Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
SAP II.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 10 Szombat 13:07    Hozzászólás témája: SAP II. Hozzászólás az előzmény idézésével

A kavarodást elkerülendo akkor ide költözzön a második féléves SAP bagázs...a meglévo hozzászólásokat beidézem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 10 Szombat 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:

Na Hi All!

Felvetodött a legutóbbi SAP II gyakon egy esetleges másik idopont is. Tehát aki esetleg nem volt ott tudhatna róla, hogy Váradinak hétfo és kedd este 6 is jó lenne.....Szal ezerszer jobb mint pénteken 6-9-ig:) Szóval akiket ott végigkérdeztünk, azoknak mindegy volt csak ne péntek. Akkor mi lenne ha beszélnénk Schmuck-al mert O intézné! Tehát hétfo, vagy kedd 6-tól!!! Rolling Eyes

JA és nem értem Váradit mert nekem azt mondta vagyunk vagy 20an:) Erre 7-en ültünk ott.......
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 10 Szombat 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Arpo írta:

Na Hi All!

Felvetodött a legutóbbi SAP II gyakon egy esetleges másik idopont is. Tehát aki esetleg nem volt ott tudhatna róla, hogy Váradinak hétfo és kedd este 6 is jó lenne.....Szal ezerszer jobb mint pénteken 6-9-ig:) Szóval akiket ott végigkérdeztünk, azoknak mindegy volt csak ne péntek. Akkor mi lenne ha beszélnénk Schmuck-al mert O intézné! Tehát hétfo, vagy kedd 6-tól!!! Rolling Eyes

JA és nem értem Váradit mert nekem azt mondta vagyunk vagy 20an:) Erre 7-en ültünk ott.......



~14 körül szórunk szerintem valahogy. Részemrol én igazodom a társasághoz, mert az említett estéim szabadok, de mondjuk egy paraszthajszálnyival a péntek a legkisebb rossz nekem, mert amúgy is ott vagyok estig, a többi napon meg csak emiatt kellene kimásznom óbudára.

Az egy dolog, hogy eloadáson ennyien leszünk-e, de gyakra tényleg bejöhetne mindenki...ha már nem muszájból vettük fel a tárgyat. Szvsz Váradival szemben ez parasztság, mert azért elég korrekten áll hozzánk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 10 Szombat 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:

wlaszi írta:

Arpo írta:

Na Hi All!

Felvetodött a legutóbbi SAP II gyakon egy esetleges másik idopont is. Tehát aki esetleg nem volt ott tudhatna róla, hogy Váradinak hétfo és kedd este 6 is jó lenne.....Szal ezerszer jobb mint pénteken 6-9-ig:) Szóval akiket ott végigkérdeztünk, azoknak mindegy volt csak ne péntek. Akkor mi lenne ha beszélnénk Schmuck-al mert O intézné! Tehát hétfo, vagy kedd 6-tól!!! Rolling Eyes

JA és nem értem Váradit mert nekem azt mondta vagyunk vagy 20an:) Erre 7-en ültünk ott.......



~14 körül szórunk szerintem valahogy. Részemrol én igazodom a társasághoz, mert az említett estéim szabadok, de mondjuk egy paraszthajszálnyival a péntek a legkisebb rossz nekem, mert amúgy is ott vagyok estig, a többi napon meg csak emiatt kellene kimásznom óbudára.

Az egy dolog, hogy eloadáson ennyien leszünk-e, de gyakra tényleg bejöhetne mindenki...ha már nem muszájból vettük fel a tárgyat. Szvsz Váradival szemben ez parasztság, mert azért elég korrekten áll hozzánk.



nekem a hétfo nem jó, de ha a többség szeretné elkerülni a péntek estét, akkor a kedd ellen nem lenne kifogásom.


A hozzászólás legutóbb wlaszi által 2007 Feb. 11 Vasárnap 16:10-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 10 Szombat 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó ötlet! Nekem is jó a kedd....De mindegy....csak ne péntek..

Amugy igaz! Ez tényleg SAP II Smile

Ja, nem mehetne a folapra eme kis gondolatmenet a változtatásról...???ugy valszínu többen tudnának róla....

Arpo
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 11 Vasárnap 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Én is inkább a keddre szavaznék, ha már választani kell, a hétfo semmiképpen nem jó!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
liz_y



Csatlakozott: 2004.06.25. Péntek 22:15
Hozzászólások: 30

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 12 Hétfő 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem jobb lenne a hétfo, de ha mindenki a keddre voksol, megoldom valahogy. De annál még a péntek is jobban összejönne nekem...
De ismétlem: alkalmazkodok a többség akaratához. :-D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16 Péntek 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Lehetne este szolni Schmucknak h SAP labor esetleg hetfon vagy kedden lehetne e.....persze ha ott lesz:)

Sajna en ma nem tudok menni....
IRtam Balázsnak már régen, de semmi válasz, amikor kerestem nem volt bent sajnos....

Üdv. Árpo
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ggirl



Csatlakozott: 2006.11.19. Vasárnap 11:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 25 Vasárnap 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Afelol érdeklodnék, hogy az elso eloadás anyagát SAP II-bol fel lehetne tenni az oldalra?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 25 Vasárnap 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ggirl írta:
Hello!

Afelol érdeklodnék, hogy az elso eloadás anyagát SAP II-bol fel lehetne tenni az oldalra?


fel fog kerülni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 28 Szerda 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A letöltéseknél a feladat fájlneve végérol lemaradt a .zip. Wink Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 28 Szerda 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
A letöltéseknél a feladat fájlneve végérol lemaradt a .zip. Wink Smile


nézd meg újra

..amúgy thx!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ggirl



Csatlakozott: 2006.11.19. Vasárnap 11:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 01 Csütörtök 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Csak én nem tudom megnyitni az eloadás anyagát?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 01 Csütörtök 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ggirl írta:
Hello!

Csak én nem tudom megnyitni az eloadás anyagát?


letölteni, kicsomagolni, vagy a ppt-t megnyitni? (amúgy nekem mindhárom sikerült)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ggirl



Csatlakozott: 2006.11.19. Vasárnap 11:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 01 Csütörtök 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak a feladatlapot tudom letölteni, az eloadást nem. Kiírja, hogy a lap nem található.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.