 09:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi ennek az SAP-nek az elokövetelménye?
Érdekelne a dolog, de elobb még csak az I.
Van még, akit érdekelne? Gondolom, ha elég ember összejön, akkor indítják a kurzust...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 05 Kedd 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzscsi írta:
Mi ennek az SAP-nek az elokövetelménye?
Érdekelne a dolog, de elobb még csak az I.
Van még, akit érdekelne? Gondolom, ha elég ember összejön, akkor indítják a kurzust...


Én látom kiírva, szóval ha lesz elég ember (~15-20 fo), akkor tényleg indul szvsz. Elokövetelménye nincs, ellenben van sanszod elfogadtatni mintatanterv szerinti szabadon választott info tárgynak, ami azért jó, mert a hivatalosan kiírtaknak sok értelme nincs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
b_barbus



Csatlakozott: 2005.01.28. Péntek 12:46
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 05 Kedd 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem is érdekelne a SAP I, csak jó lenne tudni hogy mikor lesz, mert mellette szeretném csinálni a gyakfélévet is , és nekem csak du-n vagy este lenne jó....
Honnan tudhatnék meg bármely infot? Schmucktól?
Lehet arra lehetoség hogy a neptunben nem veszem fel, de bejárok órákra?
És kell ehhez angol nyelvizsga?? Vagy nem elokövetelmény?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.